Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop Rabobank Lek en IJssel 2004 Nwl

                        Uitslag Rit in lijn over 76,7 km

       Omloop Rabobank Lek en IJssel 28 augustus 2004 op 28 Augustus 2004
                Nieuwelingen   (van Lekkerkerk naar Lekkerkerk)

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   28 Commandeur, Roel         De Jonge Renner              1:48:35
  2  138 Chaigneau, Robin         RC Jan van Arckel             z.t.
  3   15 Vrolijk, Danny           De Waardrenner 1              z.t.
  4   33 Tijssen, Bart            TWC Maaslandster Zd-Lmb1      z.t.
  5  113 te Brake, Remco          AXA-Valleirenners             z.t.
  6   30 Kouters, Geert           De Jonge Renner               z.t.
  7  120 Limburg, Stefan          District Noord                z.t.
  8   98 Eising, Herm             WSV Emmen                     z.t.
  9   43 Beuker, Jordy            GWC De Adelaar                z.t.
 10   29 van Gool, Glenn          De Jonge Renner               z.t.
 11   81 van Gaveren, Dennis      WV Noord-Veluwe               z.t.
 12  124 van Plateringen, Martin  WV Het Stadion                z.t.
 13   40 Tielemans, Niek          Team Brabant 2000             z.t.
 14  129 Schreurs, Tim            UWTC Uithoorn Combinatie      z.t.
 15  116 Aalders, Tim             DRC De Mol                    z.t.
 16   20 Sinnige, Bart            BRC Kennemerl/West Frisi      z.t.
 17   50 Ligthart, Pim            HRTC Hoorn                    z.t.
 18   88 Bezemer, Thijs           WV Avanti                     z.t.
 19  108 van Wijk, Wout           Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 20  107 van Veen, Jan            Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 21   13 Aardoom, BjŲrn-Jan       De Waardrenner 1              z.t.
 22   78 Vermeltfoort, Coen       WRV De Peddelaars             z.t.
 23   52 Marissink, Steven        CRT Raalte                    z.t.
 24   48 de Reus, Frank           RC De Hoekse Renners          z.t.
 25   95 Breemes, Stefan          DTS Zaandam                   z.t.
 26    1 Banen, Benny             De Spartaan 1                 z.t.
 27   39 Sijm, Hugo               WV Alcmaria Vitrix            z.t.
 28   27 van Weers, Sean          HSK Trias                     z.t.
 29   99 Tapper, Jarno            WSV Emmen                     z.t.
 30  127 van Vliet, Luuk          UWTC Uithoorn Combinatie      z.t.
 31  119 KLein, Emiel             District Noord                z.t.
 32  133 Leyten, Michael          GRTC Excelsior                z.t.
 33  136 Mulckhuijse, Matthijs    RC Jan van Arckel             z.t.
 34   53 Kelderman, Stefan        CRT Raalte                    z.t.
 35    7 Francois, Michel         PRC Delta 1                   z.t.
 36    3 Bostelaar, David         De Spartaan 1                 z.t.
 37  132 van Rijswijk, Bryan      District Oost                 z.t.
 38   49 Mol, Robbert Jan         HRTC Hoorn                    z.t.
 39  125 Lotz, Tom                WV Het Stadion                z.t.
 40   14 Otterspeer, Hein         De Waardrenner 1              z.t.
 41  142 Kreder, Raymond          Vosselaere                    z.t.
 42   18 Spierings, DamiŽn        De Waardrenner 2              z.t.
 43  111 Post, Dick junior        Westland Wil Vooruit 2        z.t.
 44    9 Vermeulen, Jeff          PRC Delta 1                   z.t.
 45   45 Veerman, Dimitri         GWC De Adelaar                z.t.
 46   83 Smit, Mark               Trap met Lust/Dommelstre      z.t.
 47   68 Oosterveer, Sam          RTV De Bollenstreek           z.t.
 48   26 Blok, Lennart            HSK Trias                     z.t.
 49   91 Heeneman, Willy          RWC Ahoy                      z.t.
 50   41 Verlee, Joel             Team Brabant 2000             z.t.
 51  131 Paarhuis, Henri          District Oost                 z.t.
 52  123 Kik, Christian           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 53   16 de Vette, Kevin          De Waardrenner 2              z.t.
 54  130 van Dijk, Julian         District Oost                 z.t.
 55   51 Kuiper, Bouke            HRTC Hoorn                    z.t.
 56  121 Dees, Tim                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 57  103 Bol, Jetse               Ulysses Combinatie            z.t.
 58   82 Kamsma, Marcel           Trap met Lust/Dommelstre      z.t.
 59    8 Trommels, Rens           PRC Delta 1                   z.t.
 60   36 Vlake, Xavier            TWC Maaslandster Zd-Lmb2      z.t.
 61   37 Vierbergen, Lars         WV Alcmaria Vitrix            z.t.
 62  122 Wagenaar, Jaco           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 63   34 Dam, Rick                TWC Maaslandster Zd-Lmb2      z.t.
 64   94 RŁckert, Patrick         DTS Zaandam                   z.t.
 65   90 van Dijk, Rik            WV Avanti                     z.t.
 66  104 Huenders, Mitchell       Ulysses Combinatie            z.t.
 67   75 Hofste, Jop              Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 68  128 Andriessen, Dennis       UWTC Uithoorn Combinatie      z.t.
 69   96 Sinkeldam, Ramon         DTS Zaandam                   z.t.
 70   77 Hulzebos, Barry          WRV De Peddelaars             z.t.
 71   79 Steijn, Gerd             WV Noord-Veluwe               z.t.
 72   19 van Wel, Ruud            BRC Kennemerl/West Frisi      z.t.
 73   89 van der Pijl, Jasper     WV Avanti                     z.t.
 74  106 Oosterlaken, Remco       Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 75  140 van Roosmalen, Wouter    WV Schijndel                  z.t.
 76  139 van der Sanden, Geert    WV Schijndel                  z.t.
 77   54 Reimert, Toby            CRT Raalte                    z.t.
 78   73 Posthuma, Tim            Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 79   85 Braspennincx, Stijn      WV Breda Knooppunt            z.t.
 80   86 van der Noord, Sjoerd    WV Breda Knooppunt            z.t.
 81   74 Boermans, Gijs           Oldenzaalse Wielerclub        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.382 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders