Bron: Ben Tetteroo / Eef Haket

20e OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD
4 APRIL 2004


     plts. rugnr. naam                    lic.nr woonplaats              ploeg                               tijd

       1      3   Jens Mouris             1211   Ouderkerk ad Amstel     AXA Pro-Cycling team                3:56:31
       2     30   Peter Olde Dubbelink    1396   Rossum                  L÷wik Meubelen Rabobank             3:56:34
       3      1   Arthur Farenhout        1283   Zuidland                AXA Pro-Cycling team                3:56:56
       4     26   Peter van den Berg      5028   Zuidland                L÷wik Meubelen Rabobank             3:58:17
       5     36   Martijn Lust            1472   Heerhugowaard           Wilton Snel Volharding Cycling Team
       6     21   Norman Meerkerk         5030   Zuidland                Bert Story - Piels
       7     42   Jean Pierre Verstraten  1325   Roosendaal              Apac Cycling Team
       8     75   Gerben Nijmijer         1130   Oldenzaal               OWC Oldenzaal
       9      9   John Sulkers            5093   Dinteloord              Van Hemert Eurogifts                3:58:23
      10     40   Tom Cordes              1423   Baarle Nassau           Apac Cycling Team                   3:58:34
      11     11   Kenny van Hummel        5320   Elden                   Van Hemert Eurogifts
      12      5   Peter Schep             108    Lopik                   AXA Pro-Cycling team                3:58:48
      13     63   Wim Botman              5279   Groet                   Team Moser - AH.nl                  3:58:51
      14     19   Fulco van Gulik         1414   Baarle Nassau           Bert Story - Piels                  3:58:59
      15     27   Roel de Vries           5122   Groningen               L÷wik Meubelen Rabobank
      16     73   Bastiaan Krol           1242   Oldenzaal               OWC Oldenzaal                       3:59:01
      17     16   Martijn Maaskant        5281   Zuidland                Van Vliet - EBH - Gazelle           3:59:05
      18    115   Louis de Koning         1419   Zwartewaal              PRC Delta                           3:59:11
      19     76   Steven Peters           5120   Losser                  OWC Oldenzaal
      20     33   Erwin Goenga            5441   Krommenie               Wilton Snel Volharding Cycling Team
      21     14   Rudy Vriend             1343   Waarland                Van Vliet - EBH - Gazelle
      22      6   Pascal Hermes           112    Liempde                 AXA Pro-Cycling team
      23     12   Johnny Hoogerland       5370   Yerseke                 Van Hemert Eurogifts
      24     89   Edwin Dunning           1400   Hoogeveen               Peddelaars Hoogeveen
      25     61   Arnoud van Groen        5309   Amsterdam               Team Moser - AH.nl
      26     86   Henk Tissingh           1142   De Wijk                 Peddelaars Hoogeveen
      27     41   Bertil Klootwijk        5010   Spaarndam               Apac Cycling Team
      28    150   Lex Nederlof            1532   Oostvoorne              Willebrord Wil Vooruit
      29     17   Thomas Berkhout         5256   Schipluiden             Van Vliet - EBH - Gazelle
      30    130   Jeroen de Joode         1318   Rotterdam               RWC Ahoy
      31     56   Walter de Kok           1166   Burgerveen              HSK Trias Het Witte Kruis
      32    132   Stijn Boschker          1206   Schiedam                RWC Ahoy
      33    148   Francois Franse         1185   Kwadendamme             Willebrord Wil Vooruit              3:59:15
      34     23   Nikki Terpstra          5405   Krommenie               Bert Story - Piels                  3:59:22
      35     94   Hogo Kok                1043   Amersfoort              WV Eemland                          4:02:04
      36     92   Jan de Leeuw            1222   Ermelo                  WV Eemland
      37     64   Bas Waaijer             1449   Langeveen               Team Moser - AH.nl
      38     22   Jeroen Horck            5376   Enschede                Bert Story - Piels
      39     98   Klaas van Hage          5018   Noordwijkerhout         Comb. Swift Avanti Bollenstreek
      40    152   Niels van Luijk         5342   Naaldwijk               Westland Wil Vooruit
      41     65   Roland Stenekes         5027   Almere                  Team Moser - AH.nl
      42     88   Aloys van Duuren        5332   Hoogeveen               Peddelaars Hoogeveen
      43     90   Koen Zanders            5333   Hoogeveen               Peddelaars Hoogeveen
      44     87   Otmar Beltman           1299   Slagharen               Peddelaars Hoogeveen
      45     55   Johan Berk              5164   Koudekerk ad Rijn       HSK Trias Het Witte Kruis
      46    111   Joost Springintveld     5174   Mijdrecht               Comb. Olympia Ulyssus De Amstel     4:02:10
      47    121   Rob van den Brand       1383   Volkel                  Weijers Eikhout Cycling Team
      48     49   Erik Hopman             5005   Egmond ad Hoef          Alcmaria Victrix
      49    114   Floran Smits            1312   Amsterdam               Comb. Olympia Ulyssus De Amstel     4:02:19
      50     97   Jeroen Straathof        1162   Leiden                  Comb. Swift Avanti Bollenstreek
      51     13   Wilco Zuiderwijk        1473   Poeldijk                Van Vliet - EBH - Gazelle
      52      4   Peter Mohlman           106    Apeldoorn               AXA Pro-Cycling team
      53      8   Ruud Aerts              1519   Riel                    Van Hemert Eurogifts
      54    116   Edward Farenhout        1456   Zuidland                PRC Delta
      55     77   Mathijs Loohuis         1467   Oldenzaal               OWC Oldenzaal
      56    117   Rik Dijkhuizen          1378   Scheveningen            PRC Delta
      57      2   Peter van Agtmaal       113    Huibergen               AXA Pro-Cycling team
      58     29   Martijn Stougje         1314   Hellevoetsluis          L÷wik Meubelen Rabobank             4:04:12
      59     25   Sipke Zijlstra          5316   Bergum                  L÷wik Meubelen Rabobank
Uitslag beschikbaar gesteld door Ben Tetteroo / Eef Haket