Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

22e Wim Hendriks Trofee

                       Uitslag Rit in lijn over 157,5 km

                      Koewacht - Koewacht op 25 April 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  108 De Meyer, Tom            Willebrord Wil Vooruit       3:43:54
  2   61 Hoedemakers, Berry       RTC Groenewoud (W-E-M)       3:43:57     0:03
  3  141 van Gils, Wilant         Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
  4  100 v.d. Sman, Ruud          Westland Wil Vooruit          z.t.
  5  130 Schoth, Guus             Schyndel/Heeswyk/Manders      z.t.
  6  113 Huizinga, Stefan         WV de Jonge Renner            z.t.
  7  112 van der Zanden, Tim      WV de Jonge Renner            z.t.
  8  101 de Visser, Roy           Westland Wil Vooruit          z.t.
  9   99 van Ruitenbeek, Malaya   Westland Wil Vooruit          z.t.
 10   45 Rozenveld, Roland        RRC de Pedaalridders          z.t.
 11  104 Franse, Francois         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 12  123 Kompier, Edwin           WV Het Stadion                z.t.
 13   40 Luyten, Marco            Rabobank/PliegerJvArckel      z.t.
 14   53 Verbist, Jos             RTC Buitenlust                z.t.
 15   78 Kromdijk, Martijn        TempoBMV/Breda-Knooppunt     3:44:01     0:07
 16  139 Koeman, Patrick          Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 17  105 Buurstede, Wally         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 18  106 Woestenberg, Peter       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 19  137 Totte, Martin            ZRTC Theo Middelkamp         3:44:16     0:22
 20  135 Raadtgever, Dennis       ZRTC Theo Middelkamp         3:45:09     1:15
 21   73 van Veldhoven, Jos       TempoBMV/Breda-Knooppunt      z.t.
 22   58 Brouwer, Leon            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 23   62 van Grinsven, Marc       RTC Groenewoud (W-E-M)        z.t.
 24  114 de Jong, Gideon          WV de Jonge Renner            z.t.
 25    4 van Loon, Patrick        Ahoy/Villapark Lingemeer      z.t.
 26   20 Freije, Maarten          HSK Trias/HetWitte Kruis      z.t.
 27    2 Brouwer, Johnny          Ahoy/Villapark Lingemeer      z.t.
 28  144 Verhagen, Wilfred        Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 29   90 Meulenbroeks, Marc       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 30   51 Perry, Wouter            RTC Buitenlust                z.t.
 31   92 Aandewiel, Pascal        TWC Maaslandster              z.t.
 32   76 van Houts, Rudi          TempoBMV/Breda-Knooppunt      z.t.
 33   41 Slager, Stefan           Rabobank/PliegerJvArckel      z.t.
 34  109 van Zimmeren, Werner     WV de Jonge Renner            z.t.
 35   67 van Sante, Nick          TmBrabant/Maaskant/Uden       z.t.
 36   32 Walgien, Jorrit          PRC Delta                     z.t.
 37   68 Govaarts, Maikel         TmBrabant/Maaskant/Uden       z.t.
 38   72 Bouwman, Jeroen          TmBrabant/Maaskant/Uden       z.t.
 39  127 Mutsaars, Guido          Schyndel/Heeswyk/Manders      z.t.
 40   30 Horden, Marco            Marco Polo/WV de Meteoor      z.t.
 41  110 Verdonck, David          WV de Jonge Renner            z.t.
 42  121 Clevers, Sjors           WV Het Stadion                z.t.
 43   24 Wassenburg, Mattijs      HSK Trias/HetWitte Kruis      z.t.
 44   81 Hamers, Ralf             TWC de Kempen                 z.t.
 45  117 Hartogs, Joram           WV Dommelstreek               z.t.
 46    8 Lems, Dennis             DRC de Mol                    z.t.
 47   57 Bink, Odwin              RTC de Hoekse Renners         z.t.
 48  129 de Voogd, Rik            Schyndel/Heeswyk/Manders      z.t.
 49   88 Basten, Niek             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 50   29 Willemsen, Mario         Marco Polo/WV de Meteoor      z.t.
 51  118 Kerkdijk, Chris          WV Dommelstreek               z.t.
 52   21 de Kok, Stefan           HSK Trias/HetWitte Kruis      z.t.
 53   42 Wolthuis, Bart           Rabobank/PliegerJvArckel      z.t.
 54  143 Magielse, Guus           Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 55   23 Matinheikki, Jussi       HSK Trias/HetWitte Kruis      z.t.
 56   12 van der Velde, Marco     DRC de Mol                    z.t.
 57   59 Mendieta, Rodrigo        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 58   39 Vendrig, Bart            Rabobank/PliegerJvArckel      z.t.
 59   34 van Dijk, Marcel         PRC Delta                     z.t.
 60   75 Vermeulen, Nick          TempoBMV/Breda-Knooppunt      z.t.
 61   74 Ponten, Jochem           TempoBMV/Breda-Knooppunt      z.t.
 62   85 Bogaars, Niels           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 63   38 Posthuma, Stein          Rabobank/PliegerJvArckel      z.t.
 64   22 de Kok, Walter           HSK Trias/HetWitte Kruis      z.t.
 65  138 Lugtenburg, Wouter       ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 66  134 Jonker, Wilco            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 67  136 Tolman, Roelof           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 68  116 van Bekkum, Erik         WV Dommelstreek               z.t.
 69   35 de Koning, Louis         PRC Delta                     z.t.
 70   43 van der Knaap, Ramon     RRC de Pedaalridders          z.t.
 71   83 Hamers, Bernt            TWC de Kempen                 z.t.
 72    7 Castein, Corne           DRC de Mol                    z.t.
 73   55 Hartog, Arno             RTC de Hoekse Renners         z.t.
 74  107 Nederlof, Lex            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 75  103 den Engelsman, John      Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 76   87 van Leeuwen, Patrick     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 77   95 Heesen, Erik             TWC Maaslandster              z.t.
 78   36 Dekker, Bert             PRC Delta                    3:45:34     1:40
 79    1 de Joode, Jeroen         Ahoy/Villapark Lingemeer      z.t.
 80  133 Blok, Marc               ZRTC Theo Middelkamp         3:45:40     1:46
 81   19 Berk, Johan              HSK Trias/HetWitte Kruis     3:45:44     1:50
 82    3 Boschker, Stijn          Ahoy/Villapark Lingemeer     3:45:49     1:55
 83  115 van Pelt, Jurgen         WV Dommelstreek              3:45:54     2:00
 84   31 Farenhout, Edward        PRC Delta                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.206 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Angelo vd Sijpt/L. Kouijzer