Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

INHOME ENERGIEWACHT RONDE VAN GRONINGEN

                        Uitslag Rit in lijn over 165 km

         1STE WEDSTRIJD VAN DE CLUBCOMPETITIE REGIO 1 op 13 Maart 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   49 Krol, Bastiaan           RTV Oldenzaalse Wielercl     4:03:43
  2   51 Loohuis, Mathijs         RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
  3   73 Dunning, Edwin           WRV de Peddelaars             z.t.
  4   80 Hup, Sander              WSV Emmen/Sanders             z.t.
  5    7 Slippens, Ton            Alcmaria Victrix             4:03:46     0:03
  6   74 Nagengast, Marcel        WRV de Peddelaars             z.t.
  7  121 Steigenga, Sierd         WV Otto Ebbens               4:03:49     0:06
  8   91 de Boer, Warner          WV de IJsselstreek           4:03:53     0:10
  9   45 Luikens, Frank           NVGroningen/DeHypotheker     4:04:00     0:17
 10   18 Smits, Florian           Olympia/Ulysses/UWTC/Ams     4:04:06     0:23
 11   48 Zijlstra, Sipke          NVGroningen/DeHypotheker     4:04:17     0:34
 12   44 van Leeuwen, Cor         NVGroningen/DeHypotheker     4:04:37     0:54
 13   66 Goenga, Erwin            Wilton Snel/DeVolharding     4:06:22     2:39
 14   32 Poelstra, Thijs          L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 15   34 Euren, Arno              L÷wik Meubelen/Rabobank      4:06:25     2:42
 16   61 Roland, Mark             Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
 17   43 Elferink, Arjan          NVGroningen/DeHypotheker     4:07:24     3:41
 18  111 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                    z.t.
 19   19 Kooijman, Richard        BRC Kennemerland              z.t.
 20  102 van der Veen, Anne       WV de Kannibaal               z.t.
 21  101 Schurer, Albert          WV de Kannibaal               z.t.
 22   92 Broekhuizen, Wilbert     WV de IJsselstreek            z.t.
 23   98 Bijlsma, Jelle-Coen      WV de Kannibaal               z.t.
 24   47 Zwaneveld, Frank         NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 25   77 Tissingh, Henk           WRV de Peddelaars             z.t.
 26   81 Renleo, Giorgio          WSV Emmen/Sanders             z.t.
 27  110 de Leeuw, Jan            WV Eemland                    z.t.
 28    1 Groot Zevert, Bart       Achterhoek 2000               z.t.
 29   24 Windhouwer, Gerard       BRC Kennemerland              z.t.
 30   53 Slot, Michiel            RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 31   64 van de Weijer, Jeroen    Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
 32   33 Oude Nijeweme, Niek      L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 33   21 Lormans, Sander          BRC Kennemerland              z.t.
 34   75 Luppes, Marcel           WRV de Peddelaars            4:07:35     3:52
 35   16 Bastiaans, Jabik-Jan     Olympia/Ulysses/UWTC/Ams     4:07:50     4:07
 36   56 van Lakerveld, Erik      Swift/Avanti/Bollenstr       4:10:00     6:17
 37   97 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 38   22 Maas, Co                 BRC Kennemerland              z.t.
 39   76 Beltman, Otmar           WRV de Peddelaars             z.t.
 40  105 Koopmans, Jasper         WV Drachten e.o.              z.t.
 41  112 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 42  106 Dijkhuis, Atze           WV Drachten e.o.              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.621 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens