Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

21e Omloop van Borsele - Junioren

                           Uitslag Omloop over 120 km

                          's-Heerenhoek op 2 Mei 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   66 van der Putten, Mike     Distrikt Noord-Holland       2:50:17
  2   31 Fransen, Ruud            WSV Emmen                    2:50:19     0:02
  3   22 van Stiphout, Addy       R en TC Buitenlust 1          z.t.
  4   23 Liebe, Enrico            R en TC Buitenlust 1          z.t.
  5  116 de Winter, Lauran        Zuidwesthoek 1                z.t.
  6   16 van Binsbergen, Jarco    JVR de Batauwers              z.t.
  7  104 Jun, Lars                ZWC DTS                       z.t.
  8  134 Mostert, Rick            WV Meteoor-Assen-Roden 2      z.t.
  9   71 Bleuming, Raymon         WRV de Peddelaars             z.t.
 10   43 van der Kooi, Ben        De Jonge Renner 1             z.t.
 11  122 Wallaard, Freek          Jan van Arckel                z.t.
 12   33 Horst, Menno             WSV Emmen                     z.t.
 13   62 van Nuil, Hidde          Distrikt Noord                z.t.
 14   10 Kos, Patrick             Alcmaria Victrix              z.t.
 15  117 Pruijn, Jan              Zuidwesthoek 1                z.t.
 16   26 de Munk, Hjalmar         R en TC Buitenlust 2          z.t.
 17  137 Bouwens, Ralph           Distrikt Limburg              z.t.
 18  100 de Bruijn, Stijn         Willebrord Wil Vooruit 2      z.t.
 19    4 Kuster, Teun             ARTV de Adelaar               z.t.
 20  109 van Dongen, Wesley       WV Zeeuws Vlaanderen 2        z.t.
 21   34 Kooiman, Erik Jan        GRTC Excelsior                z.t.
 22   63 Slim, Martin             Distrikt Noord                z.t.
 23   83 Kruijswijk, Steven       Trap met Lust                 z.t.
 24  106 de Bruijn, Jimmy         WV Zeeuws Vlaanderen 1        z.t.
 25   59 Pangrazzi, Alessandro    DRC de Mol                    z.t.
 26  131 Bovenhuis, Robert        WV Meteoor-Assen-Roden 1      z.t.
 27  130 Bastemeijer, Niels       WV Meteoor-Assen-Roden 1      z.t.
 28   67 Reef, Marc               Oldenzaalse WC                z.t.
 29   11 Pronk, Leander           Alcmaria Victrix              z.t.
 30   24 de Beer, Pim             R en TC Buitenlust 1          z.t.
 31  118 Akkermans, Thijs         Zuidwesthoek 2                z.t.
 32   54 Lugtenburg, Rik          ZRTC Theo Middelkamp 1        z.t.
 33  113 van Eerd, Michael        Distrikt Zuidwest 1           z.t.
 34   45 Rentmeester, Niek        De Jonge Renner 1             z.t.
 35   25 Verhaegh, Jan            R en TC Buitenlust 2          z.t.
 36   18 van Bekkum, Rob          JVR de Batauwers             2:50:32     0:15
 37  133 van der Linde,Michiel Ja WV Meteoor-Assen-Roden 2     2:50:37     0:20
 38   46 Commandeur, Sjoerd       De Jonge Renner 2            2:50:41     0:24
 39   44 Rijntjes, Daan           De Jonge Renner 1            2:50:49     0:32
 40    7 Schmidt, Yondi           RWC Ahoy                     2:51:04     0:47
 41    9 van der Helm, Gijs       RWC Ahoy                     2:53:55     3:38
 42  128 Nederlof, Tim            Distrikt Zuidwest 2           z.t.
 43  115 Hagenaars, Luc           Zuidwesthoek 1                z.t.
 44   49 Vliegen, Patrick         De Jonge Renner 3             z.t.
 45    3 Bennink, Teun            Achterhoek 2000              2:54:01     3:44
 46   47 Mureau, Ruben            De Jonge Renner 2             z.t.
 47  121 Oome, Pim                Jan van Arckel                z.t.
 48   70 Bisschop, Jelle          WRV de Peddelaars             z.t.
 49    8 van Winden, Dennis       RWC Ahoy                      z.t.
 50   38 Witjes, Jimmy            RC de Hoekse Renners          z.t.
 51   99 van Bergen, Evert        Willebrord Wil Vooruit 1      z.t.
 52   80 de Boo, Niels            WV Het Stadion 2              z.t.
 53   91 Dekker, Arjan            UW en TC de Volharding        z.t.
 54  101 Goossens, Niels          Willebrord Wil Vooruit 2      z.t.
 55   32 Horring, Lars            WSV Emmen                     z.t.
 56   88 Mikkers, Jan             WV Uden                       z.t.
 57   90 van den Berg, Thijs      WV Uden                       z.t.
 58  108 van Maele, Wouter        WV Zeeuws Vlaanderen 1        z.t.
 59   72 Knapper, Erwin           WRV de Peddelaars             z.t.
 60    2 Essink, Leon             Achterhoek 2000               z.t.
 61   53 Wijnstra, Jacob          ZRTC Theo Middelkamp 1        z.t.
 62   21 Jacobs, Roel             TmBrabant2000/deMaaskant      z.t.
 63   20 Kivits, Dennis           TmBrabant2000/deMaaskant      z.t.
 64  103 Bakker, Joei             ZWC DTS                       z.t.
 65  114 van Rijswijk, Jamie      Distrikt Zuidwest 1           z.t.
 66   98 Janssen, Danny           Willebrord Wil Vooruit 1      z.t.
 67   85 Heemskerk, Robert        HSK Trias                     z.t.
 68  123 Kramers, Mazid           Jan van Arckel                z.t.
 69  110 Bestebreurtje, Joey      WV Zeeuws Vlaanderen 2        z.t.
 70  135 Timmer, Paul             WV Meteoor-Assen-Roden 2      z.t.
 71   12 Hopman, Jan              Alcmaria Victrix              z.t.
 72   37 van 't Geloof, Arie      RC de Hoekse Renners          z.t.
 73   68 Groote Punt, Henk Jan    Oldenzaalse WC               2:54:13     3:56
 74   61 Minnema, Alec            Distrikt Noord               2:54:22     4:05

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.282 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt