Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

35e Omloop van de Braakman

                       Uitslag Rit in lijn over 144,9 km

                           Philippine op 3 April 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  135 Raadtgever, Dennis       ZRTC Theo Middelkamp         3:20:34
  2  104 Franse, Francois         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  3  108 De Meyer, Tom            Willebrord Wil Vooruit       3:20:38     0:04
  4   55 Hartog, Arno             RTC de Hoekse Renners        3:21:25     0:51
  5  106 Woestenberg, Peter       Willebrord Wil Vooruit       3:21:28     0:54
  6  105 Koole, Rob               Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  7   78 Kromdijk, Martijn        TempoBMV/Breda-Knooppunt      z.t.
  8   76 van Houts, Rudi          TempoBMV/Breda-Knooppunt      z.t.
  9  115 van Pelt, Jurgen         WV Dommelstreek               z.t.
 10   61 Hoedemakers, Berry       RTC Groenewoud (W-E-M)        z.t.
 11   66 Roos, Ronald             RTC Groenewoud (W-E-M)        z.t.
 12   81 Hamers, Ralf             TWC de Kempen                 z.t.
 13  114 de Jong, Gideon          WV de Jonge Renner            z.t.
 14  107 Nederlof, Lex            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 15   49 Vissers, Job             RTC Buitenlust                z.t.
 16   63 Klomp, Aldo              RTC Groenewoud (W-E-M)       3:21:32     0:58
 17   62 van Grinsven, Marc       RTC Groenewoud (W-E-M)       3:22:36     2:02
 18   80 van Erp, Robert          TWC de Kempen                 z.t.
 19  103 den Engelsman, John      Willebrord Wil Vooruit       3:22:40     2:06
 20   50 Hoeben, Richard          RTC Buitenlust               3:24:24     3:50
 21  101 de Visser, Roy           Westland Wil Vooruit          z.t.
 22   40 Slager, Stefan           Rabobank/PliegerJvArckel      z.t.
 23   56 Gorter, Heerko           RTC de Hoekse Renners        3:24:29     3:55
 24   32 Walgien, Jorrit          PRC Delta                    3:24:31     3:57
 25   18 Kortekaas, Michael       HSC de Bataaf                 z.t.
 26  111 Timmermans, Hans         WV de Jonge Renner            z.t.
 27    2 Brouwer, Johnny          Ahoy/Villapark Lingemeer      z.t.
 28  144 Verhagen, Wilfred        Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 29  136 Schuit, Jacques          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 30   38 Luyten, Marco            Rabobank/PliegerJvArckel      z.t.
 31  112 van der Zanden, Tim      WV de Jonge Renner           3:24:36     4:02
 32  133 Blok, Marc               ZRTC Theo Middelkamp         3:24:46     4:12
 33  116 van Schalen, Dirk        WV Dommelstreek              3:25:00     4:26
 34  113 Huizinga, Stefan         WV de Jonge Renner           3:25:59     5:25
 35    7 Castein, Corne           DRC de Mol                   3:26:01     5:27
 36   20 Freije, Maarten          HSK Trias/HetWitte Kruis      z.t.
 37  128 van Zandbeek, Arno       Schyndel/Heeswyk/Manders      z.t.
 38  130 Schoth, Guus             Schyndel/Heeswyk/Manders     3:26:19     5:45
 39  132 van Zandbeek, Mart       Schyndel/Heeswyk/Manders     3:26:26     5:52
 40   28 Kaal, Jos                Marco Polo/WV de Meteoor      z.t.
 41   11 Di Battista, Anthony     DRC de Mol                   3:26:35     6:01
 42   79 van der Hoydonks, Werner TWC de Kempen                 z.t.
 43   24 Wassenburg, Mattijs      HSK Trias/HetWitte Kruis      z.t.
 44  129 de Voogd, Rik            Schyndel/Heeswyk/Manders      z.t.
 45   85 La Grand, Detlef         TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 46   60 Mendieta, Rodrigo        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 47   87 van Leeuwen, Patrick     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 48   91 Nieuwenhuis, Sven        TWC Maaslandster             3:26:45     6:11
 49   21 de Kok, Stefan           HSK Trias/HetWitte Kruis     3:26:50     6:16
 50   90 Meulenbroeks, Marc       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 51   33 van Strien, Leon         PRC Delta                    3:26:53     6:19
 52   71 van Kessel, Willy        TmBrabant/Maaskant/Uden      3:27:00     6:26
 53   29 Willemsen, Mario         Marco Polo/WV de Meteoor     3:27:15     6:41
 54    4 van Loon, Patrick        Ahoy/Villapark Lingemeer      z.t.
 55   34 van Dijk, Marcel         PRC Delta                    3:27:23     6:49
 56   52 Klerkx, Willem           RTC Buitenlust               3:30:49    10:15
 57   16 Jacobs, Marcel           HSC de Bataaf                 z.t.
 58   37 van der Leij, Bram       Rabobank/PliegerJvArckel      z.t.
 59  140 de Vries, Micha          Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 60   23 Scheerens, Pieter        HSK Trias/HetWitte Kruis      z.t.
 61   51 Perry, Wouter            RTC Buitenlust               3:31:37    11:03
 62   53 Verbist, Jos             RTC Buitenlust               3:31:42    11:08
 63  141 van Amerongen, Sander    Rietveld-WTC Wielerteam      3:31:45    11:11
 64   64 In 't Veld, Mendel       RTC Groenewoud (W-E-M)        z.t.
 65   72 Nabben, Pol              TmBrabant/Maaskant/Uden       z.t.
 66  142 van den Berg, Elbert     Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 67   14 Hulscher, Rob            HSC de Bataaf                 z.t.
 68    9 Lems, Rene               DRC de Mol                    z.t.
 69   92 Aandewiel, Pascal        TWC Maaslandster             3:31:50    11:16

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.347 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt