Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde van Overijssel 2004

                       Uitslag Rit in lijn over 194,9 km

                          Wedstrijd datum: 1 Mei 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    6 Mouris, Jens             AXA Cycling Team             4:28:01
  2   23 Rooyakkers, Piet         L÷wik Meubelen-Tegeltoko     4:28:02     0:01
  3   49 Aerts, Ruud              Van Hemert Eurogifts         4:29:31     1:30
  4    9 v.d. Burg, Germ          Bert Story - Piels            z.t.
  5   13 Kornegoor, Arne          Bert Story - Piels           4:29:55     1:54
  6   56 Sulkers, John            Van Hemert Eurogifts          z.t.
  7   24 Olde Dubbelink, Peter    L÷wik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
  8    2 Schep, Peter             AXA Cycling Team             4:30:23     2:22
  9   55 Boelen, Jeroen           Van Hemert Eurogifts         4:30:24     2:23
 10   37 van Melis, Angelo        Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 11   31 Sneeboer, Paul           APAC Cycling Team            4:30:26     2:25
 12   40 van Leijen, Joost        Van Vliet-EBH Advocaten      4:30:32     2:31
 13    8 M÷hlmann, Peter          AXA Cycling Team              z.t.
 14   16 Honig, Reinier           Bert Story - Piels           4:30:34     2:33
 15   35 Langeveld, Sebastian     Van Vliet-EBH Advocaten      4:30:36     2:35
 16  151 Hilger, Eddy             Marco Polo Cycling Team      4:30:45     2:44
 17  177 Werner, Henri            RSC Sparkasse Dresden        4:30:57     2:56
 18  150 Syne, Lionel             Marco Polo Cycling Team      4:30:58     2:57
 19    4 Slippens, Robert         AXA Cycling Team             4:31:53     3:52
 20  117 Krol, Bastiaan           OWC Oldenzaal                4:31:57     3:56
 21   34 Vriend, Rudy             Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 22  113 Nijland, Maarten         OWC Oldenzaal                4:32:04     4:03
 23  145 Reid, Robin              Marco Polo Cycling Team      4:32:05     4:04
 24   51 van der Stelt, Robbert   Van Hemert Eurogifts         4:32:07     4:06
 25   10 de Haan, Sierk-Jan       Bert Story - Piels            z.t.
 26   47 Waaijer, Bas             Team Moser - AH.nl           4:32:08     4:07
 27   54 van der Pluijm, Marvin   Van Hemert Eurogifts         4:32:13     4:12
 28    7 Stam, Danny              AXA Cycling Team              z.t.
 29  133 de Joode, Jeroen         Ahoy-Villapark Lingemeer      z.t.
 30    3 Lucassen, Jos            AXA Cycling Team              z.t.
 31  168 Duyn, Huub               Mix Team Odense Energi        z.t.
 32  141 Morkov, Michael          Team Bornholm                4:32:22     4:21
 33   17 de Graaff, Boudewijn     L÷wik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 34  130 Brouwer, Johnny          Ahoy-Villapark Lingemeer      z.t.
 35   29 Klootwijk, Bertil        APAC Cycling Team             z.t.
 36   14 Lenferink, Jasper        Bert Story - Piels            z.t.
 37  122 Steenbergen, Kor         MIX De Peddelaars             z.t.
 38  139 Sloth, Niclas            Team Bornholm                 z.t.
 39  155 Luyten, Lester           Bianchi-Diametal              z.t.
 40  110 Poelstra, Thijs          RSE De Zwaluwen - CC75        z.t.
 41  156 Kavsek, Rik              Bianchi-Diametal              z.t.
 42  182 Bottger, Franz           RSC Sparkasse Dresden         z.t.
 43  116 Peters, Steven           OWC Oldenzaal                 z.t.
 44   81 Timmermans, Hans         WV De Jonge Renner            z.t.
 45  175 Keim, Erik               ABC Cycling Center            z.t.
 46  159 Sels, Nick               Bianchi-Diametal              z.t.
 47   57 de Jonge, Maarten        Team Fuji Bikes - RD4         z.t.
 48   88 Holleman, Randy          WV De Jonge Renner            z.t.
 49   60 Lukasenko, Vladislavs    Team Fuji Bikes - RD4         z.t.
 50  149 Robson, Ben              Marco Polo Cycling Team       z.t.
 51  158 Marien, Guy              Bianchi-Diametal              z.t.
 52   15 Loos, Coen               Bert Story - Piels            z.t.
 53  166 Pedersen, Brian Funder   Mix Team Odense Energi        z.t.
 54   62 Robroek, Bas             Team Fuji Bikes - RD4         z.t.
 55  115 Otten, Mart              OWC Oldenzaal                 z.t.
 56   91 de Keijzer, Stijn        HSK Trias Witte Kruis         z.t.
 57   86 Verstegen, Erik          WV De Jonge Renner            z.t.
 58   38 Smit, Dennis             Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 59  105 Asbroek, Niek            RSE De Zwaluwen - CC75        z.t.
 60  160 Vercammen, Jorgen        Bianchi-Diametal              z.t.
 61  102 de Jong, Geert           Groenewoud Modderkolk         z.t.
 62   36 Wesseling, Marco         Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 63   26 Bronkhorst, Harm         APAC Cycling Team             z.t.
 64   39 Delen, Matthijs          Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 65   18 Zijlstra, Sipke          L÷wik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 66   97 van den Brand, Rob       Groenewoud Modderkolk         z.t.
 67   28 Haakma, Sieger           APAC Cycling Team             z.t.
 68   25 Arts, Pascal             APAC Cycling Team             z.t.
 69   19 Timmer, Albert           L÷wik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 70  114 Loohuis, Mathijs         OWC Oldenzaal                 z.t.
 71    5 Voskamp, Niek            AXA Cycling Team              z.t.
 72  157 Marien, Bert             Bianchi-Diametal              z.t.
 73  146 Kramer, Remko            Marco Polo Cycling Team       z.t.
 74   73 Elferink, Arjan          NWVG De Hypotheker            z.t.
 75   64 Fransen, Rick            Team Fuji Bikes - RD4         z.t.
 76  138 Holm, Claus              Team Bornholm                 z.t.
 77  167 Larsen, Brian            Mix Team Odense Energi        z.t.
 78   98 Hoedemakers, Berry       Groenewoud Modderkolk         z.t.
 79  178 Hentschel, Jens          RSC Sparkasse Dresden         z.t.
 80   21 Lenferink, Maarten       L÷wik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 81  119 Slot, Michiel            OWC Oldenzaal                 z.t.
 82   12 Horck, Jeroen            Bert Story - Piels            z.t.
 83  140 Lumholdt, Lars B.        Team Bornholm                 z.t.
 84  121 Beltman, Otmar           MIX De Peddelaars             z.t.
 85   96 Wassenburg, Mattijs      HSK Trias Witte Kruis         z.t.
 86   42 van Groen, Arnoud        Team Moser - AH.nl            z.t.
 87  108 Knobben, Martijn         RSE De Zwaluwen - CC75        z.t.
 88   50 Hoeben, Bj÷rn            Van Hemert Eurogifts          z.t.
 89  106 Boom, Bart               RSE De Zwaluwen - CC75        z.t.
 90    1 van Schalen, Paul        AXA Cycling Team              z.t.
 91  152 Legtenberg, Joost        Marco Polo Cycling Team       z.t.
 92   20 de Vries, Roel           L÷wik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 93   82 den Hollander, Erwin     WV De Jonge Renner            z.t.
 94   93 Matinheikki, Jussi       HSK Trias Witte Kruis        4:32:59     4:58
 95   11 van Gulik, Fulco         Bert Story - Piels           4:33:01     5:00
 96   75 Niezink, DaniŰl          NWVG De Hypotheker           4:34:03     6:02

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.632 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp