Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop der Kerspelen 2004

                       Uitslag Rit in lijn over 162,9 km

                    Omloop van der Kerspelen op 19 Juni 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   61 van Dijk, Nico           Wilton Snel/DeVolharding     3:55:35
  2    2 Ribbers, Arjan           Achterhoek 2000              3:55:46     0:11
  3  121 Steigenga, Sierd         WV Otto Ebbens               3:55:48     0:13
  4  112 van Zanten, Henne        WV Eemland                    z.t.
  5   51 Nijmeijer, Gerben        RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
  6   55 Straathof, Jeroen        Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
  7   76 Dunning, Edwin           WRV de Peddelaars             z.t.
  8    7 Slippens, Ton            Alcmaria Victrix              z.t.
  9   33 Poelstra, Thijs          L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 10   18 Smits, Florian           Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 11   23 Lormans, Sander          BRC Kennemerland              z.t.
 12   80 Hup, Sander              WSV Emmen/Sanders             z.t.
 13   48 Zwaneveld, Frank         NVGroningen/DeHypotheker     3:56:26     0:51
 14   52 Slot, Michiel            RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 15   45 van Leeuwen, Cor         NVGroningen/DeHypotheker     3:56:43     1:08
 16   73 Luppes, Marcel           WRV de Peddelaars             z.t.
 17   82 van der Weerd, Henry     WSV Emmen/Sanders             z.t.
 18   50 Loohuis, Mathijs         RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 19   91 de Boer, Warner          WV de IJsselstreek            z.t.
 20   81 Knol, Anne               WSV Emmen/Sanders            3:56:55     1:20
 21   59 van Hage, Klaas          Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
 22    5 Reuling, Dirk            Achterhoek 2000              3:57:58     2:23
 23   77 Tissingh, Henk           WRV de Peddelaars            3:58:05     2:30
 24   44 Elferink, Arjan          NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 25   85 Langenkamp, Koen         WV Assen-Roden               3:58:15     2:40
 26   41 Sipkema, Willem-Sytse    LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 27   32 Saathof, Mark            L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 28   74 Nagengast, Marcel        WRV de Peddelaars            3:59:04     3:29
 29   35 Wallink, Marien          L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 30   97 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 31   22 Maas, Co                 BRC Kennemerland              z.t.
 32  123 Heslinga, Johan          WV Otto Ebbens               3:59:21     3:46
 33   63 Fictoor, David           Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
 34  111 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                   3:59:59     4:24
 35  110 Hoving, Wiebo            WV Eemland                   4:00:23     4:48
 36   15 Burger, Leon             Olympia/Ulysses/UWTC/Ams     4:00:27     4:52
 37   75 Beltman, Otmar           WRV de Peddelaars             z.t.
 38   57 van Lakerveld, Erik      Swift/Avanti/Bollenstr       4:00:48     5:13
 39  107 Steensma, Herman         WV Drachten e.o.              z.t.
 40   11 Hopman, Erik             Alcmaria Victrix             4:01:19     5:44
 41   29 Stolk, Jeroen            GRTC Excelsior               4:01:47     6:12
 42  106 Dalstra, Johan           WV Drachten e.o.              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.489 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens