Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

18de Omloop van de Veenkolonien

                        Uitslag Rit in lijn over 160 km

                         Wedstrijd datum: 27 Maart 2004
                            Bedrijvenpark Fivelpoort

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   61 Lust, Martijn            Wilton Snel/DeVolharding     3:38:40
  2   45 van Leeuwen, Cor         NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
  3   43 Elferink, Arjan          NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
  4   63 Alaluusua, Juha-Matti    Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
  5   55 Straathof, Jeroen        Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
  6   49 Krol, Bastiaan           RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
  7   52 Peters, Steven           RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
  8   62 Roland, Mark             Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
  9   74 Nagengast, Marcel        WRV de Peddelaars             z.t.
 10   24 Windhouwer, Gerard       BRC Kennemerland              z.t.
 11   23 Poland, Remon            BRC Kennemerland              z.t.
 12   80 Hup, Sander              WSV Emmen/Sanders             z.t.
 13  121 Steigenga, Sierd         WV Otto Ebbens                z.t.
 14   57 Went, Marijn             Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
 15   33 Oude Nijeweme, Niek      L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 16   51 Nijmeijer, Gerben        RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 17   48 Zwaneveld, Frank         NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 18    2 Ribbers, Arjan           Achterhoek 2000              3:38:46     0:06
 19   54 Slot, Michiel            RTV Oldenzaalse Wielercl     3:38:54     0:14
 20   19 Kooijman, Richard        BRC Kennemerland             3:40:24     1:44
 21   53 Loohuis, Mathijs         RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 22   47 Zijlstra, Sipke          NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 23   20 Haakman, Tino            BRC Kennemerland              z.t.
 24   73 Luppes, Marcel           WRV de Peddelaars             z.t.
 25   16 Smits, Florian           Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 26  102 van der Veen, Anne       WV de Kannibaal               z.t.
 27   44 Rijkens, Richard         NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 28   95 Westerbos, Bas           WV de IJsselstreek            z.t.
 29  112 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                    z.t.
 30   66 Goenga, Erwin            Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
 31    5 Reuling, Dirk            Achterhoek 2000               z.t.
 32   77 Dunning, Edwin           WRV de Peddelaars             z.t.
 33   58 van der Straaten,Norbert Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
 34   46 Luikens, Frank           NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 35    7 Slippens, Ton            Alcmaria Victrix              z.t.
 36   93 Broekhuizen, Wilbert     WV de IJsselstreek            z.t.
 37   17 SpringintVeld, Joost     Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 38   13 Bastiaans, Jabik-Jan     Olympia/Ulysses/UWTC/Ams     3:40:36     1:56
 39   91 Schouten, John           WV de IJsselstreek           3:41:37     2:57
 40   81 van der Weerd, Henry     WSV Emmen/Sanders             z.t.
 41   40 Lootsma, Nathan          LWV de Friesche Leeuw        3:41:43     3:03
 42  109 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 43   87 Langenkamp, Koen         WV Assen-Roden                z.t.
 44  110 van Wegen, Mark          WV Eemland                    z.t.
 45   21 Lormans, Sander          BRC Kennemerland              z.t.
 46    8 Peetoom, Dirk            Alcmaria Victrix              z.t.
 47   98 Bijlsma, Jelle-Coen      WV de Kannibaal               z.t.
 48  107 Dalstra, Johan           WV Drachten e.o.              z.t.
 49   34 Euren, Arno              L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 50  126 Heslinga, Johan          WV Otto Ebbens                z.t.
 51   14 Bishoff, Peter           Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 52   11 Hopman, Erik             Alcmaria Victrix              z.t.
 53   99 van Dijk, Gerard         WV de Kannibaal               z.t.
 54   83 Timmermans, Ben          WSV Emmen/Sanders             z.t.
 55   84 Wielink, Edwin           WSV Emmen/Sanders             z.t.
 56   26 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior                z.t.
 57   75 Beltman, Otmar           WRV de Peddelaars             z.t.
 58  136 Smit, Pieter             WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 59   78 Tissingh, Henk           WRV de Peddelaars             z.t.
 60   92 de Boer, Warner          WV de IJsselstreek            z.t.
 61   97 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 62   32 Poelstra, Thijs          L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 63    6 Houweling, Arjen         Achterhoek 2000              3:44:23     5:43
 64   37 Nauta, Anne-Harm         LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 65   35 Wallink, Marien          L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 66  124 Huizenga, Jenning        WV Otto Ebbens                z.t.
 67   59 van Hage, Klaas          Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
 68   96 Nijkamp, Jasper          WV de IJsselstreek            z.t.
 69  115 Weening, Vincent         WV Flevo'97/De Adelaar        z.t.
 70   88 de Blaauw, Niels         WV Assen-Roden                z.t.
 71   70 Coers, Rudy              WV WestFrisia/WV Olympia      z.t.
 72  123 Koopmans, Lambertus      WV Otto Ebbens                z.t.
 73   12 van der Meij, Hidde      Alcmaria Victrix              z.t.
 74   72 Heyn, Fred               WV WestFrisia/WV Olympia      z.t.
 75  101 Schurer, Albert          WV de Kannibaal               z.t.
 76   39 Holwerda, Dirk-Jan       LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 77  135 Vonk, Bjorn              WV Stormvogels/WV Omega      3:44:28     5:48
 78   30 Hagedoorn, Eric-Jan      GRTC Excelsior                z.t.
 79  111 Geluwie, Vincent         WV Eemland                    z.t.
 80   31 Boom, Bart               L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 81   65 Fictoor, David           Wilton Snel/DeVolharding      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.902 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens