Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

21e Omloop van Borsele - Vrouwen Elite

                           Uitslag Omloop over 120 km

                          's-Heerenhoek op 1 Mei 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   17 Beltman, Chantal         Vrienden vh Platteland       3:05:57
  2    2 van der Zee, Anouska     Team Farm Frites-Hartol       z.t.
  3    1 Melchers, Mirjam         Team Farm Frites-Hartol      3:06:56     0:59
  4   29 Wild, Kirsten            @Home Cycling Team           3:07:12     1:15
  5   42 Grimberg, Arenda         Therme Skin Care              z.t.
  6   60 Belleter, Veronique      Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
  7   21 Gunnewijk, Loes          Vrienden vh Platteland        z.t.
  8   46 Mos, Christine           Therme Skin Care              z.t.
  9   38 de Goede, Suzanne        Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 10    8 van der Helm, Esther     Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 11   24 Miggels, Kristy          Vrienden vh Platteland        z.t.
 12    3 van Alebeek, Sissy       Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 13   14 Henrion, Ludivine        BIK - Gios                    z.t.
 14   19 van Dongen, Minke        Vrienden vh Platteland        z.t.
 15   41 v.d. Broek, Irene        Therme Skin Care              z.t.
 16    7 Visser, Adrie            Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 17   36 Groenveld, Josephine     Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 18   78 Rombouts, Sandra         Merida LCT - WV Eemland       z.t.
 19   45 Linthorst, Francis       Therme Skin Care              z.t.
 20   59 Pieters, Cindy           Vlaand T-Interim-Univega     3:07:18     1:21
 21    6 Missbach, Sandra         Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 22   27 Markerink, Loes          @Home Cycling Team           3:07:25     1:28
 23   18 Bosman, Andrea           Vrienden vh Platteland        z.t.
 24   48 Vos, Janneke             Therme Skin Care              z.t.
 25   35 van Dongen-Cools,Jolanda Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 26   22 van Haastert, Corrien    Vrienden vh Platteland        z.t.
 27   15 Hierckens, Corine        BIK - Gios                   3:07:32     1:35
 28  117 Mulder, Brigit           Leerfashion-NWH-NWG-LV        z.t.
 29   34 v/d Wiel, Frederika      Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 30   44 Hillenga, Angela         Therme Skin Care              z.t.
 31   23 Profijt, Marije          Vrienden vh Platteland       3:07:37     1:40
 32   20 van Essen, Sharon        Vrienden vh Platteland        z.t.
 33   75 Vermeiren, Katleen       Merida LCT - WV Eemland       z.t.
 34  114 Kanis, Janneke           Leerfashion-NWH-NWG-LV       3:07:40     1:43
 35   25 Spijkerman, Bertine      @Home Cycling Team           3:07:48     1:51
 36   30 Wekema, Fonny            @Home Cycling Team            z.t.
 37    9 Dijkstra, Lenie          BIK - Gios                    z.t.
 38   77 van Bennekom, Pauline    Merida LCT - WV Eemland      3:08:02     2:05
 39   93 Tinkelenberg, Corazon    Westland Wil Vooruit          z.t.
 40  125 Hoeve, Daphne            TB2000-WillebrordWV-DJR       z.t.
 41   61 Vandromme, Sharron       Vlaand T-Interim-Univega     3:09:00     3:03
 42   57 Mansveld, Debby          Vlaand T-Interim-Univega     3:12:06     6:09
 43   26 Spijkerman, Marjon       @Home Cycling Team            z.t.
 44   68 de Veen, Anouk           Sanders Emmen                3:15:21     9:24
 45   66 Kuiper, Suzanne          Sanders Emmen                 z.t.
 46   76 Kuijt, HenriŰt           Merida LCT - WV Eemland       z.t.
 47   12 Bekkering, DaniŰlle      BIK - Gios                    z.t.
 48  126 Verhoeven, Marieke       TB2000-WillebrordWV-DJR       z.t.
 49  124 de Jong, Crista          TB2000-WillebrordWV-DJR       z.t.
 50   13 Bekkering, Eyelien       BIK - Gios                    z.t.
 51   95 van Veghel, Sandra       Westland Wil Vooruit          z.t.
 52   69 de Jong, Helma           Sanders Emmen                 z.t.
 53  102 Godart, Suzie            Team Bianchi-ASC Olympia      z.t.
 54   11 Chantzi, Elissavet       BIK - Gios                    z.t.
 55  135 Hiemstra, Marie-Sophie   WC Mid Limburg-RWC Ahoy       z.t.
 56  110 Glasbergen, Jessica      L÷wik de Zwaluwen-Raalte      z.t.
 57  116 Knol, Karin              Leerfashion-NWH-NWG-LV        z.t.
 58   33 Verstraten, Monique      Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 59   82 van Beek, Christel       ML Weyers-Eikhout Grwoud      z.t.
 60   65 Bos, Floor               Sanders Emmen                 z.t.
 61   37 Groenveld, Kornelia      Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 62   52 de Krijger, Karin        Vitron - Wilstra              z.t.
 63   56 Valkenburg, Ilona        Vitron - Wilstra              z.t.
 64   87 Ringlever, Linda         ML Weyers-Eikhout Grwoud      z.t.
 65  132 van Wanroij, Marieke     WC Mid Limburg-RWC Ahoy       z.t.
 66   90 Braam, Elisabeth         Westland Wil Vooruit          z.t.
 67   67 Peek, Tamara             Sanders Emmen                 z.t.
 68  105 Nijhof, Femke            L÷wik de Zwaluwen-Raalte      z.t.
 69   94 Ottevanger, Eefje        Westland Wil Vooruit          z.t.
 70  140 Middendorp, Audrey       StormV-AssenRoden-Peddel      z.t.
 71  109 Overgaag-Wiersma, Miriam L÷wik de Zwaluwen-Raalte      z.t.
 72  101 Kweekel, Famke           Team Bianchi-ASC Olympia      z.t.
 73   92 Witteveen, Claudia       Westland Wil Vooruit          z.t.
 74  130 Groen, Chantal           WC Mid Limburg-RWC Ahoy       z.t.
 75  107 Duteweerd, Linda         L÷wik de Zwaluwen-Raalte      z.t.
 76  121 Brok, Janne              TB2000-WillebrordWV-DJR       z.t.
 77   10 Pirard, Christa          BIK - Gios                   3:15:28     9:31
 78   64 van Melis, Mirella       Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
 79   63 Werner, Laure            Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
 80   58 Wannijn, Ine             Vlaand T-Interim-Univega      z.t.
 81   91 Heijmans, Eva            Westland Wil Vooruit          z.t.
 82  100 Kortekaas, Stephanie     Team Bianchi-ASC Olympia      z.t.
 83   96 Kortekaas, Esther        Westland Wil Vooruit          z.t.
 84   40 van Katwijk, Nathalie    Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 85   28 Hassink, Areke           @Home Cycling Team            z.t.
 86  137 Bastemeijer, Marlous     StormV-AssenRoden-Peddel     3:15:40     9:43
 87   99 Hokke, Sanne             Team Bianchi-ASC Olympia      z.t.
 88  127 Oosterbosch, Sandra      TB2000-WillebrordWV-DJR       z.t.
 89  123 Snijders, Hanneke        TB2000-WillebrordWV-DJR       z.t.
 90   84 Jansen, Kim              ML Weyers-Eikhout Grwoud     3:15:44     9:47
 91   83 Hollegien, Wietske       ML Weyers-Eikhout Grwoud     3:15:50     9:53

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.720 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt