Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Jongerenveldrit van Erp
14 November 2004

Nieuwelingen

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 3 JoŽl Bakker Schuinesloot 15255
2 19 Stefan Limburg Witte Paarden 15117
3 9 Twan van den Brand Volkel 15148
4 14 Jorrit Hermans Helmond 15278
5 21 Jiri Polnicky Tjechie / Czech Republic CZE19891216
6 20 Ritchie Motkť Beek 15342
7 10 Jordy van Erp Berghem 15124
8 28 Rob van der Velde Wernhout 15277
9 5 Maurice de Bekker Rosmalen 15260
10 37 Andreas Ponten Veldhoven 15323
11 26 Sonny Steenbakkers Schijndel 15218
12 29 Lennart Weerts Arnhem 15377
13 4 Maurits Bekkema Waalwijk 15262
14 15 Mickey Kallenfels Breda 17048
15 1 Pawet Antkowiak Polen / Poland POL19891128
16 2 Bartosz Mtodzik Polen / Poland POL19900919
17 12 Ferdi Gerritse Tiel 15341
18 22 Ricardo Robben Vught 15217
19 6 Frans van Bekkum Alphen 15208
20 23 Harm van der Sanden Nuland 17266
21 34 Anouk Kesseleer-Haarsma Heeswijk-Dinther 12224
22 35 Linda van Rijen Veghel 16032
23 27 Martijn Valks Sint-Oedenrode 15335
24 38 Elly van Boxmeer Erp 22146
25 36 Aart Spooren Duizel 15439
26 33 Twan Castelijns Hapert 15127


Categorie 1

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 7 Ilse Miltenburg JvR de Batauwers 19046
2 6 Evy Kuipers RTC Buitenlust dagkaart
3 10 Mark van Son WV Schijndel dagkaart
4 8 Yorick Verberne RTC Buitenlust 18301
5 3 Youri van Iersel TWC Pijnenburg 17530
6 2 Chantal van Beusekom JvR de Batauwers 19159
7 11 Maik van de Heijden WV Uden dagkaart


Categorie 2

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 13 Kars Welten TWC Pijnenburg 18239
2 6 Max Hendrikx TWC Het Snelle Wiel 18027
3 5 Bjorn van der Heijden WV Uden 18236
4 9 Helena van Leijen JvR de Batauwers 19143
5 12 Britt Teunissen RTC Buitenlust 19210
6 11 RafaŽl Spier GWC de Adelaar 17744
7 3 Michel van den Elzen WV Uden 27198
8 2 Chris- Jan Donkers WV Uden 17370


Categorie 3

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 2 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
2 10 Sabrina Stultiens RTC Buitenlust 19209
3 12 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
4 4 Piotr Havik GRTC Excelsior 17987
5 8 Bouk Kriek ZWC D.T.S. 17538
6 6 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
7 3 Michael Groeneveld HSC de Bataaf 17638
8 7 Anouk van Kessel TWC Pijnenburg 19153
9 11 Jonnie Vosters TWC Het Snelle Wiel 18210
10 9 Teun Schriks WV Uden 17268


Categorie 4

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 16 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17862
2 3 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
3 7 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
4 4 Dylan Groenewegen HSC de Bataaf 17034
5 17 Lana Verberne RTC Buitenlust 19211
6 9 Tim Kerkhof WV Uden 17512
7 19 Brian van Baak WTC Woerden 17503
8 8 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237
9 15 ChloŽ Spier GWC de Adelaar 19184
10 2 Bryan Borowski F.M.C. The Whoopers 17703
11 14 Sabine Rijkers TWC Het Snelle Wiel 19197
12 5 Bob van den Hengel W.V. Eemland 17089
13 6 Jorn Hunink WV Uden 17262
14 10 Mandy van Leijen JvR de Batauwers 19144
15 11 Thomas Meeusen WV Uden dagkaart


Categorie 5

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 31 Elmar Reinders WSV Emmen 17102
2 25 Dennis Stultiens RTC Buitenlust 17860
3 4 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
4 17 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
5 11 Francis Keizer R en TV de Zwaluwen 19128
6 28 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
7 23 Iris Spooren TWC Het Snelle Wiel 19173
8 29 Evert Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17681
9 9 Mark van der Heijden F.M.C. The Whoopers 17500
10 5 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
11 13 Nadine Liebe RTC Buitenlust 19205
12 3 Anne van de Beurcht WV Uden 19065
13 18 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832
14 20 Daan Rijkers WV Schijndel 17466
15 22 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
16 16 DaniŽlle Lommers WV de Jonge Renner 19045
17 21 Bram van de Schoot TWC Pijnenburg 27136
18 15 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17557
19 24 Tessa Steenbakkers WV Schijndel 19113
20 2 Merel van den Berg WV Schijndel 29036
21 12 Willem Koonings RTC Buitenlust 18254
22 10 Dirk Jansen TWC Het Snelle Wiel 18296
23 27 Tom Verhoeven WV Schijndel 17472
24 7 Mariska Everts W.V. Assen-Roden 19011


Categorie 6

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 24 Tijmen Eising WSV Emmen 17095
2 16 Radek Polnicky Czech Republic CZE19920317
3 13 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17227
4 7 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
5 8 Cornť van Kessel TWC Pijnenburg 17572
6 17 Renzo van Ree WV de Valleirenners AXA 17692
7 4 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17849
8 6 Ron Gerritse JvR de Batauwers 17137
9 20 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
10 1 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17236
11 12 Triston Martens WV Schijndel 17263
12 11 Jasper Mandjes ZWC D.T.S. 17056
13 22 Erick Tol GRTC Excelsior 17107
14 3 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
15 2 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
16 19 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17577
17 15 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856
18 18 Randy Robben WV Schijndel 17468
19 14 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17464
20 9 Kevin Klement WSV Emmen 17100
21 5 Peter Duyf WV Uden 17259
22 10 Melanie van Lieshout OWC de Komeet 19147
23 25 Xander Kalk WSV Emmen 17099


Categorie 7

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 24 Jan Hamerts TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18146
2 22 Rico Wientjes R en TV de Zwaluwen 17716
3 6 Micki van Empel F.M.C. The Whoopers 17597
4 21 Arlan Smit R en TC Trap met Lust 17256
5 5 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
6 8 Niek van Geffen WV Schijndel 17833
7 2 Maikel Bombeeck RTC Buitenlust 17848
8 20 Thijs van de Schoot TWC Pijnenburg 17578
9 15 Thijs van den Oetelaar WV Schijndel 17465
10 23 Allan Veenstra WSV Emmen 18275
11 19 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17470
12 14 Yvonne Kuiper AWV de Zwaluwen 19177
13 9 Thom van Gerwe RTC Buitenlust dagkaart

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen