Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

ZLM Tour - Arjaan de Schipper Trofee

                       Uitslag Rit in lijn over 196,4 km

                          Goes - Goes op 17 April 2004
                         Uitslagen op www.wielren.info

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   20 van Hummel, Kenny        Van Hemert - EuroGifts       4:35:46
  2   17 van der Pluijm, Marvin   Van Hemert - EuroGifts        z.t.
  3   11 Veelers, Tom             Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
  4  144 Vastaranta, Jukka        Rabobank                      z.t.
  5  148 Raadtgever, Dennis       ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  6   38 van Leijen, Joost        Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
  7   32 van der Stelt, Jarko     CT Bert Story - Piels         z.t.
  8    8 Wallaard, Arno           AXA Pro-cycling team          z.t.
  9   92 Krol, Bastiaan           Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 10   51 Lust, Martijn            WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 11   93 Nijmeijer, Gerben        Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 12  104 Bruin, Ivor              Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 13   23 van der Stelt, Robbert   Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 14   41 Alma, Marcel             Apac Cycling Team             z.t.
 15   54 Goënga, Erwin            WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 16   15 Rooyakkers, Piet         Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 17    3 Hermes, Pascal           AXA Pro-cycling team          z.t.
 18   46 Schür, Ronald            Apac Cycling Team             z.t.
 19   57 van Grinsven, Marc       Weijers Eikh-Modderkolk       z.t.
 20   52 Roland, Mark             WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 21   84 van Leeuwen, Cor         Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 22  136 Wielink, Edwin           Sanders - WSV Emmen           z.t.
 23   61 Hoedemakers, Berry       Weijers Eikh-Modderkolk       z.t.
 24   13 Lenferink, Maarten       Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 25  108 Nederlof, Lex            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 26   48 Verstraten, Jean-Pierre  Apac Cycling Team             z.t.
 27   70 Huizinga, Stefan         WV de Jonge Renner            z.t.
 28  142 Stamsnijder, Tom         Rabobank                      z.t.
 29  114 van Zanten, Henne        WV Eemland                    z.t.
 30   99 Lormans, Sander          Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 31  143 Pauwels, Serge           Rabobank                      z.t.
 32    9 van den Berg, Peter      Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 33   25 v.d. Burg, Germ          CT Bert Story - Piels         z.t.
 34   47 Sneeboer, Paul           Apac Cycling Team             z.t.
 35  139 de Kort, Koen            Rabobank                      z.t.
 36   58 Klomp, Aldo              Weijers Eikh-Modderkolk       z.t.
 37  127 de Keijzer, Stijn        Witte Kruis - HSK Trias       z.t.
 38  124 Matinheikki, Jussi       Witte Kruis - HSK Trias       z.t.
 39   30 Lenferink, Jasper        CT Bert Story - Piels         z.t.
 40   49 van Dijk, Nico           WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 41   44 de Haan, Folkert         Apac Cycling Team             z.t.
 42   42 Berkenbosch, Maint       Apac Cycling Team             z.t.
 43   89 Slot, Michiel            Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 44  138 Elijzen, Michiel         Rabobank                      z.t.
 45   34 Zuijderwijk, Wilco       Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 46   28 Loos, Coen               CT Bert Story - Piels         z.t.
 47    7 Schep, Peter             AXA Pro-cycling team          z.t.
 48   27 de Haan, Sierk-Jan       CT Bert Story - Piels         z.t.
 49   33 van Melis, Angelo        Van Vliet-EBH Advocaten      4:36:04     0:18
 50   43 Cordes, Tom              Apac Cycling Team             z.t.
 51   19 Curvers, Roy             Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 52    4 Mouris, Jens             AXA Pro-cycling team         4:36:14     0:28
 53   35 Slabbekoorn, Richard     Van Vliet-EBH Advocaten      4:36:38     0:52
 54   24 Boelen, Jeroen           Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 55    2 Farenhout, Arthur        AXA Pro-cycling team          z.t.
 56  111 Franse, Francois         Willebrord Wil Vooruit       4:38:03     2:17
 57   21 Sulkers, John            Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 58   69 de Jong, Gideon          WV de Jonge Renner           4:38:36     2:50
 59   81 Elferink, Arjan          Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 60   50 van Emden, Jos           WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 61  156 Lazarev, Sergey          St Petersbourg - Rusland      z.t.
 62   10 Zijlstra, Sipke          Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 63  158 Kondrashikov, Sergey     St Petersbourg - Rusland      z.t.
 64  155 Firsanov, Sergey         St Petersbourg - Rusland      z.t.
 65  146 van Dam, Dirk            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 66  102 Kortekaas, Michael       Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 67  150 Tolman, Roelof           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 68   55 Alaluusua, Juha-Matti    WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 69  100 Poland, Remon            Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 70   59 van den Brand, Rob       Weijers Eikh-Modderkolk       z.t.
 71   37 Delen, Matthijs          Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 72   65 Meiland, Rob             WV de Jonge Renner            z.t.
 73   82 Groeneveld, Mathijs      Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 74   97 Maas, Co                 Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 75  125 den Elzen, Ferry         Witte Kruis - HSK Trias       z.t.
 76    1 Lucassen, Jos            AXA Pro-cycling team          z.t.
 77  152 van de Vreede, John      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 78  151 Ringelberg, Jacco        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 79  122 Berk, Johan              Witte Kruis - HSK Trias       z.t.
 80  109 Woestenberg, Peter       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 81   31 Terpstra, Niki           CT Bert Story - Piels        4:38:44     2:58
 82  137 Boom, Lars               Rabobank                      z.t.
 83   64 van Katwijk, Ferdi       Weijers Eikh-Modderkolk      4:38:57     3:11
 84   16 Olde Dubbelink, Peter    Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 85   29 Kornegoor, Arne          CT Bert Story - Piels         z.t.
 86   68 van Zimmeren, Werner     WV de Jonge Renner            z.t.
 87  106 Buurstede, Wally         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 88   85 Luikens, Frank           Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 89   77 Mol, Wouter              Team Moser - AH.nl            z.t.
 90  145 Blok, Marc               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 91   36 Berkhout, Thomas         Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 92  123 de Kok, Walter           Witte Kruis - HSK Trias       z.t.
 93  149 Jonker, Wilco            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 94   74 van Groen, Arnoud        Team Moser - AH.nl            z.t.
 95   39 Langeveld, Sebastian     Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 96   40 Vriend, Rudy             Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 97   80 Nannes, Jochem           Team Moser - AH.nl            z.t.
 98  119 Geluwie, Vincent         WV Eemland                    z.t.
 99   72 van der Zanden, Tim      WV de Jonge Renner            z.t.
100  110 Koole, Rob               Willebrord Wil Vooruit        z.t.
101  107 De Meyer, Tom            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
102  112 den Engelsman, John      Willebrord Wil Vooruit        z.t.
103   22 Aerts, Ruud              Van Hemert - EuroGifts        z.t.
104   12 de Vries, Roel           Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.732 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Angelo van der Sijpt