Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

5e J&W Classic 2000 Borculo editie 2004

                          Uitslag Omloop over 201,9 km

  6e Wedstrijd Topcompetitie 2004 voor Elite en Beloften op 18 September 2004
                  Organisatie: Stichting Wielercomite Borculo

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   28 Honig, Reinier           CT Bert Story - Piels        4:40:39
  2    1 Möhlmann, Peter          AXA Pro-cycling team         4:40:41     0:02
  3   19 Boelen, Jeroen           Van Hemert - EuroGifts        z.t.
  4   11 Veelers, Tom             Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
  5   21 van der Stelt, Robbert   Van Hemert - EuroGifts        z.t.
  6    3 Lucassen, Jos            AXA Pro-cycling team          z.t.
  7   42 Berkenbosch, Maint       Apac Cycling Team            4:40:42     0:03
  8   33 Zuijderwijk, Wilco       Van Vliet-EBH Advocaten      4:41:00     0:21
  9   20 Curvers, Roy             Van Hemert - EuroGifts       4:41:04     0:25
 10   32 Terpstra, Niki           CT Bert Story - Piels        4:43:27     2:48
 11   22 Hoogerland, Johnny       Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 12   89 Nijmeijer, Gerben        Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 13   18 van Hummel, Kenny        Van Hemert - EuroGifts       4:43:31     2:52
 14   25 v.d. Burg, Germ          CT Bert Story - Piels         z.t.
 15   17 van der Pluijm, Marvin   Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 16   43 Sneeboer, Paul           Apac Cycling Team             z.t.
 17  110 Nederlof, Lex            Willebrord Wil Vooruit       4:43:34     2:55
 18   90 Krol, Bastiaan           Oldenzaalse Wielerclub       4:43:40     3:01
 19  108 Koole, Rob               Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 20   58 de Jong, Geert           Weijers Eikh-Modderkolk       z.t.
 21  109 De Meyer, Tom            Willebrord Wil Vooruit       4:44:53     4:14
 22   49 van Dijk, Nico           WiltonSnel-De Volharding     4:44:56     4:17
 23  102 Kortekaas, Michael       Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 24   16 Olde Dubbelink, Peter    Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 25  124 de Keijzer, Stijn        Witte Kruis - HSK Trias      4:45:24     4:45
 26   26 van Gulik, Fulco         CT Bert Story - Piels        4:46:05     5:26
 27   15 Rooyakkers, Piet         Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 28   38 Smit, Dennis             Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 29   30 Lenferink, Jasper        CT Bert Story - Piels         z.t.
 30   36 Langeveld, Sebastian     Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 31   50 Goenga, Erwin            WiltonSnel-De Volharding      z.t.
 32   45 de Haan, Folkert         Apac Cycling Team             z.t.
 33   67 van der Zanden, Tim      WV de Jonge Renner            z.t.
 34   27 de Haan, Sierk-Jan       CT Bert Story - Piels         z.t.
 35   12 Beima, Marcel            Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 36   35 van Leijen, Joost        Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 37   46 Helmantel, Adriaan       Apac Cycling Team             z.t.
 38   23 Aerts, Ruud              Van Hemert - EuroGifts        z.t.
 39  107 Franse, Francois         Willebrord Wil Vooruit       4:47:32     6:53

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.164 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten