Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop Rabobank Lek en IJssel 2004 Am-A

                       Uitslag Rit in lijn over 111,3 km

       Omloop Rabobank Lek en IJssel 28 augustus 2004 op 28 Augustus 2004
                  Amateurs-A  (van Lekkerkerk naar Lekkerkerk)

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    1 Ceelen, Henk             WC De Waardrenner            2:33:57
  2  131 Ruitenberg, Rene         Individueel                   z.t.
  3   71 Oostlander, Sander       RC Jan van Arckel             z.t.
  4   53 van Rijn, Maurice        Restore Cycling               z.t.
  5   63 Duinmayer, Michel        RCMD De Coureur               z.t.
  6    2 Hendriks, Matthieu       WC De Waardrenner             z.t.
  7   30 Winters, Arno            HWV Hardenberg                z.t.
  8   52 Koppers, Robert          Restore Cycling              2:34:44     0:47
  9    6 Kuyvenhoven, Marco       Westland Wil Vooruit          z.t.
 10  137 Wobma, Thomas            Individueel                   z.t.
 11  129 van Reek, Andre          Individueel                   z.t.
 12   51 den Hoed, Marc           Restore Cycling              2:35:17     1:20
 13  102 van Atten, Bertus        Individueel                   z.t.
 14   65 Grootveld, Andre         RCMD De Coureur               z.t.
 15   41 Commandeur, Edwin        HSC De Bataaf                 z.t.
 16   34 Veldkamp, Wilfred        WTC Woerden                   z.t.
 17   16 Tettelaar, Jaco          Team Brabant 2000             z.t.
 18   69 v/d Meulen, René         WV Noordwesthoek              z.t.
 19   35 Borsboom, Emiel          WTC Woerden                   z.t.
 20   21 van Schoonhoven, Maas    WV Ede                        z.t.
 21   61 Barzilaij, Ronald        RCMD De Coureur               z.t.
 22  120 van Kessel, Willy        Individueel                  2:35:35     1:38
 23   31 van Putten, Harry        WTC Woerden                   z.t.
 24   54 van der Meiden, Dennis   Restore Cycling               z.t.
 25   62 Jonkman, Iwan            RCMD De Coureur              2:37:37     3:40
 26   37 Bergman, Marco           GSWV Tandje Hoger             z.t.
 27   27 van Essen, Ferdinand     HWV Hardenberg                z.t.
 28   89 Spek, John               GRTC Excelsior                z.t.
 29   39 Huisman, Jos             GSWV Tandje Hoger             z.t.
 30  136 Terpstra, Pieter         Individueel                   z.t.
 31    3 van Leeuwen, Peter       WC De Waardrenner             z.t.
 32  104 van den Blink, Joost     Individueel                   z.t.
 33   15 Weerstand, Arjan         HSK Trias                     z.t.
 34   13 Planting, Arjan          HSK Trias                     z.t.
 35   66 van Eeden, Dave          WV Noordwesthoek              z.t.
 36   10 van Wijk, Jochem         Westland Wil Vooruit          z.t.
 37  142 Sanders, Jan             Individueel                   z.t.
 38  122 Lentz, Christian         Individueel                   z.t.
 39   57 Dijkshoorn, Pieter       WTOS Delft                    z.t.
 40  117 Hofstede, Harrie         Individueel                   z.t.
 41   64 Urbanus, Werner          RCMD De Coureur              2:38:10     4:13
 42  119 de Jong, Herman          Individueel                   z.t.
 43   86 Graafland, Yoerik        GRTC Excelsior                z.t.
 44  126 van Ooijen, Johan        Individueel                   z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.378 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders