Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

26ste Koga-Miyata race voor junioren

                        Uitslag Rit in lijn over 110 km

                         Wedstrijd datum: 24 April 2004
                          De ronde van Zuid-Friesland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   24 van der Putten, Mike     Uithoorn A                   2:32:28
  2  114 Poppe, Jeroen            CC '75                        z.t.
  3  113 KleinJan, Giel           CC '75                        z.t.
  4   40 Moek, Johan              WSV Assen-Roden A             z.t.
  5    2 van Nuil, Hidde          W.V.Olympia                   z.t.
  6   57 Kamphuis, Sebastiaan     OWC Oldenzaal B               z.t.
  7   63 van Winden, Dennis       RWC Ahoy                      z.t.
  8   91 Nauta, Rienk             LWV De Friesche Leeuw B       z.t.
  9   35 Bleuming, Raymon         WRV De Peddelaars A           z.t.
 10   93 Boersma, Jildert         LWV De Friesche Leeuw B       z.t.
 11  100 Berk, Robert             HSK Trias                     z.t.
 12   10 van Dijk, Peter          District Noord-Holland        z.t.
 13   62 van der Valk, Sjon       RWC Ahoy                      z.t.
 14    1 Kramer, Sven             W.V.Olympia                   z.t.
 15   15 Mureau, Ruben            de Jonge Renner               z.t.
 16  110 Knol, Martijn            KWC / NWH                     z.t.
 17   89 Kooistra, Jelle          LWV De Friesche Leeuw A       z.t.
 18  129 Kuiper, Michiel          HWV Hardenberg/DeZwaluwe      z.t.
 19  131 Jun, Lars                ZWC D.T.S.                    z.t.
 20   18 Gesink, Robert           Achterhoek 2000A             2:32:35     0:07
 21   78 van Ooijen, Cornelius    Jan van Arckel               2:32:38     0:10
 22    8 Brok, DaniŽl             District Oost                2:32:45     0:17
 23   94 Hopman, Jan              Alcmaria Victrix             2:33:04     0:36
 24   20 Punt, Michiel            Achterhoek 2000B             2:34:07     1:39
 25    7 Bennink, Teun            District Oost                 z.t.
 26    4 Horst, Menno             District Noord                z.t.
 27  115 Kruithof, Richard        De Bataaf                     z.t.
 28   82 Sikking, Frank           UWTC De Volharding            z.t.
 29   58 Oosterhoff, Kenny        Westland Wil Vooruit          z.t.
 30   41 Mostert, Rick            WSV Assen-Roden A             z.t.
 31   22 Bos, Patrick             Uithoorn A                    z.t.
 32  112 Ebben, Martijn           CC '75                        z.t.
 33   98 Boeijen, Daan            WV Schijndel                  z.t.
 34   76 Oome, Pim                Jan van Arckel                z.t.
 35  136 de Boo, Niels            Het Stadion                   z.t.
 36   75 Berghouwer, Robin        BRC Kennemerland HRTC B       z.t.
 37   70 de Kip, Sander           BRC Kennemerland HRTC A       z.t.
 38  128 Lip, Bert                HWV Hardenberg/DeZwaluwe      z.t.
 39  135 de Groot, Richard        De Bollenstreek               z.t.
 40   84 Zwekars, Rob             UWTC De Volharding            z.t.
 41   34 Bisschop, Jelle          WRV De Peddelaars A           z.t.
 42   72 van Henten, Jeffrey      BRC Kennemerland HRTC A       z.t.
 43   65 Minnema, Alec            NWV Groningen                 z.t.
 44   42 Bovenhuis, Robert        WSV Assen-Roden A             z.t.
 45    6 Verkade, Marco           District Noord                z.t.
 46   43 Bastemeijer, Niels       WSV Assen-Roden B             z.t.
 47   33 van IJzendoorn, Rik      WV Zeeuws Vlaanderen B        z.t.
 48   60 Helderman, Paul          Westland Wil Vooruit          z.t.
 49   12 Koot, Arnoud             District Noord-Holland        z.t.
 50   97 van Ballekom, Maik       WV Schijndel                  z.t.
 51   11 Luyt, Dennis             District Noord-Holland        z.t.
 52   96 van der Kruk, Mark       Alcmaria Victrix              z.t.
 53   29 Bestebreurtje, Joey      WV Zeeuws Vlaanderen A        z.t.
 54   44 Everts, Hans             WSV Assen-Roden B             z.t.
 55   23 Boudri, Tim              Uithoorn A                    z.t.
 56   87 Boerboom, Martijn        ARTV De Adelaar               z.t.
 57   68 Kappert, Huub            CRT Raalte                    z.t.
 58   81 Naber, Arent             WSV Emmen                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.288 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon