Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Westfriese Dorpenomloop 2004

                       Uitslag Rit in lijn over 156,3 km

                         Wedstrijd datum: 13 Juni 2004
                          Om de Theo Koomen Plaquette

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   80 Duyn, Huub               Palmans Collstrop Davo       3:36:50
  2  107 Oegema, Bart             L÷wik Meubelen Tegeltoko      z.t.
  3   56 Botter, Sjoerd           WV Stedendriehoek             z.t.
  4  114 Stroetinga, Wim          MIX Westfrisia Olympia       3:37:02     0:12
  5   95 Demming, Richard         Achterhoek 2000               z.t.
  6   83 Steenbergen, Kor         Palmans Collstrop Davo        z.t.
  7  103 Beima, Marcel            L÷wik Meubelen Tegeltoko      z.t.
  8    4 Kerkdijk, Bart           Zwaluwen CC75 RSE             z.t.
  9   73 Berk, Johan              HSK Trias Witte Kruis         z.t.
 10  133 van Amerongen, Sander    Rietveld WTC Woerden          z.t.
 11  108 Soepenberg, Ger          L÷wik Meubelen Tegeltoko      z.t.
 12   85 van den Berg, Pim        MiX NWVG Stormvogels          z.t.
 13   10 Sipkema, Willem-Sytse    Friesche Leeuw-Drachten       z.t.
 14   61 Langenkamp, Koen         WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 15  160 v.d. Sman, Ruud          Westland Wil Vooruit          z.t.
 16   58 van de Meent, Eric       WV Stedendriehoek             z.t.
 17  121 Walgien, Jorrit          PRC Delta                     z.t.
 18    2 Poelstra, Thijs          Zwaluwen CC75 RSE             z.t.
 19   82 Harms, Jos               Palmans Collstrop Davo        z.t.
 20  153 van Emden, Jos           UWTC De Volharding            z.t.
 21    9 Krans, Bert              Friesche Leeuw-Drachten       z.t.
 22   94 Houweling, Arjen         Achterhoek 2000               z.t.
 23   62 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 24  155 Visser, Hendrik          UWTC De Volharding            z.t.
 25   31 Doeven, Bart             Kennemerland T.Scholten       z.t.
 26   17 Kompier, Edwin           NPG Het Stadion               z.t.
 27  110 Coers, Rudy              MIX Westfrisia Olympia        z.t.
 28  109 Jonkman, GeertJan        MIX Westfrisia Olympia        z.t.
 29   74 Freije, Maarten          HSK Trias Witte Kruis         z.t.
 30  124 van Strien, Paul         PRC Delta                     z.t.
 31   91 Groot Zevert, Bart       Achterhoek 2000               z.t.
 32   34 Keetman, Hugo            Kennemerland T.Scholten       z.t.
 33  132 Zanders, Koen            WSV Emmen Peddedaals          z.t.
 34  123 Konijnenburg, Paul       PRC Delta                     z.t.
 35   78 Rensen, Ewout            HSK Trias Witte Kruis         z.t.
 36   25 Peetoom, Dirk            Alcmaria Victrix Plusine      z.t.
 37    1 Wallink, Marien          Zwaluwen CC75 RSE             z.t.
 38   48 Geluwie, Vincent         WV Eemland                    z.t.
 39   27 Hopman, Erik             Alcmaria Victrix Plusine      z.t.
 40  137 Schmitz, Jeroen          Rietveld WTC Woerden          z.t.
 41   93 Reuling, Dirk            Achterhoek 2000               z.t.
 42  111 van Dijk, Bert           MIX Westfrisia Olympia        z.t.
 43  102 van Leeuwen, Patrick     Het Snelle Wiel               z.t.
 44   75 de Kok, Stefan           HSK Trias Witte Kruis         z.t.
 45  148 van Hage, Klaas          SWABO                         z.t.
 46  125 Wittenberg, Sebastiaan   PRC Delta                     z.t.
 47   72 Westerbos, Bas           IJsselstreek                  z.t.
 48  115 van Rij, Kaey            NGP Jan van Arckel Ahoy       z.t.
 49   19 Kortekaas, Michael       De Bataaf                     z.t.
 50   88 Smit, Pieter             MiX NWVG Stormvogels          z.t.
 51    3 Asbroek, Niek            Zwaluwen CC75 RSE             z.t.
 52   28 van der Meij, Hidde      Alcmaria Victrix Plusine      z.t.
 53   71 Nijkamp, Jasper          IJsselstreek                  z.t.
 54   52 Postma, Theo             WV Otto Ebbens                z.t.
 55   81 van Kessel, Egon jr      Palmans Collstrop Davo        z.t.
 56   86 Nijman, Thomas           MiX NWVG Stormvogels          z.t.
 57   45 Vermeer, Tom             WV Eemland                    z.t.
 58   67 Hagen, Kees              IJsselstreek                  z.t.
 59   50 Faber, Ytzen             WV Otto Ebbens                z.t.
 60  104 Hassink, Arne            L÷wik Meubelen Tegeltoko      z.t.
 61  116 Bunnik, Matthijs         NGP Jan van Arckel Ahoy       z.t.
 62  105 de Graaff, Boudewijn     L÷wik Meubelen Tegeltoko      z.t.
 63   63 de Blaauw, Niels         WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 64   92 Waanders, Daan           Achterhoek 2000               z.t.
 65   98 Bogaars, Niels           Het Snelle Wiel               z.t.
 66    5 Brok, Bastiaan           Zwaluwen CC75 RSE             z.t.
 67   99 Meulenbroeks, Huub       Het Snelle Wiel               z.t.
 68  156 Valentijn, Pim           UWTC De Volharding            z.t.
 69  106 Timmer, Albert           L÷wik Meubelen Tegeltoko      z.t.
 70   79 Alloo, Mike              Palmans Collstrop Davo        z.t.
 71  136 Rietveld, Bart           Rietveld WTC Woerden          z.t.
 72  151 Nederlof, Rik            UWTC De Volharding            z.t.
 73   57 Boomkamp, Martin         WV Stedendriehoek             z.t.
 74   26 Kamper, Kris             Alcmaria Victrix Plusine      z.t.
 75  131 Santing, Wouter          WSV Emmen Peddedaals          z.t.
 76  146 Went, Marijn             SWABO                         z.t.
 77   46 Hovestad, Wilco          WV Eemland                    z.t.
 78   22 Pieters, Niels           De Bataaf                     z.t.
 79  113 Bos, Jan                 MIX Westfrisia Olympia        z.t.
 80  101 Sevens, Coen             Het Snelle Wiel               z.t.
 81   76 Pronk, Olivier           HSK Trias Witte Kruis         z.t.
 82  118 van der Stoep, Marco     NGP Jan van Arckel Ahoy       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.250 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp