Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP VAN DE HOEKSE WAARD AMATEURS A

                         Uitslag Rit in lijn over 95 km

                          Wedstrijd datum: 29 Mei 2004
                            DE GROTE PRIJS RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Ploeg / Woonplaats             Tijd  Verschil

  1  101 Oostlander, Sander       Jan van Arckel               2:11:32
  2   43 Barzilaij, Ronald        RCMD De Coureur              2:11:38     0:06
  3  152 Ceelen, Henk             Ouderkerk a/d IJssel         2:11:42     0:10
  4    6 den Hoed, Marc           Restore Cycling               z.t.
  5   66 Commandeur, Edwin        de Bataaf                     z.t.
  6    1 van Schoonhoven, Maas    Wielerver. Ede                z.t.
  7   18 Borsboom, Emiel          WTC Woerden A                 z.t.
  8   31 Tettelaar, Jaco          Team Brabant 2000             z.t.
  9   56 Broeren, Jack            Willebrord Wil Vooruit B      z.t.
 10   46 Smits, Rene              WC De Pedaalridders Made      z.t.
 11   17 van Putten, Harry        WTC Woerden A                 z.t.
 12   45 Jordaan, Peter           RCMD De Coureur               z.t.
 13  136 Franken, Ronald          De Domrenner                  z.t.
 14  157 de Lange, Alex           Ens                           z.t.
 15  119 Altewischer, Werner      TWC Tempo BMV Veldhoven       z.t.
 16   21 van Baak, Marcel         WTC Woerden B                 z.t.
 17   19 Veldkamp, Wilfred        WTC Woerden A                 z.t.
 18   59 Verschuuren, Tony        Willebrord Wil Vooruit B      z.t.
 19  132 Middendorp, Bas          Westland Wil Vooruit          z.t.
 20   88 Roelofs, Theo            Wielervereniging Uden         z.t.
 21  147 Reijmers, Ruud           ‘s-Hertogenbosch              z.t.
 22    9 van Atten, Bertus        Restore Cycling               z.t.
 23  127 Maas, Chris              De Mol                        z.t.
 24   97 van Essen, Ferdinand     H.W.V. Hardenberg             z.t.
 25  111 Oorbeek, Ad              Hoekse Renners A              z.t.
 26   49 van de Korput, John      WC De Pedaalridders Made      z.t.
 27  155 Hendriks, Pieter         Gorinchem                     z.t.
 28   12 de Wolf, William         RRC De Pedaalridders          z.t.
 29   63 van Overmeire, Pascal    RSC De Zuidwesthoek A         z.t.
 30   40 Nanninga, Egon           W.V. Noordwesthoek            z.t.
 31   87 v/d Sanden, Jeroen       Wielervereniging Uden         z.t.
 32   80 Graafland, Yoerik        GRTC Excelsior                z.t.
 33  122 Timmermans, Dennis       De Jonge Renner               z.t.
 34  106 Molenberg, Paul          HSK Trias                     z.t.
 35  141 Witte, Marcel            Amsterdam                     z.t.
 36  138 Hulshof, Folkwin         De Domrenner                  z.t.
 37   96 Winters, Arno            H.W.V. Hardenberg             z.t.
 38   37 van de Vegte, Gerwin     W.V. Noordwesthoek            z.t.
 39   74 Terpstra, Pieter         WV Olympia Heerenveen         z.t.
 40   20 v.d. Rijst, Ralf         WTC Woerden A                 z.t.
 41   91 de Poorter, Dennis       WV Prinsenhage                z.t.
 42  146 Pullens, Ton             Haarsteeg                     z.t.
 43   26 Dirkx, Guido             WTOS Delft                    z.t.
 44  129 Maris, Adam              De Mol                        z.t.
 45   27 Betting, Wouter          WTOS Delft                    z.t.
 46   67 de Jong, Bob             de Bataaf                     z.t.
 47    5 v.d.Hudding, Arthur      Wielerver. Ede                z.t.
 48  153 Hendriks, Matthieu       Krimpen a/d Lek               z.t.
 49   29 Schuurhuis, Rien         WTOS Delft                    z.t.
 50   76 Rietveld, Lars           GRTC Excelsior                z.t.
 51  107 Planting, Arjan          HSK Trias                     z.t.
 52   39 van Eeden, Dave          W.V. Noordwesthoek            z.t.
 53   44 Duinmayer, Michel        RCMD De Coureur               z.t.
 54   83 Reijnaars, Melvin        WV Breda Knooppunt            z.t.
 55  121 Ansems, Rinus            De Jonge Renner               z.t.
 56   79 van Klaveren, Erik       GRTC Excelsior                z.t.
 57   33 Libregts, Maurice        Team Brabant 2000             z.t.
 58   92 Balemans, Richard        WV Prinsenhage                z.t.
 59    3 van Rijsewijk, Vincent   Wielerver. Ede                z.t.
 60  108 Weerstand, Arjan         HSK Trias                    2:12:25     0:53
 61   89 van Kessel, Willy        Wielervereniging Uden         z.t.
 62   48 Kraak, Jeffry            WC De Pedaalridders Made      z.t.
 63   71 Borst, Ruud              WV Olympia Heerenveen         z.t.
 64   36 v/d Meulen, René         W.V. Noordwesthoek            z.t.
 65   41 Jonkman, Iwan            RCMD De Coureur               z.t.
 66  103 Boom, Tjerk              Jan van Arckel                z.t.
 67   99 Mulderij, Gert           H.W.V. Hardenberg            2:13:05     1:33
 68   62 Verhaerdt, Stephan       RSC De Zuidwesthoek A         z.t.
 69   28 Dijkshoorn, Pieter       WTOS Delft                    z.t.
 70   11 Goos, Ron                RRC De Pedaalridders          z.t.
 71  144 Korpershoek, Jeroen      Spijkenisse                   z.t.
 72   55 van Loon, Andy           Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 73   16 Moerman, Xander          WTC Woerden A                 z.t.
 74   10 van der Meiden, Dennis   Restore Cycling               z.t.
 75  149 Stoffels, Arnaud         Amersfoort                    z.t.
 76  163 Toonen, Michel           RTV de Bollenstreek           z.t.
 77   98 Janssen, Rick            H.W.V. Hardenberg             z.t.
 78  162 Sluijs, Leo              RTV de Bollenstreek           z.t.
 79    8 Koppers, Robert          Restore Cycling               z.t.
 80    7 van Rijn, Maurice        Restore Cycling               z.t.
 81   73 Broers, Kor              WV Olympia Heerenveen         z.t.
 82  130 Klop, Kees               De Mol                        z.t.
 83   82 Parol, Bronek            WV Breda Knooppunt            z.t.
 84   84 Suijkerbuijk, Stef       WV Breda Knooppunt            z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.335 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon