Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30ste Batavus Ronde van Zuid-Friesland

                        Uitslag Rit in lijn over 160 km

             Elite / beloften Clubcompetitie Noord op 24 April 2004
                             KOGA MIYATA HEERENVEEN

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   43 Elferink, Arjan          NVGroningen/DeHypotheker     3:40:47
  2   51 Krol, Bastiaan           RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
  3   64 Lust, Martijn            Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
  4   55 Straathof, Jeroen        Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
  5   73 Luppes, Marcel           WRV de Peddelaars             z.t.
  6  121 Steigenga, Sierd         WV Otto Ebbens                z.t.
  7   20 Poland, Remon            BRC Kennemerland              z.t.
  8  110 de Leeuw, Godert         WV Eemland                    z.t.
  9   66 Goenga, Erwin            Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
 10   92 Broekhuizen, Wilbert     WV de IJsselstreek            z.t.
 11   46 Rijkens, Richard         NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 12   21 Lormans, Sander          BRC Kennemerland              z.t.
 13   65 van Dijk, Nico           Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
 14   39 Lootsma, Nathan          LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 15   96 Schouten, John           WV de IJsselstreek            z.t.
 16   48 Groeneveld, Mathijs      NVGroningen/DeHypotheker     3:40:55     0:08
 17   75 Beltman, Otmar           WRV de Peddelaars            3:41:01     0:14
 18   50 Loohuis, Mathijs         RTV Oldenzaalse Wielercl     3:41:30     0:43
 19   94 Hagen, Kees              WV de IJsselstreek            z.t.
 20   16 Smits, Florian           Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 21    7 Slippens, Ton            Alcmaria Victrix              z.t.
 22   78 Tissingh, Henk           WRV de Peddelaars             z.t.
 23  128 Botter, Sjoerd           WV Stedendriehoek             z.t.
 24   11 Hopman, Erik             Alcmaria Victrix              z.t.
 25   76 Zanders, Koen            WRV de Peddelaars             z.t.
 26  125 Koopmans, Lambertus      WV Otto Ebbens                z.t.
 27   32 Oude Nijeweme, Niek      L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 28   52 Nijmeijer, Gerben        RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 29   74 Nagengast, Marcel        WRV de Peddelaars             z.t.
 30   86 Langenkamp, Koen         WV Assen-Roden                z.t.
 31  112 van Zanten, Henne        WV Eemland                    z.t.
 32   91 de Boer, Warner          WV de IJsselstreek            z.t.
 33   44 van Leeuwen, Cor         NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 34   61 van Emden, Jos           Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
 35  109 de Leeuw, Jan            WV Eemland                    z.t.
 36  117 Weening, Vincent         WV Flevo'97/De Adelaar        z.t.
 37   79 van der Weerd, Henry     WSV Emmen/Sanders             z.t.
 38   25 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior                z.t.
 39   84 Koch, Raymond            WSV Emmen/Sanders             z.t.
 40  101 van der Veen, Anne       WV de Kannibaal               z.t.
 41   34 Knobben, Martijn         L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 42   63 Fictoor, David           Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
 43   45 Luikens, Frank           NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 44  102 van der Veen, Johan      WV de Kannibaal               z.t.
 45  129 van de Meent, Eric       WV Stedendriehoek             z.t.
 46  114 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 47   49 Slot, Michiel            RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 48   22 Maas, Co                 BRC Kennemerland              z.t.
 49   77 Dunning, Edwin           WRV de Peddelaars             z.t.
 50   53 Nijland, Maarten         RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 51   30 Molenaar, Arjan          GRTC Excelsior                z.t.
 52   95 Westerbos, Bas           WV de IJsselstreek            z.t.
 53   15 Burger, Jos              Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 54   57 van Lakerveld, Erik      Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
 55   19 Kooijman, Richard        BRC Kennemerland              z.t.
 56  124 Wolters, Arjen           WV Otto Ebbens                z.t.
 57  123 Huizenga, Jenning        WV Otto Ebbens                z.t.
 58   35 Lammertink, Roy          L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 59   93 Schreurs, Leander        WV de IJsselstreek            z.t.
 60  122 Westra, Jan-Hendrik      WV Otto Ebbens                z.t.
 61   69 Ozinga, Tsjomme          WV WestFrisia/WV Olympia      z.t.
 62   33 Poelstra, Thijs          L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 63   47 de Lange, Bas            NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 64  106 Dalstra, Johan           WV Drachten e.o.              z.t.
 65   17 SpringintVeld, Joost     Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 66   97 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 67   41 Holwerda, Dirk-Jan       LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 68   13 Bastiaans, Jabik-Jan     Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 69    9 Zut, Koos                Alcmaria Victrix              z.t.
 70  127 Botter, Arne             WV Stedendriehoek             z.t.
 71   38 Bijma, Ronald            LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 72   83 Lindeman, Adrie          WSV Emmen/Sanders             z.t.
 73   99 Bijlsma, Jelle-Coen      WV de Kannibaal               z.t.
 74   70 Leyen, Nico              WV WestFrisia/WV Olympia      z.t.
 75   72 van Dijk, Bert           WV WestFrisia/WV Olympia      z.t.
 76   82 Renleo, Giorgio          WSV Emmen/Sanders             z.t.
 77  104 Krans, Jan-Albert        WV Drachten e.o.              z.t.
 78   12 van der Meij, Hidde      Alcmaria Victrix              z.t.
 79    5 Reuling, Dirk            Achterhoek 2000               z.t.
 80    3 Waanders, Daan           Achterhoek 2000               z.t.
 81   80 Hup, Sander              WSV Emmen/Sanders             z.t.
 82   98 van Dijk, Gerard         WV de Kannibaal               z.t.
 83  103 Krans, Bert              WV Drachten e.o.              z.t.
 84   31 Boom, Bart               L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 85  120 Akkerman, Jeroen         WV Flevo'97/De Adelaar       3:42:19     1:32
 86   18 van der Woerd, Heike     Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 87   90 Geijsel, Bart            WV Assen-Roden                z.t.
 88    8 Bruul, Marvin            Alcmaria Victrix              z.t.
 89   28 van Duuren, Jurien       GRTC Excelsior                z.t.
 90   29 Slaman, Jorrit           GRTC Excelsior                z.t.
 91   40 Rasch, Hessel            LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 92  108 Dijkhuis, Atze           WV Drachten e.o.              z.t.
 93   59 Went, Marijn             Swift/Avanti/Bollenstr       3:43:09     2:22
 94  136 Vonk, Bjorn              WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 95   26 Stolk, Jeroen            GRTC Excelsior                z.t.
 96    4 Gal, Martijn             Achterhoek 2000               z.t.
 97   56 van Hage, Klaas          Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
 98   10 Kamper, Kris             Alcmaria Victrix              z.t.
 99  130 Pelgrim, Koen            WV Stedendriehoek             z.t.
100  137 Verhoeven, Patrick       WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
101  138 Ekema, Jacob             WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
102   87 Drent, Frans             WV Assen-Roden               3:44:37     3:50
103  133 Smit, Pieter             WV Stormvogels/WV Omega      3:44:45     3:58
104   24 Pronk, Ruud              BRC Kennemerland              z.t.
105   23 Lute, Jeroen             BRC Kennemerland              z.t.
106    2 Ribbers, Arjan           Achterhoek 2000               z.t.
107  111 Foppen, Edward           WV Eemland                   3:45:02     4:15
108   14 Burger, Leon             Olympia/Ulysses/UWTC/Ams     3:46:37     5:50
109   81 Knol, Anne               WSV Emmen/Sanders             z.t.
110  119 de Jager, Gijs           WV Flevo'97/De Adelaar        z.t.
111  115 van Os, Eddo             WV Flevo'97/De Adelaar       3:47:25     6:38
112   62 van de Weijer, Jeroen    Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
113  113 Benthem, Guido           WV Eemland                    z.t.
114  135 van der Kaap, Bert       WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
115    1 Versteege, Martijn       Achterhoek 2000               z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.482 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon