Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

44e STER VAN ZWOLLE 2004

                       Uitslag Rit in lijn over 166,4 km

             1e WEDSTRIJD TOPCOMPETITIE ELITE 2004 op 6 Maart 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   21 van der Pluijm, Marvin   Van Hemert - Eurogifts       3:46:36
  2   41 Alma, Marcel             Apac Cycling Team             z.t.
  3    3 Wallaard, Arno           AXA Pro-cycling team          z.t.
  4   95 Krol, Bastiaan           Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
  5   26 van Gulik, Fulco         CT Bert Story - Piels         z.t.
  6  138 Giling, Bas              Rabobank                      z.t.
  7   18 van Hummel, Kenny        Van Hemert - Eurogifts        z.t.
  8   40 van Leijen, Joost        Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
  9   93 Peters, Steven           Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 10  141 de Maar, Marc            Rabobank                      z.t.
 11   36 Maaskant, Martijn        Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 12   13 Lenferink, Maarten       Lowik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 13   80 Mol, Wouter              Team Moser - AH.nl            z.t.
 14  105 de Meijer, Tom           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 15   98 Poland, Remon            Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 16    1 Mohlmann, Peter          AXA Pro-cycling team          z.t.
 17   25 v.d. Burg, Germ          CT Bert Story - Piels         z.t.
 18   61 de Jong, Geert           Weijers Eikh-Modderkolk       z.t.
 19   31 Lenferink, Jasper        CT Bert Story - Piels         z.t.
 20  106 Woestenberg, Peter       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 21    4 Mouris, Jens             AXA Pro-cycling team          z.t.
 22    6 Farenhout, Arthur        AXA Pro-cycling team          z.t.
 23    2 van Schalen, Paul        AXA Pro-cycling team          z.t.
 24   43 Cordes, Tom              Apac Cycling Team             z.t.
 25   15 Rooyakkers, Piet         Lowik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 26   10 Soepenberg, Ger          Lowik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 27   88 Zijlstra, Sipke          Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 28   79 Dussel, Ronald           Team Moser - AH.nl            z.t.
 29  154 Nagengast, Marcel        WRV De Peddelaars             z.t.
 30   82 Zwaneveld, Frank         Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 31  144 Dekker, Thomas           Rabobank                      z.t.
 32   46 Klootwijk, Bertil        Apac Cycling Team             z.t.
 33   72 Huizinga, Stefan         WV de Jonge Renner            z.t.
 34  153 Luppes, Marcel           WRV De Peddelaars             z.t.
 35  139 Heijboer, Mathieu        Rabobank                      z.t.
 36   32 van der Stelt, Jarko     CT Bert Story - Piels         z.t.
 37    9 van den Berg, Peter      Lowik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 38   20 van der Stelt, Robbert   Van Hemert - Eurogifts        z.t.
 39   42 Sneeboer, Paul           Apac Cycling Team             z.t.
 40  137 Elijzen, Michiel         Rabobank                      z.t.
 41  143 Stamsnijder, Tom         Rabobank                      z.t.
 42   33 Zuijderwijk, Wilco       Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 43   49 van Dijk, Nico           WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 44   69 de Jong, Gideon          WV de Jonge Renner            z.t.
 45   24 van Groezen, Jelle       Van Hemert - Eurogifts        z.t.
 46  113 de Leeuw, Godert         WV Eemland                    z.t.
 47  140 de Kort, Koen            Rabobank                      z.t.
 48   16 Olde Dubbelink, Peter    Lowik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 49   19 Hoogerland, Johnny       Van Hemert - Eurogifts        z.t.
 50    7 Schep, Peter             AXA Pro-cycling team          z.t.
 51  148 Wagenaar, Mathijs        WV De IJsselstreek            z.t.
 52   27 de Haan, Sierk-Jan       CT Bert Story - Piels         z.t.
 53  142 Posthuma, Joost          Rabobank                      z.t.
 54   17 Curvers, Roy             Van Hemert - Eurogifts       3:46:47     0:11
 55   23 Boelen, Jeroen           Van Hemert - Eurogifts        z.t.
 56   50 Roland, Mark             WiltonSnel-De Volharding     3:48:26     1:50
 57   84 van Leeuwen, Cor         Hypotheker-NWV Groningen     3:50:15     3:39
 58  116 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                    z.t.
 59   14 Stougje, Martijn         Lowik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 60   81 Veldkamp, Evert-Jan      Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 61  103 Jacobs, Marcel           Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 62   62 de Haan, Antoine         Weijers Eikh-Modderkolk       z.t.
 63  117 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 64   47 Schur, Ronald            Apac Cycling Team             z.t.
 65   97 Lormans, Sander          Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 66  108 Koole, Rob               Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 67   68 Timmermans, Hans         WV de Jonge Renner            z.t.

De  snelheid van de winnaar is 44.060 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten