Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

LJT Grote Prijs Rabobank Breda
27 Juni 2004

Categorie 1 jongens
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 21 Sam Oomen TWC Pijnenburg 18012
2 3 Patrick Kramer DRC de Mol 17448
3 32 Jordy Aarts Team Brabant 2000 17879
4 18 Jeroen Vegter RTC de Hoekse Renners 18231
5 29 Justin van Empel JvR de Batauwers 18185
6 5 Richard Jansen RSC de Zuidwesthoek 17362
7 22 Remco Esselaar W.C.L. Bergklimmers 18148
8 11 Adriaan van Schilt RSC de Zuidwesthoek 17357
9 16 Julian Spierings RWC Ahoy 17731
10 12 Sem Bleiksloot RWC Ahoy 17002
11 15 Kevin Kooyman RWC Ahoy 17902
12 24 Jordi van Loon WC de Pedaalridders 17398
13 8 Davy Knobel RSC de Zuidwesthoek 18035
14 6 Koen van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17348
15 28 Tim Janssen ZRTC Theo Middelkamp 17616
16 4 Jordi Talen PRC Delta 18207
17 20 Youri van Iersel TWC Pijnenburg 17530
18 1 Leroy van Drunen DRC de Mol 17176
19 2 Mart Gelderblom DRC de Mol 18009
20 27 Jeffrey Voermans WV Breda-Knooppunt 18125
21 26 Beau Droog Westland Wil Vooruit 18132
22 9 Niels van Lakwijk RSC de Zuidwesthoek 17717
23 14 Bart de Groot RWC Ahoy 17828
24 7 Pim van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17359
25 19 Axel Martens Team Brabant 2000 18160
26 23 Dylan Boomaars WC de Pedaalridders 17511
27 33 Bjorn Bruin PRC Delta 17384
28 10 Bob Muller RSC de Zuidwesthoek 17722


Categorie 1 meisjes
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 32 Julienne Koning PRC Delta 19252
2 40 Karlijn Sprangers WC de Pedaalridders 19059
3 34 Vera van Wijk PRC Delta 19024
4 46 Lizzy Witlox TWC de Kempen 19201
5 51 Romy Bakker HSK Trias 19122
6 38 Rowena van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 19082
7 44 Lysanne Rohde WV Breda-Knooppunt 19284
8 36 DaniŽlla Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19084
9 48 Nicky Zijlaard RWC Ahoy 19181
10 41 Kelly Verschuren WC de Pedaalridders 19129
11 47 Eline Hoppezak RWC Ahoy 19180
12 31 Haliegh Dolman DRC de Mol 19004
13 37 MIchelle Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 19078
14 43 Nathalie Damen WV Breda-Knooppunt 19283
15 42 Lieke Van Dongen WC de Pedaalridders 19056
16 45 Anciella Slotboom WV Volendam 29028
17 49 Chantal van Beusekom JvR de Batauwers 19159
18 52 Ilse Miltenburg JvR de Batauwers 19046


Categorie 2 jongens
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 78 Kars Welten TWC Pijnenburg 18239
2 56 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
3 62 Robert Polak TWC Pijnenburg 17229
4 102 Ivo de Ruijter RWC Ahoy 17339
5 61 Brecht Schepmans TWC de Kempen 18021
6 54 Koen van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17340
7 75 Max Hendrikx TWC Het Snelle Wiel 18027
8 55 Jeroen Veeke RSC de Zuidwesthoek 17353
9 59 Bram van Berkesteyn RWV de Spartaan 17250
10 71 Jeffrey Meurs DRC de Mol 17178
11 69 Ivar Moeleker ZRTC Theo Middelkamp 17794
12 68 Davy Gunst ZRTC Theo Middelkamp 17915
13 57 Jasper van Dijk RTC Buitenlust 18129
14 60 Tom van Groesen WC de Pedaalridders 17209
15 53 Marco van Santen PRC Delta 17069
16 65 Matthew Roks WV Breda-Knooppunt 18202
17 64 Joshua Roks WV Breda-Knooppunt 18200
18 72 Nicky Monster DRC de Mol 17180
19 52 Jordy Bouma PRC Delta 17733
20 70 Kevin Gelens DRC de Mol 17606


Categorie 2 meisjes
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 78 Nelleke Blaak PRC Delta 19103
2 84 Ashlynn van Baarle RWC Ahoy 19002
3 94 Vera van Zetten WV Schijndel 19115
4 92 Lonne Rijvers WV Breda-Knooppunt 19280
5 85 Mascha Pijpers RWC Ahoy 19006
6 86 Daisy Rodenburg RWC Ahoy 19007
7 87 Helena van Leijen JvR de Batauwers 19143
8 93 Nilsa Harteveld WV de Jonge Renner 19044
9 88 Anouk van Kessel TWC Pijnenburg 19153
10 81 Britt Teunissen RTC Buitenlust 19210
11 96 Charmaine Springer RRC de Pedaalridders 19261
12 98 Solveig Riesebeek JvR de Batauwers 19108
13 83 Agnes van Endhoven RTC de Hoekse Renners 19042
14 90 Lucie Leenaars WC de Pedaalridders 19057
15 82 Chantal Blommers RTC de Hoekse Renners 19140
16 77 Michelle Cranham DRC de Mol 19003
17 76 Laura Abbel DRC de Mol 19255
18 89 Michelle Leunissen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 19302


Categorie 3 serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 7 Maarten van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17837
2 26 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17210
3 21 Fabrizio Korsman PRC Delta 17065
4 38 Sean Martens Team Brabant 2000 17792
5 27 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
6 45 Davy Monster DRC de Mol 17179
7 39 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17862
8 10 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237
9 48 Etienne van Empel JvR de Batauwers 18186
10 4 Dylan Jaspers RSC de Zuidwesthoek 17347
11 9 Roy Slotboom WV Volendam 17360
12 52 Joost van der Burg RRC de Pedaalridders 18109
13 24 Erik Groeneveld RTC de Hoekse Renners 17118
14 25 Robert Rombout RTC de Hoekse Renners 17869
15 47 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
16 43 Kevin Bode DRC de Mol 17775
17 5 Roy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17709
18 32 Nicky Vis Uithoornse WTC 17286
19 100 Andreas Schanz WV de Jonge Renner 18199
20 13 Ricardo van Dongen WV de Jonge Renner 17607
21 37 Jeroen Janssens RWC Ahoy 17005
22 33 Angelo Fekken TWC de Kempen 18019


Categorie 3 serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 34 Evelyn Fekken TWC de Kempen 19254
2 46 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
3 44 Erik Kramer DRC de Mol 18194
4 50 Nicky Gieskens RRC de Pedaalridders 18112
5 8 Chantal Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19083
6 17 Pierre van Oerle WV de Jonge Renner 17435
7 19 Anouk van Klei GRC Jan van Arckel 19165
8 28 Viktor van der Borst TWC Pijnenburg 17566
9 36 Danny Hardenbol RWC Ahoy 19223
10 23 Steven Stolk RTC de Hoekse Renners 17871
11 1 Dirkje Bazuin Westland Wil Vooruit 19125
12 49 Sophie de Ruijter GRTC Excelsior 19040
13 40 Kaylee van Deursen RTC Buitenlust 19232
14 22 Christiaan Poldervaart PRC Delta 17764
15 54 Denise Bouma PRC Delta 19182
16 6 Harley van Rijswijk RSC de Zuidwesthoek 18105
17 12 Veronique Tolleman ZRTC Theo Middelkamp 19121
18 42 Antonio Pollicita WV Breda-Knooppunt 18219
19 15 Luc de Vet WV de Jonge Renner 17385


Categorie 4
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 81 Kelly Markus RWC Ahoy 19005
2 29 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 17576
3 87 Mike Teunissen RTC Buitenlust 17861
4 52 Bob van den Enden Westland Wil Vooruit 18002
5 73 Dylan Groenewegen HSC de Bataaf 17034
6 79 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
7 70 Domenique van Santen PRC Delta 19023
8 76 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
9 101 Nancy van der Burg RRC de Pedaalridders 19278
10 75 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
11 53 Bart Harmsen WTC de Amstel 18181
12 82 Mitchel Kooyman RWC Ahoy 17009
13 77 Ocke van Boxtel TWC Pijnenburg 17568
14 57 Kevin Jansen RSC de Zuidwesthoek 17345
15 61 Jalisa van Vugt RSC de Zuidwesthoek 19085
16 58 Anouk Kerstens RSC de Zuidwesthoek 19090
17 56 Jorick de Heer RSC de Zuidwesthoek 17344
18 92 Iris Ockeloen DRC de Mol 19055
19 94 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
20 60 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17351
21 55 Marjolein Claessen RSC de Zuidwesthoek 19079
22 86 Lana Verberne RTC Buitenlust 19211
23 96 Daniel Gase Hoornse Ren en Toerclub 17366
24 83 Rodney Stuyt RWC Ahoy 17014
25 71 Marion Meerkerk RTC de Hoekse Renners 19106
26 80 Robin van der Werf RTV De Bollenstreek 17044
27 93 Willem Koonings RTC Buitenlust  
28 69 Nick van Dorp PRC Delta 17062
29 90 Dennis Eikelenboom GRC Jan van Arckel 17604
30 59 Jordy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17708
31 97 Mandy van Leijen JvR de Batauwers 19144
32 100 Luca Franken RRC de Pedaalridders 18024
33 95 Sabine Rijkers TWC Het Snelle Wiel 19197
34 68 Joost Potting TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18022
35 67 Luuk Goos WV de Jonge Renner 17129
36 16 Adrie Keulemans WV de Jonge Renner 18222
37 63 Erik Lathouwers WV Schijndel 17238
38 65 Niels van Oosterhout WV de Jonge Renner 17436
39 91 Roald Groeneweg DRC de Mol 17777
40 62 Robbie Gevers WV Schijndel 17463
41 85 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850


Categorie 5 serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 17 Kevin Olie RWC Ahoy 17011
2 36 Robbert de Greef R en TC Trap met Lust 17255
3 5 Quintero Bloemers HSC de Bataaf 17033
4 11 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
5 31 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
6 1 Dylan van Baarle RWC AHOY 17333
7 28 Wesley Plokkaar WV Het Stadion 17900
8 16 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
9 24 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
10 13 Ricardo van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17349
11 25 Philippe Pinckaers TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17994
12 23 Jan van Vliet TWC Pijnenburg 17580
13 35 Gino Janssen RRC de Pedaalridders 18108
14 12 Tom Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17506
15 32 Gianni Gijsel WV Zeeuws-Vlaanderen 17328
16 29 Orry de Beer WV Schijndel 17583
17 34 Marijn Olsthoorn RRC de Pedaalridders 17996
18 15 Stefan Rombout RTC de Hoekse Renners 17870
19 33 Nick Vanderlijke ZRTC Theo Middelkamp 18123
20 22 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
21 27 Jeffrey Verschuren WC de Pedaalridders 17211
22 14 Edwin van Endhoven RTC de Hoekse Renners 17115
23 20 Roel van Brussel TWC de Kempen 18078
24 2 Laura Meurs DRC de Mol 19054
25 26 Luc Schepers W.C.L. Bergklimmers 17932
26 54 Daan van Herp TWC de Kempen 18204
27 7 Kevin Breur PRC Delta 17061


Categorie 5 serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 46 Henriette Woering PRC Delta 19025
2 50 Bryan Kouwenbergh RSC de Zuidwesthoek 17350
3 51 Kim de Baat RTC de Hoekse Renners 19105
4 52 Friso Roscam Abbing RWC Ahoy 17012
5 131 SamuŽl Smit WV Het Stadion 17245
6 47 Melanie Woering PRC Delta 19026
7 61 Judith Bloem Westland Wil Vooruit 19074
8 55 Cornť van Kessel TWC Pijnenburg 17572
9 57 Daisy Vos TWC Pijnenburg 19154
10 58 Bianca Dodemont TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 19051
11 48 Jorinda de Heer RSC de Zuidwesthoek 19080
12 60 Tijs van Groesen WC de Pedaalridders 17457
13 63 Joyce Verdaasdonk WV Breda-Knooppunt 19308
14 45 Martin Romijn PRC Delta 17068
15 67 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832
16 64 Huib Van Zundert WV de Jonge Renner 17440
17 41 Priscilla Bode DRC de Mol 19192
18 65 Rutger Derksen WV Schijndel 17834
19 72 Peter De Winter ZRTC Theo Middelkamp 17796
20 70 Tessa Steenbakkers WV Schijndel 19113
21 68 Daan Rijkers WV Schijndel 17466
22 59 Nathalie van den Born W.C.L. Bergklimmers 19229
23 53 Rowan Bax Team Brabant 2000 17880
24 71 Tom Verhoeven WV Schijndel 17472
25 66 Frank Lathouwers WV Schijndel 17239
26 75 Debbie Rijkers TWC Het Snelle Wiel 19196


Categorie 6 serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 2 Stefan Kramer DRC de Mol 17449
2 19 Jerwin Wieser RWC Ahoy 17015
3 23 Tomas van der Borst TWC Pijnenburg 17565
4 5 Wouter Mesker GRC Jan van Arckel 17945
5 36 Ronald Dijkhuizen WV Het Stadion 17243
6 21 Erik Bierens TWC de Kempen 18018
7 18 Kevin Sonneveldt RWC Ahoy 17013
8 26 Thomas Polak TWC Pijnenburg 17230
9 13 Jurgen van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17836
10 33 Marc Goos WV de Jonge Renner 17130
11 29 Nils van Kooij WC de Waardrenner 17299
12 22 Gillius Bogers TWC de Kempen 17948
13 32 Joris Duffhues WV de Jonge Renner 17655
14 34 Maurice Harteveld WV de Jonge Renner 17131
15 37 Niek van Geffen WV Schijndel 17833
16 11 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17342
17 40 Davey Jansen ZRTC Theo Middelkamp 17481
18 49 Arlan Smit R en TC Trap met Lust 17256
19 39 Brian van Goethem WV Zeeuws-Vlaanderen 17329
20 24 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
21 46 Erick Tol GRTC Excelsior 17107
22 12 Barry Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17505
23 41 Nick Nieuwdorp ZRTC Theo Middelkamp 17486
24 3 Jordi Schepers DRC de Mol 17182
25 16 Cees van Ďt Geloof RTC de Hoekse Renners 17116
26 38 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17470
27 45 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
28 15 Thiemo Boender RTC de Hoekse Renners 17114
29 9 Mitchell Langstraat PRC Delta 17066
30 48 Job van Leeuwen R en TC Trap met Lust 17690
31 42 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17464
32 44 Rik van Aaken TWC Het Snelle Wiel 18099
33 43 Steven Ceelen WC de Waardrenner 18033


Categorie 6 serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 68 Barry Markus RWC Ahoy 17010
2 74 Thijs van de Schoot TWC Pijnenburg 17578
3 78 Shanne Braspennincx WV Breda-Knooppunt 19019
4 56 Nicole Pieters HSC de Bataaf 19016
5 69 Ashley Spierings RWC Ahoy 19008
6 90 Birgit Lavrijssen ZRTC Theo Middelkamp 19120
7 73 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17577
8 55 Amy Pieters HSC de Bataaf 19015
9 77 Charlotte van Loon WC de Pedaalridders 19058
10 83 Mark Rullens WV de Jonge Renner 17134
11 64 Steven Blommers RTC de Hoekse Renners 17545
12 52 Steven Cranham DRC de Mol 17003
13 66 Michiel de Roo RTC de Hoekse Renners 17547
14 70 Laura Panneman RWV de Spartaan 19117
15 85 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17236
16 95 Sanne Verhart RTV De Bollenstreek 19301
17 61 Leroy Jansen RSC de Zuidwesthoek 17346
18 96 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
19 84 Bart Schmitz WV de Jonge Renner 17438
20 60 Kevin Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 17341
21 8 Robbert Bouma PRC Delta 17734
22 58 Nils Jongejan PRC Delta 17064
23 88 Denian Pieters WV Zeeuws-Vlaanderen 17332
24 80 Michael van Ginneken WV de Jonge Renner 17128
25 63 Nicky van der Wielen RSC de Zuidwesthoek 19222
26 86 Lisa Verhoeven WV Schijndel 19114
27 93 Rick van Rijsbergen WC de Waardrenner 17301
28 82 Bart Kouters WV de Jonge Renner 17132
29 57 Leander Elink Schuurman PRC Delta 17942
30 62 Michael Vos RSC de Zuidwesthoek 17354


Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 119 Ralph Gelens DRC de Mol 17674
2 78 Rick Overwijk RTV De Bollenstreek 17043
3 96 Jeffrey Oorebeek PRC Delta 17943
4 85 Alex Gresnigt ZRTC Theo Middelkamp 17688
5 118 Jasper Ockeloen DRC de Mol 17181
6 102 Ruben Dorren Olympia ASC 17452
7 130 EfraÔm Smit WV Het Stadion 17244
8 132 Niels Baars Team Brabant 2000 18087
9 79 Sjors van der Wal RTV De Bollenstreek 17536
10 128 Robert Solberg TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17175
11 84 Kenneth de Kraker ZRTC Theo Middelkamp 17482
12 116 Tobias Paulina WV Breda-Knooppunt 17049
13 127 Pim Bazuin Westland Wil Vooruit 17493
14 105 Carel Voges HSK Trias 17257
15 115 Mickey Kallenfels WV Breda-Knooppunt 17048
16 110 Erwin de Jong WC de Waardrenner 17391
17 123 Tamara Blom JvR de Batauwers 19166
18 91 Jurgen van Stein Callenfels WV de Jonge Renner 17439
19 112 Raymon Kwakernaak WC de Waardrenner 17300
20 88 Thijs van der Horst ZRTC Theo Middelkamp 17517
21 82 Danny Krijnen RSC de Zuidwesthoek 18223
22 125 Ronald Molenaar GRTC Excelsior 17429
23 87 Agnieta Francke ZRTC Theo Middelkamp 19119
24 99 Lorenzo Cardon WV Zeeuws-Vlaanderen 17327
25 103 Geoffry Faas Olympia ASC 17453
26 100 Haye van Boxtel TWC Pijnenburg 17567
27 80 Esmee Janssen RSC de Zuidwesthoek 19081
28 109 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
29 114 Steef Janssens WV Breda-Knooppunt 17982
30 90 Daryll Wouters WV de Jonge Renner 17551
31 121 Rowdy Bryant HSV de Kampioen 17147
32 108 Maikel Bombeeck RTC Buitenlust 17848
33 129 Jacco van Wijnen WC de Waardrenner 17490
34 107 Marc van Bannisseht Team Brabant 2000 18147
35 101 Timothy Haneveer TWC Pijnenburg 17529
36 117 Lars Groeneweg DRC de Mol 17776
37 81 Silvio Duncan RSC de Zuidwesthoek 17363
38 124 Thamara Pijpers RWC Ahoy 19131

Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans