Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

51e Ronde van Zuid-Holland

                       Uitslag Rit in lijn over 163,4 km

                         Wedstrijd datum: 13 Maart 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    6 de Vries, Roel           L÷wik Tegeltoko              3:52:58
  2   21 Leezer, Tom              Van Vliet/EBH Advocaten       z.t.
  3   27 Lenferink, Jasper        Bert Story / Piels            z.t.
  4   23 Maaskant, Martijn        Van Vliet/EBH Advocaten      3:53:16     0:18
  5    2 van den Berg, Peter      L÷wik Tegeltoko              3:53:28     0:30
  6  140 Peters, Steven           OWC Oldenzaal                3:53:53     0:55
  7   19 Berkhout, Thomas         Van Vliet/EBH Advocaten       z.t.
  8    3 Hassink, Arne            L÷wik Tegeltoko               z.t.
  9   28 Meerkerk, Norman         Bert Story / Piels           3:53:57     0:59
 10   20 van Leijen, Joost        Van Vliet/EBH Advocaten      3:55:50     2:52
 11   67 Walgien, Jorrit          PRC Delta                     z.t.
 12    5 Nagelhout, Berry         L÷wik Tegeltoko               z.t.
 13   59 van Groen, Arnoud        Team Moser / AH               z.t.
 14  103 Vissers, Job             RTC Buitenlust                z.t.
 15   30 van Uden, Dennis         Bert Story / Piels            z.t.
 16    1 Beima, Marcel            L÷wik Tegeltoko               z.t.
 17   86 van der Zanden, Tim      WV De Jonge Renner            z.t.
 18    4 Oegema, Bart             L÷wik Tegeltoko               z.t.
 19   96 Kompier, Edwin           Het Stadion                   z.t.
 20   22 Flens, Rick              Van Vliet/EBH Advocaten       z.t.
 21   26 Horck, Jeroen            Bert Story / Piels            z.t.
 22   95 den Hertog, Reijer       Het Stadion                   z.t.
 23   58 Kwanten, Frank           Team Moser / AH               z.t.
 24   17 de Visser, Roy           Westland Wil Vooruit          z.t.
 25   56 Goesinnen, Floris        Team Moser / AH               z.t.
 26   16 v.d. Sman, Ruud          Westland Wil Vooruit          z.t.
 27  145 van Emden, Jos           UWTC De Volharding            z.t.
 28   60 Stenekes, Roland         Team Moser / AH              3:55:56     2:58
 29   24 Wesseling, Marco         Van Vliet/EBH Advocaten      3:56:00     3:02
 30    7 Berk, Johan              HSK Trias / Witte Kruis      4:01:10     8:12
 31   42 van Duuren, Jurien       Excelsior / BIK Sloopw.      4:01:14     8:16
 32  118 de Voogd, Rik            WV Schijndel/Van Heeswyk      z.t.
 33  149 Alaluusua, Juha-Matti    UWTC De Volharding           4:01:18     8:20
 34  102 van Loon, Patrick        Ahoy/Villapark Lingemeer      z.t.
 35  109 van Duuren, Aloys        Peddelaars/Kanibaal/Eeml     4:01:24     8:26
 36   89 Huizinga, Stefan         WV De Jonge Renner            z.t.
 37   87 Timmermans, Hans         WV De Jonge Renner            z.t.
 38   73 Kortekaas, Michael       De Bataaf                     z.t.
 39   84 Vendrig, Bart            Jan van Arckel/Rabobank       z.t.
 40  113 Vermeer, Tom             Peddelaars/Kanibaal/Eeml      z.t.
 41  110 Zanders, Koen            Peddelaars/Kanibaal/Eeml      z.t.
 42  115 Schoth, Guus             WV Schijndel/Van Heeswyk      z.t.
 43   45 van Dam, Dirk            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 44   91 Clevers, Sjors           Het Stadion                   z.t.
 45   44 Israel, Pieter           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 46   15 van Ruitenbeek, Malaya   Westland Wil Vooruit          z.t.
 47   14 van Luijk, Niels         Westland Wil Vooruit          z.t.
 48  126 Lubbers, Steven          WTC Woerden/Rietveld RSE      z.t.
 49  107 Perry, Wouter            RTC Buitenlust                z.t.
 50   79 van der Leij, Bram       Jan van Arckel/Rabobank       z.t.
 51  146 Tully, Adam              UWTC De Volharding            z.t.
 52   46 Lugtenburg, Wouter       ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 53  148 Visser, Hendrik          UWTC De Volharding            z.t.
 54  121 van Amerongen, Sander    WTC Woerden/Rietveld RSE      z.t.
 55   40 Slaman, Jorrit           Excelsior / BIK Sloopw.      4:01:40     8:42
 56   29 Terpstra, Niki           Bert Story / Piels            z.t.
 57   61 Davids, Tom              WSV Emmen / Sanders          4:02:18     9:20

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.083 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp