harderwijk2-6
19e Parel v d Veluwe  2-6-2004
   Elite/Beloften
1ste Dennis Smit Zwanenburg
2de Marcel Alma Harskamp
3de Roel de Vries Groningen
4de Fulco van Gulik Baarle Nassau
5de Peter Woestenberg St.Willebrord
6de Jan de Leeuw Ermelo
7de Aldo Klomp Stein
8ste Tom de Meyer Belgie
9de Bas Waayer Langeveen
10de Bastiaan Krol Oldenzaal
11de Piet Rooyakkers Gerwen
12de Mark Roland Australie
13de Maint Berkenbosch Oldeberkoop
14de Folkert de Haan Groningen
15de Tom Cordes Baarle-Nassau
16de Rudy Vriend Waarland
17de Jorrit Walgien Brielle
18de Kees Hagen Ermelo
19de Edwin Wielink Deventer
20ste Ger Soepenberg Den Ham
21ste Godert de Leeuw Ermelo
22ste Sierd Steigenga Exmorra
23ste Edwin Dunning Hoogeveen
24ste Giorgio Renleo Deventer
25ste Frank Luikens Groningen
26ste Mathijs Loohuis Oldenzaal
27ste Edwin Kompier Schalkhaar
28ste John den Engelsman Nijmegen
29ste Jarko van de Stelt Helmond
30ste Martijn Alberts Breda
      Dames
1ste Chantal Beltman Amsterdam
2de Janneke Vos Amsterdam
3de Sissy van Alebeek Schijndel
4de Christine Mos De Wijk
5de Arenda Grimberg Almelo
6de Andrea Bosman Amstelveen
7de Jaccolien Wallaard Noordeloos
8ste Debby Mansveld Lovendegem B
9de Mirjam Melchers Moergestel
10de Kristy Miggels Belfeld (Lim)
11de Kirsten Wild Almelo
12de Katleen Vermeiren Belgie
13de Esther van der Helm Moordrecht
14de Angela Hillenga Finsterwolde
15de Janneke Kanis Zwolle
16de Loes Markerink Raalte
17de Roxane Knetemann Krommenie
18de Aukje de Koning Alkmaar
19de Loes Gunnewijk Rekken
20ste Anouk de Veen Muntendam
21ste Minke van Dongen Dongen 
22ste Frederika van de Wiel Harkema
23ste Kornelia Groenveld Oppenhuizen
24ste Marieke van Wanroy Nijmegen
25ste Suzanne Kuiper Emmen
26ste Henriet Kuijt Hoogland
27ste Miho Oki Japan
28ste Brigit Mulder Hattem
29ste Esther Kortekaas Voorhout
30ste Marit Palland Zwolle
 
Harderwijk              2-6-2004
       Amateur-B
1ste Eibert Reyerse Harderwijk
2de Kees Kosterman Leersum
3de Richard Beumer Ede
4de Hans Krukkert Emmeloord
5de Herbert Schut Lelystad
6de Edwin Mastebroek Barneveld
7de Ron Dooijeweerd Harderwijk
8ste Johan Dorgelo Zwolle
9de Johnny van de Berg Beuningen
10de Reijer van het Hul Oldebroek
11de Willem van Meerveld Putten
12de Cornelis de Groot Harderwijk
13de Wouter Vincent Deventer
14de Leo Bruijstens Schijndel
15de Thijs van den Brink Putten
16de Olaf hoekwater Zwolle
17de Peter van de Wetering Noordeinde 
18de Remco Teunisse Deventer
19de Clemens Schotman Smilde
20ste Wubbo Scholte Putten
            Veteranen
1ste Tonny van Dam Elburg
2de Johan Goes Noorden
3de Guus Zantingh Mijdrecht
4de Hans van Dijk Nieuwegein
5de Willem van Gameren Zaltbommel
6de Henny Hoevers Utrecht
7de Hans Verbeek Lelystad
8ste Herman Mittertreiner Rotterdam
9de Peter de Jong Hilversum
10de Jan Brander Ureterp
11de Wim van Tilborg Kampen
12de Ben Pouwels Cuijk (Nbr)
13de Ab ter Maten Scherpenzeel
14de Wim Huigen Nieuwegein
15de Jan Waayer Langeveen
16de Henk Scheuten Hengelo
17de Louis de Lange Arnhem
18de Kees van Wijk Nieuwegein
19de Rene Balm Vught
20ste Dirk Sassen Uithoorn
Uitslag beschikbaar gesteld door Jan Dorussen