Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

48e MULTICOPY RONDE V. MIDDEN-NEDERLAND

                       Uitslag Rit in lijn over 179,3 km

            3de wedstrijd KNWU Topcompetitie weg 2004 op 2 Mei 2004
                       MULTICOPY BUSINESS CENTER UTRECHT

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   36 van Melis, Angelo        Van Vliet-EBH Advocaten      4:03:17
  2   22 Boelen, Jeroen           Van Hemert - EuroGifts       4:03:26     0:09
  3    6 van Schalen, Paul        AXA Pro-cycling team          z.t.
  4  107 Franse, Francois         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  5   58 van Grinsven, Marc       Weijers Eikh-Modderkolk       z.t.
  6   26 van Gulik, Fulco         CT Bert Story - Piels        4:03:34     0:17
  7    8 Wallaard, Arno           AXA Pro-cycling team          z.t.
  8   19 van der Pluijm, Marvin   Van Hemert - EuroGifts        z.t.
  9   90 Krol, Bastiaan           Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 10   35 van Leijen, Joost        Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 11   20 Pronk, Jos               Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 12   32 van der Stelt, Jarko     CT Bert Story - Piels         z.t.
 13   53 Lust, Martijn            WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 14   41 Alma, Marcel             Apac Cycling Team             z.t.
 15    7 Schep, Peter             AXA Pro-cycling team          z.t.
 16   62 Klomp, Aldo              Weijers Eikh-Modderkolk       z.t.
 17   83 van Leeuwen, Cor         Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 18   70 Timmermans, Hans         WV de Jonge Renner            z.t.
 19   68 de Jong, Gideon          WV de Jonge Renner            z.t.
 20   15 de Vries, Roel           Lwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 21  120 van Zanten, Henne        WV Eemland                    z.t.
 22  112 Woestenberg, Peter       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 23   23 van der Stelt, Robbert   Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 24   49 Alaluusua, Juha-Matti    WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 25  117 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 26  138 Eltink, Theo             Rabobank                      z.t.
 27   33 Delen, Matthijs          Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 28  102 Kooijman, Richard        Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 29   74 van Groen, Arnoud        Team Moser - AH.nl            z.t.
 30   48 Bronkhorst, Harm         Apac Cycling Team             z.t.
 31   73 Dnis, Camiel            Team Moser - AH.nl            z.t.
 32   99 Pronk, Ruud              Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 33   54 Roland, Mark             WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 34  134 Renleo, Giorgio          Sanders - WSV Emmen           z.t.
 35  137 Aernouts, Bart           Rabobank                      z.t.
 36  103 Poland, Remon            Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 37  109 de Meyer, Tom            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 38   55 Nederlof, Rik            WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 39  110 Nederlof, Lex            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 40  124 de Kok, Walter           Witte Kruis - HSK Trias       z.t.
 41  122 Freije, Maarten          Witte Kruis - HSK Trias       z.t.
 42   12 Rooyakkers, Piet         Lwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 43   82 Groeneveld, Mathijs      Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 44   72 van Zimmeren, Werner     WV de Jonge Renner            z.t.
 45  100 Maas, Co                 Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 46   44 Haakma, Sieger           Apac Cycling Team             z.t.
 47  153 Hilger, Eddy             Marco Polo Cycling Team       z.t.
 48   61 Janssen, Jeroen          Weijers Eikh-Modderkolk       z.t.
 49  105 Buurstede, Wally         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 50    3 Hermes, Pascal           AXA Pro-cycling team          z.t.
 51   84 Luikens, Frank           Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 52  104 Lormans, Sander          Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 53  132 Hup, Sander              Sanders - WSV Emmen           z.t.
 54   81 Elferink, Arjan          Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 55   42 Arts, Pascal             Apac Cycling Team             z.t.
 56    2 Farenhout, Arthur        AXA Pro-cycling team          z.t.
 57  127 Springintveld, Erik      Witte Kruis - HSK Trias       z.t.
 58   71 van der Zanden, Tim      WV de Jonge Renner            z.t.
 59  116 van Hardeveld, Richard   WV Eemland                    z.t.
 60   38 Vriend, Rudy             Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 61   28 Honig, Reinier           CT Bert Story - Piels         z.t.
 62  154 Reid, Robin              Marco Polo Cycling Team       z.t.
 63  123 de Keijzer, Stijn        Witte Kruis - HSK Trias       z.t.
 64   88 van den Berg, Pim        Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 65   79 Waaijer, Bas             Team Moser - AH.nl            z.t.
 66   86 Rijkens, Richard         Hypotheker-NWV Groningen      z.t.
 67  140 Clement, Stef            Rabobank                      z.t.
 68   37 Smit, Dennis             Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 69   67 Huizinga, Stefan         WV de Jonge Renner            z.t.
 70   63 van den Brand, Rob       Weijers Eikh-Modderkolk       z.t.
 71   51 Fictoor, David           WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 72  159 Wilson, Tim              Marco Polo Cycling Team       z.t.
 73  108 Koole, Rob               Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 74  136 Wielink, Edwin           Sanders - WSV Emmen           z.t.
 75  142 Reus, Kai                Rabobank                      z.t.
 76  139 Groenendaal, Richard     Rabobank                      z.t.
 77   52 Goenga, Erwin            WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 78   29 Kornegoor, Arne          CT Bert Story - Piels         z.t.
 79    1 Stam, Danny              AXA Pro-cycling team          z.t.
 80   30 Lenferink, Jasper        CT Bert Story - Piels         z.t.
 81    5 Mouris, Jens             AXA Pro-cycling team          z.t.
 82  106 den Engelsman, John      Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 83  146 Holm, Claus              Team Bornholm                 z.t.
 84   69 Klijnhout, Gerhard       WV de Jonge Renner            z.t.
 85   18 Hoeben, Bjorn            Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 86   40 Zuijderwijk, Wilco       Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 87   14 Timmer, Albert           Lwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 88   66 Verdonck, David          WV de Jonge Renner            z.t.
 89   21 Aerts, Ruud              Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 90  111 van Haaften, Marco       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 91   16 Zijlstra, Sipke          Lwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 92  114 Foppen, Edward           WV Eemland                    z.t.
 93   13 Stougje, Martijn         Lwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 94  101 Jacobs, Marcel           Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 95   24 Sulkers, John            Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 96   45 Klootwijk, Bertil        Apac Cycling Team             z.t.
 97   47 Sneeboer, Paul           Apac Cycling Team             z.t.
 98   25 v.d. Burg, Germ          CT Bert Story - Piels         z.t.
 99   34 Langeveld, Sebastian     Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
100    4 Slippens, Robert         AXA Pro-cycling team          z.t.
101   11 Olde Dubbelink, Peter    Lwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
102   27 Meerkerk, Norman         CT Bert Story - Piels        4:06:12     2:55
103   46 Schr, Ronald            Apac Cycling Team             z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.220 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon