Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Bob Scholte Memorial
12 September 2004

Categorie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 11 Richard Jansen RSC de Zuidwesthoek 17362
2 15 Adriaan van Schilt RSC de Zuidwesthoek 17357
3 26 Karlijn Sprangers WC de Pedaalridders 19059
4 23 Jordi van Loon WC de Pedaalridders 17398
5 19 Jaques Schouten RSC sw Hoekse Renners 27189
6 16 DaniŽlla Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19084
7 1 Lysanne Rohde WV Breda-Knooppunt 19284
8 8 Tim Janssen ZRTC Theo Middelkamp 17616
9 12 Davy Knobel RSC de Zuidwesthoek 18035
10 5 Romy Bakker HSK Trias 19122
11 18 Dana Slooter RTC de Hoekse Renners 19141
12 10 MIchelle Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 19078
13 25 Kelly Verschuren WC de Pedaalridders 19129
14 30 Koen van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17348
15 4 Haliegh Dolman RWC Ahoy 19004
16 27 Lieke Van Dongen WC de Pedaalridders 19056
17 29 Pim van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17359
18 13 Niels van Lakwijk RSC de Zuidwesthoek 17717
19 3 Jeffrey Voermans WV Breda-Knooppunt 18125
20 17 Eva van Schilt RSC de Zuidwesthoek dagkaart
21 24 Dylan Boomaars WC de Pedaalridders 17511
22 9 Delano Geers RSC de Zuidwesthoek dagkaart
23 28 k IM Verhagen RTC de Hoekse Renners 37567
24 14 Bob Muller RSC de Zuidwesthoek 17722


Categorie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 51 Susan Prins RRC de Pedaalridders 19279
2 45 Koen van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17340
3 39 Patrick Kramer DRC de Mol 17448
4 36 Lonne Rijvers WV Breda-Knooppunt 19280
5 43 Marco van Santen PRC Delta 17069
6 57 Pieter Jan Corten RSC de Zuidwesthoek  
7 49 Ivo de Ruijter GRTC Excelsior 17339
8 58 Chantal Blommers RTC de Hoekse Renners 19140
9 59 Rutger Slooter RTC de Hoekse Renner 27189
10 44 Davy Gunst ZRTC Theo Middelkamp 17915
11 47 Jeroen Veeke RSC de Zuidwesthoek 17353
12 53 Shauni Corthout Belgie  
13 54 Bart Rullens WC de Pedaalridders 17953
14 46 Rowena van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 19082
15 48 Nilsa Harteveld WV de Jonge Renner 19044
16 56 Lucie Leenaars WC de Pedaalridders 19057
17 60 Agnes van Endhoven RTC de Hoekse Renners 19042
18 37 Joshua Roks WV Breda-Knooppunt 18200
19 38 Matthew Roks WV Breda-Knooppunt 18202
20 55 Tom van Groesen WC de Pedaalridders 17209


Categorie 3
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 80 Maarten van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17837
2 74 Fabrizio Korsman PRC Delta 17065
3 72 Maurice Nijmeijer WRV de Peddelaars 17224
4 77 Dylan Jaspers RSC de Zuidwesthoek 17347
5 96 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17210
6 93 Emiel de Greef RRC de Pedaalridders 18042
7 92 Nicky Gieskens RRC de Pedaalridders 18112
8 69 Erik Kramer DRC de Mol 18194
9 99 Viktor van der Borst TWC Pijnenburg 17566
10 81 Chantal Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19083
11 98 Tristan Sint Nicolaas DRC de Mol 17184
12 82 Ricardo van Dongen WV de Jonge Renner 17607
13 85 Andreas Schanz WV de Jonge Renner 18199
14 78 Roy de Ryck RSC de Zuidwesthoek 17709
15 100 Brenda Overmeer RRC de Pedaalridders dagkaart
16 76 Veronique Tolleman ZRTC Theo Middelkamp 19121
17 67 Nicky Monster DRC de Mol 17180
18 97 Michelle Cranham DRC de Mol 19003


Categorie 4
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 8 Kevin Jansen RSC de Zuidwesthoek 17345
2 7 Domenique van Santen PRC Delta 19023
3 10 Jalisa van Vugt RSC de Zuidwesthoek 19085
4 2 Davy Monster DRC de Mol 17179
5 6 Nick van Dorp PRC Delta 17062
6 24 Joan Eversdijk Zwse M/B. Ver. X-Treme 17970
7 15 Robert Rombout RTC de Hoekse Renners 17869
8 9 Jordy de Ryck RSC de Zuidwesthoek 17708
9 11 Wim Hofstede WV de Jonge Renner 17527
10 12 Pierre van Oerle WV de Jonge Renner 17435
11 13 Luuk Goos WV de Jonge Renner 17129
12 1 Stijn Mathijssen WV Breda-Knooppunt 18144
13 23 Adrie Keulemans WV de Jonge Renner 18222
14 17 Sharon Di Tore RTC de Hoekse Renners 29015
15 22 Jasper van der Molen DRC de Mol 27101
16 21 Rowan Kreukniet DRC de Mol BEL
17 14 Niels van Oosterhout WV de Jonge Renner 17436


Categorie 5
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 9 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
2 15 Bryan Kouwenbergh RSC de Zuidwesthoek 17350
3 7 Melanie Woering PRC Delta 19026
4 8 Henriette Woering PRC Delta 19025
5 14 Ricardo van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17349
6 10 Tom Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17506
7 13 Jalisa van Vugt RSC de Zuidwesthoek 19085
8 22 Gino Janssen RRC de Pedaalridders 18108
9 18 Marjolein Claessen RSC de Zuidwesthoek 19079
10 5 Gianni Gijsel WV Zeeuws-Vlaanderen 17328
11 3 Joyce Verdaasdonk WV Breda-Knooppunt 19308
12 12 Jorinda de Heer RSC de Zuidwesthoek 19080
13 24 Nick Vanderlijke ZRTC Theo Middelkamp 18123
14 4 Roy Meinen WRV de Peddelaars 17223
15 11 Jorick de Heer RSC de Zuidwesthoek 17344
16 19 Huib van Zundert WV de Jonge Renner 17440
17 20 Edwin van Endhoven RTC de Hoekse Renners 17115
18 23 Jeffrey Verschuren WC de Pedaalridders 17211
19 17 Tim Theunis RSC de Zuidwesthoek 17352
20 16 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17351
21 25 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208


Categorie 6
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 50 Jurgen van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17836
2 45 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17342
3 35 Brian van Goethem WV Zeeuws-Vlaanderen 17329
4 32 Shanne Braspennincx WV Breda-Knooppunt 19019
5 70 Tomas van der Borst TWC Pijnenburg 17565
6 39 Davey Jansen ZRTC Theo Middelkamp 17481
7 59 Marc Goos WV de Jonge Renner 17130
8 57 Joris Duffhues WV de Jonge Renner 17655
9 52 Maurice Harteveld WV de Jonge Renner 17131
10 53 Max van der Linden WV de Jonge Renner 17133
11 34 Thijs Roelen WV Breda-Knooppunt Dagkaart
12 74 Joan Eversdijk Zwse M/B. Ver. X-Treme 17970
13 68 Charlotte van Loon WC de Pedaalridders 19058
14 43 Nick Nieuwdorp ZRTC Theo Middelkamp 17486
15 47 Barry Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17505
16 42 Birgit Lavrijssen ZRTC Theo Middelkamp 19120
17 73 Danny Arentsen AR en TV de Adelaar 17001
18 62 Steven Blommers RTC de Hoekse Renners 17545
19 55 Bart Schmitz WV de Jonge Renner 17438
20 48 Leroy Jansen RSC de Zuidwesthoek 17346
21 37 Peter de Winter ZRTC Theo Middelkamp 17796
22 38 Paul Hoondert ZRTC Theo Middelkamp 17793
23 66 Marijn Olsthoorn RRC de Pedaalridders 17996
24 67 Tijs van Groesen WC de Pedaalridders 17457
25 46 Antonio Brantenaar RSC de Zuidwesthoek 18052
26 40 Lisa Phernamburg ZRTC Theo Middelkamp 19226
27 60 Bryan de Jong RTC de Hoekse Renners 17896
28 44 Kevin Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 17341
29 69 Ingrid van de Wijngaard WV de Jonge Renner dagkaart
30 49 Fleur Kessels RSC de Zuidwesthoek 19091
31 36 Ruben Torcquť ZRTC Theo Middelkamp 17795


Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 82 Ralph Gelens DRC de Mol 17674
2 85 Alex Gresnigt ZRTC Theo Middelkamp 17688
3 81 Stefan den Hartog DRC de Mol 17447
4 79 Tobias Paulina WV Breda-Knooppunt 17049
5 80 Stefan Kramer DRC de Mol 17449
6 90 Jurgen van Stein Callenfels WV de Jonge Renner 17439
7 95 Tom Flohr WV Breda-Knooppunt 18143
8 86 Agnieta Francke ZRTC Theo Middelkamp 19119
9 89 Danny Scheepers WV de Jonge Renner 17381
10 78 Steef Janssens WV Breda-Knooppunt 17982
11 96 Sebastiaan Zweedijk ZRTC Theo Middelkamp 18161
12 92 Mark Rullens WV de Jonge Renner 17134
13 87 Esmee Janssen RSC de Zuidwesthoek 19081
14 76 David van Eerd WV Breda-Knooppunt 18134



Verenigings klassering
RSC de Zuidwesthoek 4 kevin jansen 1 5 Maikel Elsten 1 3 Maarten van Trijp 1 Totaal 3 PRC Delta 4 Domenique van Santen 2 5 Melanie Woering 3 3 Fabrizio Korsman 2 Totaal 7 DRC de Mol 7 Stefan den Hartog 3 2 Patrick Kramer 3 7 Ralph Gelens 1 Totaal 7 Breda-Knooppunt 6 Shanne Braspennincx 4 2 Lonne Rijvers 4 7 Tobias Paulina 4 Totaal 12 RRC de Pedaalridders 3 Emiel de Greef 6 3 Nicky Gieskens 7 2 Susan Prins 1 Totaal 14 Theo Middelkamp 6 Davey Jansen 6 7 Agnieta Francke 8 7 Alex Gresnigt 2 Totaal 16 De Jonge Renner 4 Wim Hofstede 9 7 Jurgen van Stein Callenfels 6 6 Marc Goos 7 Totaal 22 Hoekse Renner 4 Robert Rombout 7 2 Rutger Slooter 9 2 Chantal Blommers 8 Totaal 24 WC de Pedaalridders 3 Bram Sprangers 5 2 Bart Rullens 13 6 Charlotte van Loon 13 Totaal 31
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans