Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Groningen - Münster

                       Uitslag Rit in lijn over 201,6 km

                         Wedstrijd datum: 17 April 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    1 Förster, Robert          Gerolsteiner                 4:50:24
  2   38 Siedler, Sebastian       Team Wiesenhof                z.t.
  3   72 Kopp, David              Team Lamonta                  z.t.
  4  158 Weissinger, Rene         Volksbank-Ideal-Leingrub      z.t.
  5   42 Precechtel, Michal       Ed'System - Zvvz              z.t.
  6   73 Kupfernagel, Stefan      Team Lamonta                  z.t.
  7  104 Haueisen, Dennis         RSH GS III                    z.t.
  8   11 Andresen, Allan Bo       Bankgiroloterij               z.t.
  9  166 Rund, Thorsten           Winfix Arnolds Sicherhei      z.t.
 10   37 Schröder, Björn          Team Wiesenhof                z.t.
 11  128 Richter, Jan             Team Hygia - Koga             z.t.
 12   77 Sievers, Holger          Team Lamonta                  z.t.
 13   31 Wackernagel, Lars        Team Wiesenhof                z.t.
 14   52 Andersen, Mads Bugge     CK Kronborg Pro               z.t.
 15  145 Köhler, Patrick          VC Frankfurt-Brügelmann       z.t.
 16   17 Van Dulmen, Frank        Bankgiroloterij               z.t.
 17  114 Mazur, Piotr             Team Moser - AH.nl            z.t.
 18    6 Ziegler, Thomas          Gerolsteiner                 4:50:29     0:05
 19    8 Lang, Sebastian          Gerolsteiner                 4:50:33     0:09
 20    5 Ordowski, Volker         Gerolsteiner                 5:13:22    22:58
 21   13 Bak, Lars Ytting         Bankgiroloterij               z.t.
 22   15 Smink, Julien            Bankgiroloterij               z.t.
 23   16 Van Der Wal, Eelke       Bankgiroloterij               z.t.
 24   21 Baumann, Eric            T-Mobile Team                 z.t.
 25   22 Konecny, Tomas           T-Mobile Team                 z.t.
 26   23 Schaffrath, Jan          T-Mobile Team                 z.t.
 27   24 Aerts, Mario             T-Mobile Team                 z.t.
 28   26 Yakovlev, Serguei        T-Mobile Team                 z.t.
 29   32 Meinke, Daniel           Team Wiesenhof                z.t.
 30   33 Lochowski, Roberto       Team Wiesenhof                z.t.
 31   34 Müller, Martin           Team Wiesenhof                z.t.
 32   35 Obst, René               Team Wiesenhof                z.t.
 33   36 Poitschke, Enrico        Team Wiesenhof                z.t.
 34   43 Kejval, Lubomir          Ed'System - Zvvz              z.t.
 35   46 Trkal, Frantisek         Ed'System - Zvvz              z.t.
 36   48 Zerzan, Pavel            Ed'System - Zvvz              z.t.
 37   51 Aistrup, Dejan           CK Kronborg Pro               z.t.
 38   53 Jensen, Morten           CK Kronborg Pro               z.t.
 39   54 Lamont, Cameron          CK Kronborg Pro               z.t.
 40   57 Olsen, Jack              CK Kronborg Pro               z.t.
 41   61 Schweizer, Michael       Team Comnet Senges            z.t.
 42   62 Schild, René             Team Comnet Senges            z.t.
 43   63 Retschke, Robert         Team Comnet Senges            z.t.
 44   66 Vogel, Karsten           Team Comnet Senges            z.t.
 45   67 Wiese, Wolfram           Team Comnet Senges            z.t.
 46   68 Sengewald, Uwe           Team Comnet Senges            z.t.
 47   71 Schumacher, Stefan       Team Lamonta                  z.t.
 48   74 Mamos, Philipp           Team Lamonta                  z.t.
 49   75 Owczarek, Jonas          Team Lamonta                  z.t.
 50   76 Weigold, Steffen         Team Lamonta                  z.t.
 51   78 Von Kleinsorgen,Christop Team Lamonta                  z.t.
 52   81 Arts, Pascal             Mix B.Story/Apac/Flander      z.t.
 53   82 Haakma, Sieger           Mix B.Story/Apac/Flander      z.t.
 54   83 Honig, Reinier           Mix B.Story/Apac/Flander      z.t.
 55   84 Horck, Jeroen            Mix B.Story/Apac/Flander      z.t.
 56   85 Cornelissen, Bjorn       Mix B.Story/Apac/Flander      z.t.
 57   91 Drenker, Sebastian       Team Rosso - Sport            z.t.
 58   92 Herz, Serge              Team Rosso - Sport            z.t.
 59   96 Mittendorf, Roland       Team Rosso - Sport            z.t.
 60   97 Prengel, Sebastian       Team Rosso - Sport            z.t.
 61  101 Pockrandt, Jan           RSH GS III                    z.t.
 62  102 Demming, Richard         RSH GS III                    z.t.
 63  105 Müller, Udo              RSH GS III                    z.t.
 64  106 Sczepurek, Robert        RSH GS III                    z.t.
 65  107 Strauch, Daniel          RSH GS III                    z.t.
 66  112 Kregel, Jeroen           Team Moser - AH.nl            z.t.
 67  113 Murk, Dion               Team Moser - AH.nl            z.t.
 68  115 Knoll, Mark              Team Moser - AH.nl            z.t.
 69  116 Vos, Elzo                Team Moser - AH.nl            z.t.
 70  117 Waaijer, Bas             Team Moser - AH.nl            z.t.
 71  121 Faruhn, Samuel           Team Hygia - Koga             z.t.
 72  123 Freese, Sebastian        Team Hygia - Koga             z.t.
 73  124 Kolbe, Jan               Team Hygia - Koga             z.t.
 74  125 Mayer, Oliver            Team Hygia - Koga             z.t.
 75  126 Minow, Benjamin          Team Hygia - Koga             z.t.
 76  127 Pria, Lars               Team Hygia - Koga             z.t.
 77  131 Bombach, Karsten         Team BH                       z.t.
 78  132 Schewe, Denny            Team BH                       z.t.
 79  133 Schüler, Tilo            Team BH                       z.t.
 80  134 Kermer, Kay              Team BH                       z.t.
 81  135 Vonhof, Mario            Team BH                       z.t.
 82  136 Wernicke, Nico           Team BH                       z.t.
 83  138 Zinn, Enrico             Team BH                       z.t.
 84  141 Bauer, Sven              VC Frankfurt-Brügelmann       z.t.
 85  142 Hildebrand, Torsten      VC Frankfurt-Brügelmann       z.t.
 86  143 Hohmann, Marc            VC Frankfurt-Brügelmann       z.t.
 87  144 Jaecks, Henning          VC Frankfurt-Brügelmann       z.t.
 88  146 Schmidt, Mario           VC Frankfurt-Brügelmann       z.t.
 89  147 Schulze, Andre           VC Frankfurt-Brügelmann       z.t.
 90  148 Volkmann, Karsten        VC Frankfurt-Brügelmann       z.t.
 91  151 Schröttner, Helmuth      Volksbank-Ideal-Leingrub      z.t.
 92  152 Hungerbühler, Pascal     Volksbank-Ideal-Leingrub      z.t.
 93  153 Mac Master, Fraser       Volksbank-Ideal-Leingrub      z.t.
 94  154 Morscher, Harald         Volksbank-Ideal-Leingrub      z.t.
 95  155 Nuttli, Jean             Volksbank-Ideal-Leingrub      z.t.
 96  161 Gerdemann, Linus         Winfix Arnolds Sicherhei      z.t.
 97  162 Liese, Thomas            Winfix Arnolds Sicherhei      z.t.
 98  163 Leder, Manuel            Winfix Arnolds Sicherhei      z.t.
 99  164 Odebrecht, Felix         Winfix Arnolds Sicherhei      z.t.
100  165 Gajek, Artur             Winfix Arnolds Sicherhei      z.t.
101  167 Scholz, Timo             Winfix Arnolds Sicherhei      z.t.
102  168 Willwohl, Gregor         Winfix Arnolds Sicherhei      z.t.
103  171 Beltman, Otmar           Nederland                     z.t.
104  172 Veldkamp, EvertJan       Nederland                     z.t.
105  173 Rijkens, Richard         Nederland                     z.t.
106  175 Kil, Pelle               Nederland                     z.t.
107  176 Nijman, Thomas           Nederland                     z.t.
108  177 Van Duuren, Aloys        Nederland                     z.t.
109  178 Zanders, Koen            Nederland                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.653 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp