Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Holland Hills Classic

                          Uitslag Omloop over 118,3 km

                         Gulpen-Wittem op 18 Juli 2004
               Finale wedstrijd @Home Topcompetitie Vrouwen 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg / Woonplaats             Tijd  Verschil

  1    2 Melchers, Mirjam         Team Farm Frites-Hartol      3:10:29
  2    1 ZylaardvMoorsel,Leontien Team Farm Frites-Hartol       z.t.
  3   42 Grimberg, Arenda         Therme Skin Care              z.t.
  4   33 Bates, Katherine         Ton van Bemmelen Sports      3:10:32     0:03
  5   17 Beltman, Chantal         Vrienden vh Platteland        z.t.
  6   18 Gunnewijk, Loes          Vrienden vh Platteland       3:10:38     0:09
  7  145 Vos, Marianne            Nat Sel Junior-Vrouwen       3:10:56     0:27
  8    8 van Alebeek, Sissy       Team Farm Frites-Hartol      3:11:34     1:05
  9   48 Vos, Janneke             Therme Skin Care              z.t.
 10   58 Belleter, Veronique      Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
 11   73 Rombouts, Sandra         Merida LCT - WV Eemland       z.t.
 12    6 Visser, Adrie            Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 13   57 Mansveld, Debby          Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
 14   38 Wallaard, Jaccolien      Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 15   21 van Essen, Sharon        Vrienden vh Platteland        z.t.
 16  151 Rotmensen, Moniek        Nat Sel Junior-Vrouwen        z.t.
 17  149 van Veen, Suzanne        Nat Sel Junior-Vrouwen        z.t.
 18   63 Ingels, Veerle           Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
 19   19 Bosman, Andrea           Vrienden vh Platteland        z.t.
 20   27 Wild, Kirsten            @Home Cycling Team            z.t.
 21    7 van der Helm, Esther     Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 22  148 Knetemann, Roxane        Nat Sel Junior-Vrouwen        z.t.
 23  152 Leezer, Yvonne           Nat Sel Junior-Vrouwen        z.t.
 24  155 Hare, Catherine          MixSel.Gr.Brit/AustraliŽ      z.t.
 25   81 Klep, Inge               ML Weyers-Eikhout Grwoud      z.t.
 26   26 Markerink, Loes          @Home Cycling Team            z.t.
 27   89 de Koning, Aukje         Westland Wil Vooruit          z.t.
 28  121 Brok, Janne              TB2000-WillebrordWV-DJR       z.t.
 29    4 Heal, Rachel             Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 30   46 Linthorst, Francis       Therme Skin Care              z.t.
 31   41 v.d. Broek, Irene        Therme Skin Care              z.t.
 32   61 Pieters, Cindy           Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
 33  157 Newstead, Frances        MixSel.Gr.Brit/AustraliŽ      z.t.
 34   15 James, Emma              BIK - Gios                    z.t.
 35   34 Groenveld, Josephine     Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 36   16 Dorland, Corine          BIK - Gios                    z.t.
 37  153 Alexis Rhodes            MixSel.Gr.Brit/AustraliŽ     3:11:45     1:16
 38    3 van der Zee, Anouska     Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 39   31 Elemans, Saskia          @Home Cycling Team            z.t.
 40  156 Davies, Emma             MixSel.Gr.Brit/AustraliŽ     3:11:48     1:19
 41  161 de Jong, Helma           Sanders Emmen                3:12:39     2:10
 42   20 van Dongen, Minke        Vrienden vh Platteland        z.t.
 43   85 Moonen, DaniŽlla         ML Weyers-Eikhout Grwoud      z.t.
 44   32 van den Brand, Daphny    @Home Cycling Team            z.t.
 45   22 van Haastert, Corrien    Vrienden vh Platteland        z.t.
 46   24 Slappendel, Iris         Vrienden vh Platteland        z.t.
 47  109 Glasbergen, Jessica      LŲwik de Zwaluwen-Raalte      z.t.
 48   45 Hillenga, Angela         Therme Skin Care              z.t.
 49   47 Mos, Christine           Therme Skin Care              z.t.
 50   75 Kuijt, HenriŽt           Merida LCT - WV Eemland      3:16:30     6:01
 51  146 van Dijk, Ellen          Nat Sel Junior-Vrouwen        z.t.
 52   91 Ottevanger, Eefje        Westland Wil Vooruit          z.t.
 53   87 Ringlever, Linda         ML Weyers-Eikhout Grwoud      z.t.
 54   77 Mulders, Catharina       Merida LCT - WV Eemland       z.t.
 55  131 van Wanroij, Marieke     WC Mid Limburg-RWC Ahoy       z.t.
 56  108 Duteweerd, Linda         LŲwik de Zwaluwen-Raalte      z.t.
 57  158 Webb, Lorna              MixSel.Gr.Brit/AustraliŽ     3:16:51     6:22

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.263 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt