Bron: Frans van de Lindehoof / Willem Dielemans

28e Dorpenomloop Rucphen
14 Maart 2004

Elite/Beloften, 159,5 km

Klas-
sering:	Rugnr.:	Naam:			Ploeg:				Woonplaats:	Licentienr.:	tijd

1	100	Roy Curvers		Van Hemert - Eurogifts		Haelen		NED19791227	3:46:57
2	14	Arthur Farenhout	AXA Pro-Cycling Team		Zuidland	NED19721119	3:46:57
3	2	Tom de Meijer		Willebrord Wil Vooruit		Wuustwezel (B)	BEL19770831	3:46:58
4	32	Fulco van Gulik		Bert Story - Piels		Baarle-Hertog	NED19790801	3:47:34
5	108	Joost van Leijen	van Vliet-E.B.H. advocaten-Gazelle Ewijk	NED19840720	3:47:35
6	99	Robert v.d. Stelt	Van Hemert - Eurogifts		Aalst		NED19790330	3:47:35
7	88	Tom Cordes		Apac Cycling Team		Baarle-Nassau	NED19660530	3:47:35
8	81	Maarten Lenferink	Team Löwik Meubelen/Tegeltoko	Tubbergen	NED19800723	3:47:39
9	97	Jeroen Boelen		Van Hemert - Eurogifts		Drunen		NED19780127	3:49:34
10	13	Jens Mouris		AXA Pro-Cycling Team		Oudekerk a/d Amstel NED19800312	3:49:44
11	31	Germ v.d. Burg		Bert Story - Piels		Folsgare	NED19771109	3:49:58
12	98	Marvin van der Pluijm	Van Hemert - Eurogifts		Hank		NED19790111	3:49:58
13	85	Marcel Alma		Apac Cycling Team		Harskamp	NED19700605	3:50:00
14	86	Folkert de Haan		Apac Cycling Team		Groningen	NED19780327	3:50:00
15	103	Wilco Zuijderwijk	van Vliet-E.B.H. advocaten-Gazelle Poeldijk	NED19691002	3:50:03
16	48	Martijn Kromdijk	Tempo BMV (NGP)			Wouw		NED19780915	3:50:39
17	1	Francois Franse		Willebrord Wil Vooruit		Kwadendamme	NED19650122	3:50:39
18	105	Angelo van Melis	van Vliet-E.B.H. advocaten-Gazelle Oss		NED19750604	3:50:42
19	107	Rudy Vriend		van Vliet-E.B.H. advocaten-Gazelle Waarland	NED19810507	3:50:55
20	84	Peter Olde Dubbelink	Team Löwik Meubelen/Tegeltoko	Rossum		NED19800107	3:50:56
21	141	Gerhard Klijnhout	W.V. de Jonge Renner		's Gravendeel	NED19771004	3:50:57
22	33	Sierk-Jan de Haan	Bert Story - Piels		Dokkum		NED19810620	3:51:03
23	16	Peter Möhlman		AXA Pro-Cycling Team		Apeldoorn	NED19820929	3:51:13
24	34	Arne Kornegoor		Bert Story - Piels		Baak		NED19810425	3:51:14
25	3	Peter Woestenberg	Willebrord Wil Vooruit		St.Willebrord	NED19740818	3:51:14
26	5	John den Engelsman	Willebrord Wil Vooruit		Nijmegen	NED19770514	3:51:14
27	89	Paul Sneeboer		Apac Cycling Team		Bovenkarspel	NED19800923	3:51:15
28	93	Aldo Klomp		Weijers Eikhout Cycling Team	Stein		NED19760131	3:51:15
29	80	Hans Bloks		Team Löwik Meubelen/Tegeltoko	Helmond		NED19821207	3:52:02
30	66	Richard Rijkens		De Hypotheker-NWVG		Harkstede	NED19721230	3:53:17
31	6	Lex Nederhof		Willebrord Wil Vooruit		Oostvoorne	NED19660610	3:53:18
32	35	Coen Loos		Bert Story - Piels		Bergeijk	NED19800828	3:53:18
33	102	John Sulkers		Van Hemert - Eurogifts		Dinteloord	NED19820315	3:53:19
34	104	Kurt van Landeghem	van Vliet-E.B.H. advocaten-Gazelle Hoogerheide	BEL19720529	3:53:19
35	49	Marc Blok		ZRTC Theo Middelkamp		Heinkenszand	NED19750622	3:53:20
36	79	Marcel Beima		Team Löwik Meubelen/Tegeltoko	Harderarijp	NED19831025	3:53:21
37	133	Arno Hartog		RTC De Hoekse Renners		Giessenburg	NED19751225	3:53:24



Ploegenklassement
Klas- sering: Ploeg: Tijd: Punten: 1 Ploegnr. 17: Van Hemert - Eurogifts 11:24:06 16 2 Ploegnr. 15: Apac Cycling Team 11:27:35 34 3 Ploegnr. 3: AXA Pro-Cycling Team 11:27:54 35 4 Ploegnr. 18: van Vliet-E.B.H. advocaten-Gazelle 11:28:20 38 5 Ploegnr. 6: Bert Story - Piels 11:28:35 37
Uitslag beschikbaar gesteld door Frans vd Lindehoof/W Dielemans