Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

39e Ronde van Gelderland

                        Uitslag Rit in lijn over 127 km

                     @ HOME Topcompetitie op 17 April 2004
            MECHANISATIEBEDR. EN B.A.K. KRANENVERH. JAN BURGHOUT BV

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    4 Zijlaard-van Moorsel,Leo Team Farm Frites-Hartol      3:11:55
  2    1 Melchers, Mirjam         Team Farm Frites-Hartol      3:11:58     0:03
  3   42 Grimberg, Arenda         Therme Skin Care              z.t.
  4    8 van der Helm, Esther     Team Farm Frites-Hartol      3:12:19     0:24
  5    3 van Alebeek, Sissy       Team Farm Frites-Hartol       z.t.
  6   61 Belleter, Veronique      Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
  7   45 Mos, Christine           Therme Skin Care              z.t.
  8   37 de Goede, Suzanne        Ton van Bemmelen Sports       z.t.
  9   48 Vos, Janneke             Therme Skin Care              z.t.
 10    7 Visser, Adrie            Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 11   40 Wallaard, Jaccolien      Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 12   25 Spijkerman, Bertine      @Home Cycling Team            z.t.
 13   17 Beltman, Chantal         Vrienden vh Platteland        z.t.
 14   92 Witteveen, Claudia       Westland Wil Vooruit          z.t.
 15  148 Knetemann, Roxane        Nat Sel Junior-Vrouwen        z.t.
 16   23 Miggels, Kristy          Vrienden vh Platteland        z.t.
 17   89 de Koning, Aukje         Westland Wil Vooruit          z.t.
 18    6 Oki, Miho                Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 19   64 Vandromme, Sharron       Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
 20   10 Hierckens, Corine        BIK - Gios                    z.t.
 21    5 Heal, Rachel             Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 22  146 van Dijk, Ellen          Nat Sel Junior-Vrouwen        z.t.
 23   75 Mulders, Catharina       Merida LCT - WV Eemland       z.t.
 24   85 Klep, Inge               ML Weyers-Eikhout Grwoud      z.t.
 25   29 Wild, Kirsten            @Home Cycling Team            z.t.
 26  156 Byberg, Lene             Noorse selectie               z.t.
 27  126 Brok, Janne              TB2000-WillebrordWV-DJR       z.t.
 28   44 Linthorst, Francis       Therme Skin Care              z.t.
 29   36 van Dongen-Cools,Jolanda Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 30   41 v.d. Broek, Irene        Therme Skin Care              z.t.
 31   28 Hassink, Areke           @Home Cycling Team            z.t.
 32   57 Mansveld, Debby          Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
 33   21 Gunnewijk, Loes          Vrienden vh Platteland        z.t.
 34   20 van Essen, Sharon        Vrienden vh Platteland        z.t.
 35   35 Groenveld, Josephine     Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 36   27 Markerink, Loes          @Home Cycling Team            z.t.
 37    2 van der Zee, Anouska     Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 38   31 Elemans, Saskia          @Home Cycling Team            z.t.
 39  116 Knol, Karin              NWHoek-NWG-LichtV            3:13:05     1:10
 40   98 Hoffman, Isabelle        Team Bianchi-ASC Olympia     3:13:07     1:12
 41   59 Ingels, Veerle           Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
 42    9 Dijkstra, Lenie          BIK - Gios                    z.t.
 43   39 Bates, Katherine         Ton van Bemmelen Sports      3:13:41     1:46
 44   22 van Haastert, Corrien    Vrienden vh Platteland       3:13:49     1:54
 45   79 van Bennekom, Pauline    Merida LCT - WV Eemland      3:14:16     2:21
 46   24 Slappendel, Iris         Vrienden vh Platteland       3:14:58     3:03
 47   58 Pieters, Cindy           Vlaand T-Interim-Univega      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.705 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon