Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

8e Omloop der Groene Gemeente Heusden

                        Uitslag Rit in lijn over 79,1 km

                    categorie: Nieuwelingen op 21 Maart 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   82 van Poppel, Boy          TWC Pijnenburg               2:10:01
  2   79 Atzori, Umberto          de Peddelaars                 z.t.
  3    1 Tielemans, Niek          Team Brabant 2000 1           z.t.
  4  112 Vrijmoed, Maurice        Ulysses                       z.t.
  5   97 Dees, Tim                Theo Middelkamp              2:10:10     0:09
  6  117 te Brake, Remco          AXA-Valleirenners            2:13:48     3:47
  7   90 van Zandbeek, Ronan      WV Schijndel 2                z.t.
  8   20 Peetoom, Gerrit          Alcmaria Victrix              z.t.
  9   35 Eising, Herm             WSV Emmen                     z.t.
 10   34 Bults, Michiel           WSV Emmen                     z.t.
 11  115 Ariesen, Johim           AXA-Valleirenners             z.t.
 12   58 Gödde, Leo               De Mol                        z.t.
 13  125 Sinkeldam, Ramon         DTS Zaandam                   z.t.
 14   61 Kamphuis, Milan          Hypotheker-NWVG               z.t.
 15  124 Rückert, Patrick         DTS Zaandam                   z.t.
 16   88 van der Sanden, Geert    WV Schijndel 2                z.t.
 17   19 Vierbergen, Lars         Alcmaria Victrix             2:13:57     3:56
 18   55 Schreurs, Maurice        Maaslandster 2               2:18:20     8:19
 19   77 van Loon, Richard        De Pedaalridders             2:18:22     8:21
 20   81 Vermeltfoort, Coen       de Peddelaars                 z.t.
 21   10 Schreurs, Tim            Distr. N-Holland              z.t.
 22  133 Chaigneau, Robin         Jan van Arckel                z.t.
 23   56 Tijssen, Bart            Maaslandster 2                z.t.
 24   37 van Wiefferen, Ruben     Flevorenners                 2:18:25     8:24
 25  114 Breemes, Stefan          Ulysses                       z.t.
 26  123 van Wijk, Wout           Westland Wil Vooruit          z.t.
 27   64 Kerssenberg, Bjorn       TWC De Kempen                 z.t.
 28   16 Broers, Remco            GWC De Adelaar                z.t.
 29   74 Hofste, Jop              Oldenzaalse WC 2              z.t.
 30   47 Kouters, Geert           De Jonge Renner 1             z.t.
 31   70 van Blanken, Mart        Oldenzaalse WC 1              z.t.
 32  109 van Vliet, Luuk          Uithoorn Combi                z.t.
 33   96 van Plateringen, Martin  Het Stadion                   z.t.
 34   48 Vissers, Peter           De Jonge Renner 1             z.t.
 35   31 Trommels, Rens           PRC Delta                     z.t.
 36  130 van der Noord, Sjoerd    Breda Knooppunt               z.t.
 37   68 Sinnige, Bart            Kennemerland                  z.t.
 38   99 Wagenaar, Jaco           Theo Middelkamp               z.t.
 39   36 Tapper, Jarno            WSV Emmen                    2:18:45     8:44
 40   73 Hoeben, Jens             Oldenzaalse WC 2             2:20:38    10:37

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 36.503 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders