Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

21e Omloop van Borsele - Nieuwelingen

                           Uitslag Omloop over 72 km

                          's-Heerenhoek op 1 Mei 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   47 Schreurs, Maurice        TWC Maaslandster 1           1:44:25
  2   90 van Zandbeek, Ronan      WV Schijndel 2               1:44:27     0:02
  3  138 Chaigneau, Robin         Jan van Arckel                z.t.
  4   37 Ligthart, Pim            HRTC Hoorn                    z.t.
  5   78 Vermeltfoort, Coen       WRV De Peddelaars            1:44:30     0:05
  6  139 Lindeman, Bert-Jan       WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
  7   39 Bol, Jetse               HRTC Hoorn                    z.t.
  8   62 Spijkerman, Herman       Distrikt Noord                z.t.
  9  108 Schreurs, Tim            UWTC Uithoorn                 z.t.
 10   40 Commandeur, Roel         De Jonge Renner              1:44:47     0:22
 11   13 Tielemans, Niek          Team Brabant 2000             z.t.
 12   46 Tijssen, Bart            TWC Maaslandster 1            z.t.
 13  120 van Veen, Jan            Westland Wil Vooruit          z.t.
 14   11 Veldhuizen, Jonathan     AXA Valleirenners             z.t.
 15   59 Aalders, Tim             DRC De Mol                    z.t.
 16  117 Vrolijk, Danny           De Waardrenner 2              z.t.
 17   67 van Blanken, Mart        Oldenzaalse Wielerclub 1      z.t.
 18    2 Stegink, Jelmer          GWC de Adelaar                z.t.
 19   76 Atzori, Umberto          WRV De Peddelaars             z.t.
 20   80 van Poppel, Boy          TWC Pijnenburg                z.t.
 21  119 van Wijk, Wout           Westland Wil Vooruit          z.t.
 22   26 Vermeulen, Jeff          PRC Delta 2                   z.t.
 23   43 Sinnige, Bart            BRC Kenmerland/W Frisia       z.t.
 24   22 Francois, Michel         PRC Delta 1                   z.t.
 25  114 Spierings, Damiën        De Waardrenner 1              z.t.
 26    6 Sijm, Hugo               WV Alcmaria Victrix           z.t.
 27  101 Kamsma, Marcel           TrapMetLust/Dommelstreek      z.t.
 28    7 Bezemer, Thijs           WV Avanti                     z.t.
 29  118 Oosterlaken, Remco       Westland Wil Vooruit          z.t.
 30   56 Wagenaar, Jaco           ZRTC Theo Middelkamp 2        z.t.
 31   21 van Horik, Savié         RTC Buitenlust                z.t.
 32   61 Kamphuis, Milan          Distrikt Noord                z.t.
 33   12 Janssens, Christopher    AXA Valleirenners             z.t.
 34   72 Broenink, Thijs          Oldenzaalse Wielerclub 2      z.t.
 35   41 Kouters, Geert           De Jonge Renner               z.t.
 36   29 Tapper, Jarno            WSV Emmen                     z.t.
 37   98 van Plateringen, Martin  WV Het Stadion                z.t.
 38  100 Smit, Mark               TrapMetLust/Dommelstreek      z.t.
 39   73 Hanegraaf, Junior        Pedaalridders/Willebr WV      z.t.
 40  106 Andriessen, Dennis       UWTC Uithoorn                 z.t.
 41   10 Ariesen, Johim           AXA Valleirenners             z.t.
 42   28 Bults, Michiel           WSV Emmen                     z.t.
 43   71 Hofsté, Jop              Oldenzaalse Wielerclub 2      z.t.
 44   88 van der Sanden, Geert    WV Schijndel 2                z.t.
 45   63 Huiting, Vincent         Distrikt Noord                z.t.
 46   55 Dees, Tim                ZRTC Theo Middelkamp 2        z.t.
 47   25 Trommels, Rens           PRC Delta 2                   z.t.
 48  141 de Vries, Berden         WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 49   83 Kelderman, Stefan        GRTC Raalte                   z.t.
 50    8 van der Pijl, Jasper     WV Avanti                     z.t.
 51   77 Limburg, Stefan          WRV De Peddelaars             z.t.
 52  115 Aardoom, Björn-Jan       De Waardrenner 2              z.t.
 53  140 Hidding, Egbert          WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 54  127 Maas, Bart               Distrikt Zuidwest             z.t.
 55   44 Blom, Niels              BRC Kenmerland/W Frisia       z.t.
 56  102 Strik, Ramon             TrapMetLust/Dommelstreek     1:44:55     0:30
 57    5 Peetoom, Gerrit          WV Alcmaria Victrix           z.t.
 58  111 Vrijmoed, Maurice        Ulysses / Olympia             z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.373 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt