Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

28e OMLOOP v.d. VELUWE junioren A & B

                        Uitslag Rit in lijn over 127 km

         ORGANISATIE AR EN TV DE ADELAAR TE APELDOORN op 17 April 2004
            MECHANISATIEBEDR. EN B.A.K. KRANENVERH. JAN BURGHOUT BV

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   31 van der Putten, Mike     Uith./Amst./Ulys./Exsel.     3:00:35
  2   27 Commandeur, Sjoerd       De Jonge Renner               z.t.
  3  111 Pruijn, Jan              RSC de Zuidwesthoek           z.t.
  4   24 Poppe, Jeroen            CC 75                         z.t.
  5   25 Kusters, Yvo             De Jonge Renner               z.t.
  6   58 Groenewold, Roderik      Raalte/Zutphen/Zwaluwen       z.t.
  7   38 Bleuming, Raymon         WRV de Peddelaars Hoogev      z.t.
  8   34 Kramer, Sven             WV Olympia Heerenveen         z.t.
  9   52 Solberg, Mark            TWC Maaslandster             3:00:40     0:05
 10   68 Wallaard, Freek          RC Jan van Arckel            3:00:52     0:17
 11   69 van Ooijen, Cornelius    RC Jan van Arckel             z.t.
 12    6 Horst, Menno             District Noord                z.t.
 13   41 Kelderman, Martin        WV Eemland                    z.t.
 14  132 van Stiphout, Addy       R & TC Buitenlust             z.t.
 15   74 Slim, Martin             WSV Emmen                     z.t.
 16    5 van Nuil, Hidde          District Noord                z.t.
 17  112 Spijker, Dwight          KWC Kampen/ de Noordwest      z.t.
 18   40 du Prie, Kaj             WV Eemland                    z.t.
 19  105 Brus, Marco              WV Schijndel                  z.t.
 20   85 Kos, Patrick             Alcmaria Vitrix               z.t.
 21   22 KleinJan, Giel           CC 75                         z.t.
 22   13 Koot, Arnoud             District Noord-Holland        z.t.
 23   63 van Winden, Bob          RWV de Spartaan               z.t.
 24  104 Boeijen, Daan            WV Schijndel                  z.t.
 25   72 Brand, Giancarlo         DRC de Mol                    z.t.
 26   42 Kerkhof, Olaf            WV Eemland                    z.t.
 27  110 de Winter, Lauran        RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 28   33 Kers, Koos Jeroen        Uith./Amst./Ulys./Exsel.      z.t.
 29  107 Schouten, Douwe          HSK Trias Den Haag            z.t.
 30   99 van den Berg, Thijs      WV Uden                       z.t.
 31  113 Knol, Martijn            KWC Kampen/ de Noordwest      z.t.
 32   79 Bekker, Michiel          AR en TV de Adelaar 2         z.t.
 33  139 de Bruijn, Jimmy         Zeeuws Vlaanderen             z.t.
 34   44 Kamphuis, Sebastiaan     OWC Oldenzaal                 z.t.
 35   61 Vroome, Nicky            RWV de Spartaan               z.t.
 36   45 Meijer, Mark             OWC Oldenzaal                 z.t.
 37  115 Goofers, Rik             TWC de Kempen                 z.t.
 38   15 de Kip, Sander           District Noord-Holland        z.t.
 39   47 Helderman, Paul          Westland Wil Vooruit          z.t.
 40  106 Berk, Robert             HSK Trias Den Haag            z.t.
 41   54 Bouwens, Ralph           TWC Maaslandster              z.t.
 42   50 de Graaf, Rob            RWC Ahoy Rotterdam            z.t.
 43    1 Kuster, Teun             AR en TV de Adelaar           z.t.
 44   65 Buermans, Stijn          Willibrord Wil Vooruit        z.t.
 45  109 Hagenaars, Luc           RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 46   67 van der Lijn, Robin      RC Jan van Arckel             z.t.
 47   35 Verschoor, Jochem        WV Olympia Heerenveen         z.t.
 48  144 Ernes, Mattijs           Dommelstreek                  z.t.
 49  116 Beerten, Ruud            TWC de Kempen                 z.t.
 50    4 Moek, Johan              District Noord                z.t.
 51   96 van Bavel, Niels         TWC Pijnenburg                z.t.
 52   18 Jacobs, Roel             District Z-O Nederland        z.t.
 53   62 Relou, Tom               RWV de Spartaan               z.t.
 54   64 de Bruijn, Stijn         Willibrord Wil Vooruit        z.t.
 55  125 Nellen, Erik             WC Midden Limburg            3:00:59     0:24
 56  142 Hartogs, Ivar            Dommelstreek                  z.t.
 57   80 Boerboom, Martijn        AR en TV de Adelaar 2         z.t.
 58   36 Postma, Fokke            WV Olympia Heerenveen         z.t.
 59   23 Achterkamp, Erik         CC 75                         z.t.
 60   26 Rijntjes, Daan           De Jonge Renner               z.t.
 61   59 Kappert, Huub            Raalte/Zutphen/Zwaluwen       z.t.
 62   11 Wolters, Pieter          District Midden               z.t.
 63   29 Aalders, Bram            Achterhoek 2000              3:01:04     0:29
 64  141 Wierstra, Frank          Zeeuws Vlaanderen             z.t.
 65  138 Beekelaar, Maickel       TWC Maaslandster 2            z.t.
 66   87 Hopman, Jan              Alcmaria Vitrix              3:01:08     0:33
 67    2 van Zanten, Wouter       AR en TV de Adelaar          3:01:15     0:40
 68   86 Terpstra, Mike           Alcmaria Vitrix              3:01:24     0:49
 69    9 Kuiper, Michiel          District Oost                3:01:50     1:15
 70   76 Sikking, Frank           UWTC de Volharding           3:02:15     1:40

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.197 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon