Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP V.D.HOEKSE WAARD ELITE/BELOFTEN

                        Uitslag Rit in lijn over 160 km

               LAATSTE ETAPPE CLUBCOMPETITIE ZUID op 29 Mei 2004
                            DE GROTE PRIJS RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  107 Woestenberg, Peter       Willebrord Wil Vooruit       3:38:28
  2  103 de Meyer, Tom            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  3   19 Berk, Johan              HSK Trias/HetWitte Kruis      z.t.
  4   66 de Jong, Geert           RTC Groenewoud (W-E-M)        z.t.
  5  110 van der Zanden, Tim      WV de Jonge Renner            z.t.
  6   20 den Elzen, Ferry         HSK Trias/HetWitte Kruis      z.t.
  7  109 Klijnhout, Gerhard       WV de Jonge Renner           3:38:32     0:04
  8   43 Rozenveld, Roland        RRC de Pedaalridders         3:38:38     0:10
  9  139 Magielse, Guus           Rietveld-WTC Wielerteam      3:38:42     0:14
 10   59 Brouwer, Leon            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 11   32 Walgien, Jorrit          PRC Delta                     z.t.
 12  112 de Jong, Gideon          WV de Jonge Renner            z.t.
 13    5 van Loon, Patrick        Ahoy/Villapark Lingemeer      z.t.
 14   61 van Grinsven, Marc       RTC Groenewoud (W-E-M)        z.t.
 15  117 Kerkdijk, Chris          WV Dommelstreek               z.t.
 16   17 Pieters, Niels           HSC de Bataaf                 z.t.
 17  119 Verboven, Erik           WV Dommelstreek               z.t.
 18  114 Timmermans, Hans         WV de Jonge Renner            z.t.
 19   68 Viergever, Jaap          TmBrabant/Maaskant/Uden       z.t.
 20  104 Nederlof, Lex            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 21   53 Vissers, Job             RTC Buitenlust                z.t.
 22   40 Slager, Stefan           Rabobank/PliegerJvArckel      z.t.
 23  126 Kompier, Edwin           WV Het Stadion                z.t.
 24   62 Hoedemakers, Berry       RTC Groenewoud (W-E-M)        z.t.
 25   23 de Kok, Walter           HSK Trias/HetWitte Kruis      z.t.
 26   63 Klomp, Aldo              RTC Groenewoud (W-E-M)        z.t.
 27  138 van de Vreede, John      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 28   21 Freije, Maarten          HSK Trias/HetWitte Kruis      z.t.
 29  101 de Visser, Roy           Westland Wil Vooruit          z.t.
 30  127 Mutsaars, Guido          Schyndel/Heeswyk/Manders      z.t.
 31   99 van Ruitenbeek, Malaya   Westland Wil Vooruit          z.t.
 32  133 van Dam, Dirk            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 33   26 Kaal, Jos                Marco Polo/WV de Meteoor      z.t.
 34   30 Horden, Marco            Marco Polo/WV de Meteoor      z.t.
 35   67 Govaarts, Maikel         TmBrabant/Maaskant/Uden       z.t.
 36   73 van Veldhoven, Jos       TempoBMV/Breda-Knooppunt      z.t.
 37   14 Kortekaas, Michael       HSC de Bataaf                 z.t.
 38  142 van Gils, Wilant         Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 39  102 Kneppers, Paul           Westland Wil Vooruit          z.t.
 40   13 Jacobs, Marcel           HSC de Bataaf                 z.t.
 41  141 Lamberts, Reinier        Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 42   52 Hoeben, Richard          RTC Buitenlust                z.t.
 43  132 van Zandbeek, Mart       Schyndel/Heeswyk/Manders      z.t.
 44   11 Loekemeijer, Dirk        DRC de Mol                    z.t.
 45   24 Wassenburg, Mattijs      HSK Trias/HetWitte Kruis      z.t.
 46   50 Wouter, Perry            RTC Buitenlust                z.t.
 47  122 Clevers, Sjors           WV Het Stadion                z.t.
 48  120 Hartogs, Joram           WV Dommelstreek               z.t.
 49   18 Bakker, Joost            HSC de Bataaf                 z.t.
 50   25 van Dijken, Dennis       Marco Polo/WV de Meteoor      z.t.
 51   29 Kock, Rutger             Marco Polo/WV de Meteoor      z.t.
 52   64 de Haan, Antoine         RTC Groenewoud (W-E-M)        z.t.
 53   65 van Katwijk, Ferdi       RTC Groenewoud (W-E-M)        z.t.
 54   90 van Leeuwen, Patrick     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 55  105 Franse, Francois         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 56  134 Israel, Pieter           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 57   98 van Luijk, Niels         Westland Wil Vooruit          z.t.
 58  136 Schuit, Jacques          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 59  108 Buurstede, Wally         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 60   49 Hendriks, Jeroen         RTC Buitenlust               3:38:54     0:26
 61   36 van Strien, Leon         PRC Delta                     z.t.
 62   45 van der Knaap, Ramon     RRC de Pedaalridders          z.t.
 63  113 Huizinga, Stefan         WV de Jonge Renner            z.t.
 64   81 Ypenburg, Rob            TWC de Kempen                 z.t.
 65   69 Snijders, Patrick        TmBrabant/Maaskant/Uden      3:39:12     0:44
 66   87 La Grand, Detlef         TWC Het Snelle Wiel          3:39:19     0:51
 67    1 Voshol, Peter            Ahoy/Villapark Lingemeer      z.t.
 68  116 van Schalen, Dirk        WV Dommelstreek              3:39:42     1:14
 69   76 Ponten, Jochem           TempoBMV/Breda-Knooppunt      z.t.
 70   34 Brakkee, Rudy            PRC Delta                    3:39:55     1:27
 71  115 van Pelt, Jurgen         WV Dommelstreek               z.t.
 72   37 van der Leij, Bram       Rabobank/PliegerJvArckel      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.943 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon