Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Jeugdronde Bergen op Zoom

22 Augustus 2004

Categorie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 27 Sem Bleiksloot RWC Ahoy 17002
2 8 Lisette van Bergenhenegouwen m RRC de Pedaalridders 19262
3 11 Jordi Talen PRC Delta 18207
4 23 Kevin Kooyman RWC Ahoy 17902
5 10 Feiko Ammerlaan RRC de Pedaalridders 18039
6 15 Rowena van de Klundert m RSC de Zuidwesthoek 19082
7 28 Bjorn Beukers Westland Wil Vooruit 17912
8 30 Tim Janssen ZRTC Theo Middelkamp 17616
9 20 Adriaan van Schilt RSC de Zuidwesthoek 17357
10 4 Jordi van Loon WC de Pedaalridders 17398
11 5 Haliegh Dolman m RWC Ahoy 19004
12 7 Romy Bakker m HSK Trias 19122
13 17 Davy Knobel RSC de Zuidwesthoek 18035
14 29 Lysanne Rohde m WV Breda-Knooppunt 19284
15 21 Koen van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17348
16 1 Kelly Verschuren m WC de Pedaalridders 19129
17 14 DaniŽlla Verstraten m RSC de Zuidwesthoek 19084
18 16 MIchelle Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 19078
19 26 David van Diest RWC Ahoy 17004
20 33 Melissa van der Peet m RWV de Spartaan 19228
21 6 Mart Gelderblom DRC de Mol 18009
22 3 Dylan Boomaars WC de Pedaalridders 17511
23 18 Niels van Lakwijk RSC de Zuidwesthoek 17717
24 19 Pim van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17359
25 32 Kurt v Eshoeck DGR Vorselaar 19961016 Bel
26 2 Lieke Van Dongen m WC de Pedaalridders 19056
27 13 Eva v Schilt de Zuidwesthoek dagkaart
28 31 Matthias Willems DGR Vorselaar 19961019 Bel
29 12 Delano Geerts Zuidwesthoek dagkaart
30 22 Dana Slooter m RTC de Hoekse Renners 19141


Categorie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 30 Wout v Aert DGR Vorselaar 19940914 Bel
2 12 Tim Rodenburg RRC de Pedaalridders 18111
3 14 Rebecca Talen m PRC Delta 19086
4 6 Patrick Kramer DRC de Mol 17448
5 16 Pieter-Jan Corten RSC de Zuidwesthoek 15029 Bel
6 22 Ashlynn van Baarle m RWC Ahoy 19002
7 9 Ivo de Ruijter FV Zoetermeer '77 17339
8 33 Jeroen Vegter RTC de Hoekse Renners 18231
9 13 Nelleke Blaak m PRC Delta 19103
10 29 Robbie v Dijck DGR Vorselaar 19950126 Bel
11 17 Jeroen Veeke RSC de Zuidwesthoek 17353
12 34 Niels Boons DGR Vorselaar 19941207 B
13 18 Koen van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17340
14 27 Davy Gunst ZRTC Theo Middelkamp 17915
15 23 Natasja Koenen m Westland Wil Vooruit 19221
16 28 Ivar Moeleker ZRTC Theo Middelkamp 17794
17 35 Shauni Corthout m WV Zeeuws Vlaanderen 18308 B
18 20 Chantal Blommers m RTC de Hoekse Renners 14140
19 11 Charmaine Springer m RRC de Pedaalridders 19261
20 32 Chloť v d Poel m DGR Vorselaar 19940903 Bel
21 26 Nilsa Harteveld m WV de Jonge Renner 19044
22 7 Nicky Monster DRC de Mol 17180
23 15 Marco van Santen PRC Delta 17069
24 8 Leroy van Drunen DRC de Mol 17176
25 5 Kevin Gelens DRC de Mol 17606
26 25 Joshua Roks WV Breda-Knooppunt 18200
27 24 Matthew Roks WV Breda-Knooppunt 18202
28 2 Laura Abbel m DRC de Mol 19255
29 19 Agnes van Endhoven m RTC de Hoekse Renners 19042


Categorie 3
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 5 Piotr Havik GRTC Excelsior 17987
2 33 Mike Vlietstra GRC Jan van Arckel 17127
3 10 Fabrizio Korsman PRC Delta 17065
4 1 Erik Kramer DRC de Mol 18194
5 3 Tristan Sint Nicolaas DRC de Mol 17184
6 9 Emiel de Greef RRC de Pedaalridders 18042
7 32 Anouk van Klei GRC Jan van Arckel 19165
8 2 Kevin Bode DRC de Mol 17775
9 30 Tommy Oude Elferink Uithoornse WTC 17277
10 13 Maarten van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17837
11 11 Chantal Verstraten m RSC de Zuidwesthoek 19083
12 27 Rolg Nees DGR Vorselaar 19940228 B
13 17 Erik Groeneveld RTC de Hoekse Renners 17118
14 22 Ricardo van Dongen WV de Jonge Renner 17607
15 8 Joost van der Burg RRC de Pedaalridders 18109
16 14 Roy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17709
17 16 Steven Stolk RTC de Hoekse Renners 17871
18 28 Jeff Vertommen DGR Vorselaar 19940310 B
19 18 Jan Joost de Jonge RWC Ahoy 17006
20 26 Geoffrey Willems DGR Vorselaar 19940223 B
21 6 Danielle Rodenburg m RRC de Pedaalridders 19315
22 31 Joyce v d Peet de Spartaan dagkrt
23 25 Veronique Tolleman ZRTC Theo Middelkamp 19121
24 34 Michelle Cranham RWC Ahoy 19003


Categorie 4
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 17 Bob v d Enden WWV 17598
2 7 Fabian Ammerlaan RRC de Pedaalridders 17951
3 15 Mitchel Kooyman RWC Ahoy 17009
4 22 Jermaine Post m RWV de Spartaan 19174
5 14 Rodney Stuyt RWC Ahoy 17014
6 8 Domenique van Santen m PRC Delta 19023
7 4 Davy Monster DRC de Mol 17179
8 9 Jalisa van Vugt m RSC de Zuidwesthoek 19085
9 21 Erik Schouten GWC de Adelaar 17625
10 20 Joan Eversdijk Zwse M/B. Ver. X-Treme 17970
11 10 Jordy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17708
12 3 Dennis Eikelenboom GRC Jan van Arckel 17604
13 18 Nils Beukers Westland Wil Vooruit 17494
14 12 Robert Rombout DHR 16869
15 2 Roald Groeneweg DRC de Mol 17777


Categorie 5
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 30 Robin de Cnodder DGR Vorselaar 19911018 B
2 17 Bryan Kouwenbergh RSC de Zuidwesthoek 17350
3 23 Dylan van Baarle FV Zoetermeer '77 17333
4 8 Henriette Woering m PRC Delta 19025
5 7 Melanie Woering m PRC Delta 19026
6 15 Tom Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17506
7 6 Gino Janssen RRC de Pedaalridders 18108
8 10 Lennard Vegter PRC Delta 17542
9 18 Ricardo van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17349
10 28 Gianni Gijsel WV Zeeuws-Vlaanderen 17328
11 4 Iris Ockeloen m DRC de Mol 19055
12 13 Anouk Kerstens m RSC de Zuidwesthoek 19090
13 24 Sjors van den Enden Westland Wil Vooruit 27108
14 16 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17351
15 31 Rick van Buijtene RWC Ahoy 18060
16 1 Jeffrey Verschuren WC de Pedaalridders 17211
17 14 Marjolein Claessen m RSC de Zuidwesthoek 19079
18 3 Priscilla Bode m DRC de Mol 19192
19 2 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
20 22 Edwin van Endhoven RTC de Hoekse Renners 17115
21 11 Erwin Poldervaart PRC Delta 17067
22 9 Jeroen Broekers PRC Delta 17648


Categorie 6
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 45 Rune van der Meijden RWC Ahoy 18054
2 11 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17342
3 9 Jurgen van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17836
4 19 Kevin Olie RWC Ahoy 17011
5 17 Jerwin Wieser RWC Ahoy 17015
6 2 Jasper Mandjes ZWC D.T.S. 17056
7 3 Erick Tol GRTC Excelsior 17107
8 26 Maurice Harteveld WV de Jonge Renner 17131
9 22 Sjoerd Kouwenhoven Westland Wil Vooruit 17811
10 16 Milan van den Ende FV Zoetermeer '77 17336
11 37 Davey Jansen ZRTC Theo Middelkamp 17481
12 18 Kevin Sonneveldt RWC Ahoy 17013
13 44 Bram Berkhout Westland Wil Vooruit 17806
14 28 Brian van Goethem WV Zeeuws-Vlaanderen 17329
15 38 Bas Oude Elferink Uithoornse WTC 17276
16 39 Axel Post RWV de Spartaan 17685
17 36 Nick Nieuwdorp ZRTC Theo Middelkamp 17486
18 1 Steven Cranham RWC Ahoy 17003
19 43 Marijn Olsthoorn RRC de Pedaalridders 17996
20 30 Birgit Lavrijssen m ZRTC Theo Middelkamp 19120
21 21 Judith Bloem m Westland Wil Vooruit 19074
22 14 Steven Blommers RTC de Hoekse Renners 17545
23 46 Bjorn van Buijtene RWC Ahoy 18036
24 40 Yoeri Havik ZWC D.T.S. 17645
25 42 Kim de Baat RTC de Hoekse Renners 19105
26 33 Peter De Winter ZRTC Theo Middelkamp 17796
27 35 Paul Hoondert ZRTC Theo Middelkamp 17793
28 29 Lisa Phernamburg m ZRTC Theo Middelkamp 19226
29 24 Bart Schmitz WV de Jonge Renner 17438
30 5 Leon Hogenvorst RRC de Pedaalridders 17952
31 8 Antonio Brantenaar RSC de Zuidwesthoek 18052
32 41 Manuel Timmermans GRC Jan van Arckel 17126
33 7 Nicky van der Wielen m RSC de Zuidwesthoek 19222
34 34 Ruben Torcquť ZRTC Theo Middelkamp 17795


Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 17 Rob van der Niet RTV De Bollenstreek 17041
2 7 Jasper Ockeloen DRC de Mol 17181
3 35 Sander Stiegelis Theo Middelkamp 18273
4 16 Rick Overwijk RTV De Bollenstreek 17043
5 44 Wouter Mesker GRC Jan van Arckel 17945
6 14 Mitchell Boet RTC de Hoekse Renners 17546
7 4 Stefan Kramer DRC de Mol 17449
8 21 Robin van Heijningen RWV de Spartaan 17241
9 36 Alex Gresnigt ZRTC Theo Middelkamp 17688
10 3 Ralph Gelens DRC de Mol 17674
11 40 Willem Eynden v d DGR Vorselaar 19900124 B
12 26 Tobias Paulina WV Breda-Knooppunt 17049
13 41 Sjors van der Wal RTV De Bollenstreek 17536
14 20 Frank Post RWV de Spartaan 17242
15 5 Stefan den Hartog DRC de Mol 17447
16 8 Carel Voges HSK Trias 17257
17 43 Sander Kanninga RTC de Hoekse Renners 18046
18 22 Pim Bazuin Westland Wil Vooruit 17493
19 38 Sebastiaan Zweedijk ZRTC Theo Middelkamp 18161
20 2 Lars Groeneweg DRC de Mol 17776
21 6 Jordi Schepers DRC de Mol 17182
22 34 Agnieta Francke m ZRTC Theo Middelkamp 19119
23 30 Danny Scheepers WV de Jonge Renner 17381
24 25 Steef Janssens WV Breda-Knooppunt 17982
25 12 Esmee Janssen m RSC de Zuidwesthoek 19081
26 46 Rothier Hughes VC Maubeugeois Fr 1099093112
27 33 Denian Pieters WV Zeeuws-Vlaanderen 17332
28 1 Bob Muijs DRC de Mol 27111

Uitslag beschikbaar gesteld door Ineke van Leest