Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

1e Rabobank Oml.door Middag-Humsterland

                        Uitslag Rit in lijn over 122 km

                             Aduard op 5 Juni 2004
                        @Home Topcompetitie voor vrouwen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   23 Miggels, Kristy          Vrienden vh Platteland       3:08:31
  2   27 Wild, Kirsten            @Home Cycling Team            z.t.
  3   45 Hillenga, Angela         Therme Skin Care              z.t.
  4    2 Oki, Miho                Team Farm Frites-Hartol       z.t.
  5   25 Spijkerman, Bertine      @Home Cycling Team           3:08:35     0:04
  6   61 Mansveld, Debby          Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
  7    5 van Alebeek, Sissy       Team Farm Frites-Hartol       z.t.
  8    1 Melchers, Mirjam         Team Farm Frites-Hartol       z.t.
  9   42 Grimberg, Arenda         Therme Skin Care              z.t.
 10   47 Mos, Christine           Therme Skin Care              z.t.
 11    7 van der Helm, Esther     Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 12    6 Visser, Adrie            Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 13   57 Belleter, Veronique      Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
 14   17 Beltman, Chantal         Vrienden vh Platteland        z.t.
 15   74 Vermeiren, Katleen       Merida LCT - WV Eemland       z.t.
 16   89 de Koning, Aukje         Westland Wil Vooruit          z.t.
 17   21 Gunnewijk, Loes          Vrienden vh Platteland        z.t.
 18   26 Markerink, Loes          @Home Cycling Team            z.t.
 19   33 Wallaard, Jaccolien      Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 20    9 Bekkering, DaniŽlle      BIK - Gios                    z.t.
 21  116 Mulder, Brigit           Leerfashion-NWH-NWG-LV        z.t.
 22   36 Groenveld, Josephine     Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 23   44 't Hart, Sandra          Therme Skin Care              z.t.
 24   48 Vos, Janneke             Therme Skin Care              z.t.
 25   18 Bosman, Andrea           Vrienden vh Platteland        z.t.
 26   13 James, Emma              BIK - Gios                    z.t.
 27   41 v.d. Broek, Irene        Therme Skin Care              z.t.
 28   19 van Dongen, Minke        Vrienden vh Platteland        z.t.
 29  117 Palland, Marit           Leerfashion-NWH-NWG-LV        z.t.
 30   24 Koedooder, Vera          Vrienden vh Platteland        z.t.
 31   70 Meijer, Rixt             Sanders Emmen                 z.t.
 32   30 Wekema, Fonny            @Home Cycling Team            z.t.
 33   73 Rombouts, Sandra         Merida LCT - WV Eemland       z.t.
 34   29 Spijkerman, Marjon       @Home Cycling Team            z.t.
 35   46 Linthorst, Francis       Therme Skin Care              z.t.
 36   39 v/d Wiel, Frederika      Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 37    4 van der Zee, Anouska     Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 38   43 Groenewold, Renate       Therme Skin Care             3:08:48     0:17
 39    8 Missbach, Sandra         Team Farm Frites-Hartol      3:08:54     0:23
 40  113 Kanis, Janneke           Leerfashion-NWH-NWG-LV       3:13:22     4:51
 41   68 Peek, Tamara             Sanders Emmen                 z.t.
 42   75 Kuijt, HenriŽt           Merida LCT - WV Eemland       z.t.
 43   84 Klep, Inge               ML Weyers-Eikhout Grwoud      z.t.
 44   10 Bekkering, Eyelien       BIK - Gios                    z.t.
 45  143 de Jonge, Marieke        StormV-AssenRoden-Peddel      z.t.
 46  104 Godart, Suzie            Team Bianchi-ASC Olympia      z.t.
 47  115 Knol, Karin              Leerfashion-NWH-NWG-LV        z.t.
 48  107 Glasbergen, Jessica      LŲwik de Zwaluwen-Raalte      z.t.
 49  144 de Voogd, Heidi          StormV-AssenRoden-Peddel      z.t.
 50   66 de Jong, Helma           Sanders Emmen                 z.t.
 51   69 de Veen, Anouk           Sanders Emmen                 z.t.
 52   65 Bos, Floor               Sanders Emmen                 z.t.
 53  124 Brok, Janne              TB2000-WillebrordWV-DJR       z.t.
 54  127 de Jong, Crista          TB2000-WillebrordWV-DJR       z.t.
 55   35 Verstraten, Monique      Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 56   77 Hartogs, Imke            Merida LCT - WV Eemland       z.t.
 57  132 van Wanroij, Marieke     WC Mid Limburg-RWC Ahoy       z.t.
 58  129 van den Berg, Debby      WC Mid Limburg-RWC Ahoy       z.t.
 59   37 Groenveld, Kornelia      Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 60  125 Hoeve, Daphne            TB2000-WillebrordWV-DJR       z.t.
 61   95 van Veghel, Sandra       Westland Wil Vooruit          z.t.
 62   82 Helmink, Judith          ML Weyers-Eikhout Grwoud      z.t.
 63  142 Haverdings, Marieke      StormV-AssenRoden-Peddel      z.t.
 64  101 Kweekel, Famke           Team Bianchi-ASC Olympia      z.t.
 65  134 Hiemstra, Marie-Sophie   WC Mid Limburg-RWC Ahoy       z.t.
 66   93 Tinkelenberg, Corazon    Westland Wil Vooruit          z.t.
 67   92 Witteveen, Claudia       Westland Wil Vooruit          z.t.
 68  109 Nijhof, Femke            LŲwik de Zwaluwen-Raalte      z.t.
 69  130 Groen, Chantal           WC Mid Limburg-RWC Ahoy       z.t.
 70  118 Bos, Hinke               Leerfashion-NWH-NWG-LV        z.t.
 71  123 van As, Susanne          TB2000-WillebrordWV-DJR       z.t.
 72  137 Bastemeijer, Marlous     StormV-AssenRoden-Peddel      z.t.
 73  100 Kortekaas, Stephanie     Team Bianchi-ASC Olympia      z.t.
 74   94 Ottevanger, Eefje        Westland Wil Vooruit          z.t.
 75  122 Snijders, Hanneke        TB2000-WillebrordWV-DJR       z.t.
 76   97 Spaargaren, Marlous      Team Bianchi-ASC Olympia      z.t.
 77   91 Lambach, Judith          Westland Wil Vooruit          z.t.
 78   90 Heijmans, Eva            Westland Wil Vooruit          z.t.
 79   96 Kortekaas, Esther        Westland Wil Vooruit          z.t.
 80   20 Profijt, Marije          Vrienden vh Platteland        z.t.
 81   85 Jansen, Kim              ML Weyers-Eikhout Grwoud      z.t.
 82   55 NŲhles, Alexandra        Vitron - Wilstra              z.t.
 83   60 Ingels, Veerle           Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
 84   62 van Melis, Mirella       Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
 85   52 Jansen, DaniŽlle         Vitron - Wilstra              z.t.
 86   58 Werner, Laure            Vlaand T-Interim-Univega      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.829 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp