Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

8e Omloop der Groene Gemeente Heusden

                       Uitslag Rit in lijn over 103,9 km

                      Dasia Wielermasters op 21 Maart 2004

Categorie: A  Masters 40+

Klas  Deelnemer                   Ploeg / Woonplaats             Tijd  Verschil

  1   43 den Hoed, Marc           Pijnacker                    2:49:45
  2    9 van Eijk, Ton            De Bollenstreek               z.t.
  4   60 Schlijper, Theo          Linschoten                   2:49:49     0:04
  5   35 de Baat, Marty           Nw. Vossemeer                2:49:53     0:08
  7   15 Gevers, Eddy             WV Schijndel                 2:50:04     0:19
  8   58 Rovers, Henny            Oud Gastel                   2:51:30     1:45
  9   42 Buyvoets, Richard        Helvoirt                     2:51:52     2:07
 10    3 van Tuyl, Wim            Team Brabant 2000            2:52:08     2:23
 13   13 van Rullen, John         WV Schijndel                 2:53:50     4:05
 15   50 Lentz, Christian         Zweden                       2:55:05     5:20
 18   56 van Oirschot, Marius     Best                         2:55:40     5:55
 19   57 Opdam, Martin            Liessel                       z.t.
 20   67 Wildeman, Wijnand        Raalte                        z.t.
 21    8 Hoeven, Jeroen van       De Amstel                    2:55:44     5:59
 22   59 Ruesink, Erik            Dinxperlo                     z.t.
 23   44 Houtop, Ron              Wervershoof                   z.t.
 24   71 Kosters, Joop            Zaltbommel                   2:56:08     6:23
 25    4 van Kapel, Wim           Team Brabant 2000             z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 36.725 km/u

8e Omloop der Groene Gemeente Heusden

                       Uitslag Rit in lijn over 103,9 km

                      Dasia Wielermasters op 21 Maart 2004

Categorie: B  Masters 50+

Klas  Deelnemer                   Ploeg / Woonplaats             Tijd  Verschil

  3   81 Ribbers, Joop            WV De Stofwolk               2:49:45
  6  140 Verhagen, Barend         Woerden                      2:50:02     0:17
 11  146 Brander, Jan             Ureterp                      2:52:20     2:35
 12  152 Keynemans, Dirk          Nieuwaal                      z.t.
 14  147 van den Dries, Ton       Purmerend                    2:53:51     4:06
 16   82 de Kinkelder, Fred       WV De Stofwolk               2:55:11     5:26
 17  142 van Bavel, Hans          Sint Anthonis                2:55:40     5:55
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders