Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

36ste GP WIELER REVUE 2004

                        Uitslag Rit in lijn over 199 km

    ST. GROTE PRIJS WIELER REVUE i.s.m. RTV DE ZWALUWEN op 26 September 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   32 Terpstra, Niki           CT Bert Story - Piels        4:36:49
  2    7 Wallaard, Arno           AXA Pro-cycling team         4:36:55     0:06
  3   37 van Landeghem, Kurt      Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
  4   90 Krol, Bastiaan           Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
  5  142 Roberts, Luke            Marco Polo Cycling Team       z.t.
  6   42 Berkenbosch, Maint       Apac Cycling Team             z.t.
  7   17 van der Pluijm, Marvin   Van Hemert - EuroGifts        z.t.
  8  109 de Meyer, Tom            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  9   76 van Groen, Arnoud        Team Moser - AH.nl            z.t.
 10   10 Rooyakkers, Piet         Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 11   15 Bloks, Hans              Löwik Meubelen-Tegeltoko     4:36:59     0:10
 12  144 Retschke, Robert         Marco Polo Cycling Team      4:38:17     1:28
 13  110 Nederlof, Lex            Willebrord Wil Vooruit       4:38:18     1:29
 14   28 Honig, Reinier           CT Bert Story - Piels        4:38:26     1:37
 15    4 Möhlmann, Peter          AXA Pro-cycling team          z.t.
 16   53 van Bavel, Alexander     WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 17   18 van Hummel, Kenny        Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 18   21 van Groezen, Jelle       Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 19  140 Cuppens, Tjarco          Marco Polo Cycling Team       z.t.
 20   44 Cordes, Tom              Apac Cycling Team             z.t.
 21    9 Veelers, Tom             Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 22   25 v.d. Burg, Germ          CT Bert Story - Piels         z.t.
 23   23 Boelen, Jeroen           Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 24  111 Woestenberg, Peter       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 25  121 Berk, Johan              Witte Kruis - HSK Trias       z.t.
 26   19 van der Stelt, Robbert   Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 27    2 Hermes, Pascal           AXA Pro-cycling team          z.t.
 28   43 Bronkhorst, Harm         Apac Cycling Team             z.t.
 29   66 Huizinga, Stefan         WV de Jonge Renner            z.t.
 30   58 de Jong, Geert           Weijers Eikh-Modderkolk       z.t.
 31   98 Bruin, Ivor              Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 32   11 Beima, Marcel            Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 33   46 de Haan, Folkert         Apac Cycling Team             z.t.
 34  151 Weevers, Jan             Achterhoek 2000               z.t.
 35   52 van Emden, Jos           WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 36  139 Kramer, Remko            Marco Polo Cycling Team       z.t.
 37  148 Botter, Sjoerd           Achterhoek 2000               z.t.
 38   74 Dénis, Camiel            Team Moser - AH.nl            z.t.
 39  124 de Keijzer, Stijn        Witte Kruis - HSK Trias       z.t.
 40   13 Oegema, Bart             Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 41   69 Alberts, Martijn         WV de Jonge Renner            z.t.
 42   50 Goenga, Erwin            WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 43   89 Nijmeijer, Gerben        Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 44   86 Groeneveld, Mathijs      Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 45   64 van Katwijk, Ferdi       Weijers Eikh-Modderkolk       z.t.
 46  103 van Raak, Sjoerd         Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 47   84 Veldkamp, Evert-Jan      Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 48   14 Zijlstra, Sipke          Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 49   49 van Dijk, Nico           WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 50  143 Dressler, Frank          Marco Polo Cycling Team       z.t.
 51   51 Fictoor, David           WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 52  108 Koole, Rob               Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 53   59 Klomp, Aldo              Weijers Eikh-Modderkolk       z.t.
 54   48 Sneeboer, Paul           Apac Cycling Team             z.t.
 55   16 Lenferink, Maarten       Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 56  101 Venell, Jeremy           Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 57  105 Buurstede, Wally         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 58   77 Kwanten, Frank           Team Moser - AH.nl            z.t.
 59   68 van der Zanden, Tim      WV de Jonge Renner            z.t.
 60  107 Franse, Francois         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 61   30 Lenferink, Jasper        CT Bert Story - Piels         z.t.
 62   12 Olde Dubbelink, Peter    Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 63   22 Hoeben, Bjorn            Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 64   40 Wesseling, Marco         Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 65   20 Jeurissen, Cees          Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 66   33 Zuijderwijk, Wilco       Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 67   67 Kessens, Nicky           WV de Jonge Renner            z.t.
 68   39 Langeveld, Sebastian     Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 69   99 Haakman, Tino            Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 70   24 Curvers, Roy             Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 71   36 van Leijen, Joost        Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 72  100 Rol, Raymond             Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 73    8 Stam, Danny              AXA Pro-cycling team          z.t.
 74    5 van Schalen, Paul        AXA Pro-cycling team          z.t.
 75   38 Flens, Rick              Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 76   71 van Zimmeren, Werner     WV de Jonge Renner            z.t.
 77  147 Botter, Arne             Achterhoek 2000               z.t.
 78   96 Otten, Mart              Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 79   87 van den Berg, Pim        Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 80   85 Luikens, Frank           Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 81   34 Smit, Dennis             Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 82  125 de Kok, Stefan           Witte Kruis - HSK Trias       z.t.
 83   97 de Boer, Menno           Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 84  149 Reuling, Dirk            Achterhoek 2000               z.t.
 85   27 de Haan, Sierk-Jan       CT Bert Story - Piels         z.t.
 86   70 Klijnhout, Gerhard       WV de Jonge Renner            z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.133 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon