Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop Rono Strand 2004

                        Uitslag Rit in lijn over 162 km

                          Wedstrijd datum: 6 Juni 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   49 Krol, Bastiaan           RTV Oldenzaalse Wielercl     3:37:59
  2   77 Dunning, Edwin           WRV de Peddelaars             z.t.
  3   21 Lormans, Sander          BRC Kennemerland              z.t.
  4   41 Sipkema, Willem-Sytse    LWV de Friesche Leeuw         z.t.
  5   54 Loohuis, Mathijs         RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
  6  109 de Leeuw, Godert         WV Eemland                    z.t.
  7   63 Lust, Martijn            Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
  8   19 Kooijman, Richard        BRC Kennemerland              z.t.
  9    9 Peetoom, Dirk            Alcmaria Victrix              z.t.
 10   13 Smits, Florian           Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 11   85 Langenkamp, Koen         WV Assen-Roden                z.t.
 12    7 Slippens, Ton            Alcmaria Victrix              z.t.
 13   74 Nagengast, Marcel        WRV de Peddelaars             z.t.
 14   43 Elferink, Arjan          NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 15  110 de Leeuw, Jan            WV Eemland                    z.t.
 16   99 Bijlsma, Jelle-Coen      WV de Kannibaal               z.t.
 17   81 Knol, Anne               WSV Emmen/Sanders             z.t.
 18    5 Reuling, Dirk            Achterhoek 2000               z.t.
 19   86 Timmermans, Ronnie       WV Assen-Roden                z.t.
 20  101 van der Veen, Anne       WV de Kannibaal               z.t.
 21   22 Maas, Co                 BRC Kennemerland              z.t.
 22  112 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 23   84 Wielink, Edwin           WSV Emmen/Sanders             z.t.
 24   97 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 25   27 Slaman, Jorrit           GRTC Excelsior                z.t.
 26   39 Lootsma, Nathan          LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 27   71 Bos, Jan                 WV WestFrisia/WV Olympia      z.t.
 28   75 Beltman, Otmar           WRV de Peddelaars             z.t.
 29   76 van Duuren, Aloys        WRV de Peddelaars             z.t.
 30   35 Kerkdijk, Bart           Löwik Meubelen/Rabobank       z.t.
 31  128 Botter, Sjoerd           WV Stedendriehoek             z.t.
 32   55 Straathof, Jeroen        Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
 33  100 Kerstholt, John          WV de Kannibaal               z.t.
 34  111 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                    z.t.
 35   53 Ypenburg, Renger         RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 36  118 Akkerman, Jeroen         WV Flevo'97/De Adelaar        z.t.
 37   50 Nijmeijer, Gerben        RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 38   98 van Dijk, Gerard         WV de Kannibaal               z.t.
 39  122 Koopmans, Lambertus      WV Otto Ebbens                z.t.
 40   32 Knobben, Martijn         Löwik Meubelen/Rabobank       z.t.
 41   94 Hagen, Kees              WV de IJsselstreek            z.t.
 42   17 Burger, Jos              Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 43   26 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior                z.t.
 44  115 Weening, Vincent         WV Flevo'97/De Adelaar        z.t.
 45  105 Krans, Jan-Albert        WV Drachten e.o.              z.t.
 46    4 Versteege, Martijn       Achterhoek 2000               z.t.
 47  124 Wolters, Arjen           WV Otto Ebbens                z.t.
 48   96 Nijkamp, Jasper          WV de IJsselstreek            z.t.
 49  116 de Jager, Gijs           WV Flevo'97/De Adelaar        z.t.
 50   12 Zut, Koos                Alcmaria Victrix              z.t.
 51   33 Saathof, Mark            Löwik Meubelen/Rabobank       z.t.
 52   83 van der Weerd, Henry     WSV Emmen/Sanders             z.t.
 53   78 Tissingh, Henk           WRV de Peddelaars             z.t.
 54   59 Went, Marijn             Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
 55    8 Kamper, Kris             Alcmaria Victrix              z.t.
 56   16 van der Woerd, Heike     Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 57   10 Kamper, Sander           Alcmaria Victrix              z.t.
 58   14 Bleker, Wilhelmus        Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 59   93 van Plateringen, Robert  WV de IJsselstreek            z.t.
 60  108 Smid, Wiebe              WV Drachten e.o.              z.t.
 61   31 de Jonge, Richard        Löwik Meubelen/Rabobank       z.t.
 62    6 Houweling, Arjen         Achterhoek 2000               z.t.
 63   47 Luikens, Frank           NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 64   62 van Dijk, Nico           Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
 65   24 Bruin, Ivor              BRC Kennemerland              z.t.
 66   51 Velthuis, Niek           RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 67   48 Groeneveld, Mathijs      NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 68   56 van der Straaten,Norbert Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
 69   60 van Hage, Klaas          Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
 70    1 Groot Zevert, Bart       Achterhoek 2000               z.t.
 71   37 Bijma, Ronald            LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 72  119 van Twiller, Robert      WV Flevo'97/De Adelaar        z.t.
 73   34 Poelstra, Thijs          Löwik Meubelen/Rabobank       z.t.
 74  137 Rustebiel, Tom           WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 75   28 Visser, Frank            GRTC Excelsior                z.t.
 76  132 Andréa, Erik             WV Stedendriehoek             z.t.
 77   79 Bosch, Coen              WSV Emmen/Sanders             z.t.
 78   80 Hup, Sander              WSV Emmen/Sanders             z.t.
 79   64 van de Weijer, Jeroen    Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
 80   69 Leyen, Nico              WV WestFrisia/WV Olympia      z.t.
 81  125 Faber, Ytzen             WV Otto Ebbens                z.t.
 82   95 Averesch, Erik           WV de IJsselstreek            z.t.
 83  133 van der Veen, Paul       WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 84   44 van Leeuwen, Cor         NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 85   11 Oele, Tristan            Alcmaria Victrix              z.t.
 86  127 Botter, Arne             WV Stedendriehoek             z.t.
 87   90 Geijsel, Bart            WV Assen-Roden                z.t.
 88  134 Erkelens, Jaap           WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 89   70 Fekken, Geert            WV WestFrisia/WV Olympia      z.t.
 90   82 Renleo, Giorgio          WSV Emmen/Sanders             z.t.
 91   68 Coers, Rudy              WV WestFrisia/WV Olympia      z.t.
 92  123 Heslinga, Johan          WV Otto Ebbens                z.t.
 93   23 de Boer, Menno           BRC Kennemerland              z.t.
 94   36 Euren, Arno              Löwik Meubelen/Rabobank       z.t.
 95   29 Stolk, Jeroen            GRTC Excelsior                z.t.
 96   15 Bastiaans, Jabik-Jan     Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 97   92 Broekhuizen, Wilbert     WV de IJsselstreek            z.t.
 98   52 Slot, Michiel            RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 99  121 Steigenga, Sierd         WV Otto Ebbens                z.t.
100   20 Windhouwer, Gerard       BRC Kennemerland              z.t.
101   87 de Blaauw, Niels         WV Assen-Roden                z.t.
102   73 Luppes, Marcel           WRV de Peddelaars             z.t.
103  126 Koopmans, Ivor           WV Otto Ebbens                z.t.
104  131 Pelgrim, Koen            WV Stedendriehoek             z.t.
105  106 Heiligenberg, Wouter     WV Drachten e.o.              z.t.
106   38 Hiemstra, Jelte          LWV de Friesche Leeuw         z.t.
107   42 Kooistra, Hindrik        LWV de Friesche Leeuw         z.t.
108  138 Vos, Mark                WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
109  103 Dijkhuis, Atze           WV Drachten e.o.              z.t.
110   25 van Drimmelen, Lennart   GRTC Excelsior                z.t.
111   72 van Dijk, Bert           WV WestFrisia/WV Olympia      z.t.
112  102 van der Veen, Johan      WV de Kannibaal               z.t.
113   88 Drent, Frans             WV Assen-Roden                z.t.
114    2 Ribbers, Arjan           Achterhoek 2000               z.t.
115  120 Lekkerkerker, Frank      WV Flevo'97/De Adelaar        z.t.
116   91 de Boer, Warner          WV de IJsselstreek            z.t.
117   65 Konisser, Roy            Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
118   61 van Bavel, Alexander     Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
119   67 Essers, Jan              WV WestFrisia/WV Olympia      z.t.
120  135 Ekema, Jacob             WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
121   30 van Buren, Bert          GRTC Excelsior                z.t.
122  107 Dalstra, Johan           WV Drachten e.o.              z.t.
123   57 van Lakerveld, Erik      Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
124   46 van den Berg, Pim        NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
125  130 van de Meent, Eric       WV Stedendriehoek             z.t.
126  114 Kok, Dennis              WV Eemland                    z.t.
127  113 van Zanten, Henne        WV Eemland                    z.t.
128  136 Smit, Pieter             WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
129   58 de Groot, Wouter         Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.591 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens