Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

21e OMLOOP ALBLASSERWAARD - JUNIOREN

                        Uitslag Rit in lijn over 139 km

        GROTE PRIJS WALLAARD AANNEMERSBEDRIJF NOORDELOOS op 12 Juni 2004
                Org: RC JvA - St. Wielerevenementen Groot-Ammers

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   97 Fransen, Ruud            WSV Emmen 1                  3:17:59
  2   28 Commandeur, Sjoerd       Dycore De Jonge Renner        z.t.
  3   63 Poppe, Jeroen            CC'75                         z.t.
  4   23 Jun, Lars                ZWC DTS                       z.t.
  5  137 van der Kooi, Ben        SDC Zuidwest Nederland        z.t.
  6   20 Schouten, Douwe          HSK Trias                     z.t.
  7   78 Pronk, Leander           Alcmaria Victrix              z.t.
  8    9 Koot, Arnoud             District Noord-Holland        z.t.
  9   99 Slim, Martin             WSV Emmen 1                   z.t.
 10   29 Mureau, Ruben            Dycore De Jonge Renner        z.t.
 11   95 de Bruijn, Jimmy         WV Zeeuws-Vlaanderen          z.t.
 12   55 Helderman, Paul          Westland Wil Vooruit          z.t.
 13   30 Rijntjes, Daan           Dycore De Jonge Renner       3:18:04     0:05
 14   58 Kamphuis, Sebastiaan     Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 15  131 Nederlof, Tim            Dycore De Jonge Renner        z.t.
 16  138 Lugtenburg, Rik          SDC Zuidwest Nederland       3:18:50     0:51
 17  141 Skov, Kristian           Odder Cyk Klub Denmark 1      z.t.
 18    3 Wallaard, Freek          RC Jan van Arckel 1          3:19:07     1:08
 19  142 Hansen, Peter            Odder Cyk Klub Denmark 2      z.t.
 20   77 van der Kruk, Mark       Alcmaria Victrix              z.t.
 21    5 Oome, Pim                RC Jan van Arckel 2           z.t.
 22   19 Berk, Robert             HSK Trias                     z.t.
 23  139 Jorgensen, Christian     Odder Cyk Klub Denmark 1      z.t.
 24   22 Bakker, Joei             ZWC DTS                       z.t.
 25   34 de Lange, Jasper         UW en TC De Volharding 1      z.t.
 26   98 Horst, Menno             WSV Emmen 1                   z.t.
 27   36 Zwekars, Rob             UW en TC De Volharding 1      z.t.
 28  124 Verschoor, Jochem        WV Olympia-WV Drachten        z.t.
 29   26 Boeijen, Daan            WV Schijndel                  z.t.
 30  132 van der Linden, Nick     Dycore De Jonge Renner        z.t.
 31   46 Bekker, Michiel          ARTV De Adelaar               z.t.
 32  118 Brand, Giancarlo         DRC De Mol 1                  z.t.
 33   35 Sikking, Frank           UW en TC De Volharding 1      z.t.
 34    6 Pesselse, Tijmen         RC Jan van Arckel 2           z.t.
 35   94 Wiersma, Jeffrey         WV Zeeuws-Vlaanderen          z.t.
 36  112 de Boo, Niels            WV Het Stadion 1              z.t.
 37   15 Goossens, Niels          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 38   41 van der Valk, Sjon       RWC Ahoy 1                    z.t.
 39   59 Meijer, Mark             Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 40   83 Kooiman, Erik Jan        GRTC Exelsior 1               z.t.
 41   11 de Groot, Richard        RTV De Bollenstreek           z.t.
 42  130 Hinssen, Vincent         Dycore De Jonge Renner        z.t.
 43   80 van Drunen, Ahron        RC De Hoekse Renner 1         z.t.
 44  146 Witjes, Jimmy            RC De Hoekse Renner 2         z.t.
 45   32 Mostert, Rick            WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 46    4 Kros, Thijs              RC Jan van Arckel 2           z.t.
 47   70 Kooistra, Jelle          District Noord                z.t.
 48   74 Geelen, Frans            Achterhoek 2000               z.t.
 49    2 van der Lijn, Robin      RC Jan van Arckel 1           z.t.
 50  144 stenger, Klaus           Odder Cyk Klub Denmark 2     3:19:14     1:15
 51   44 Schmidt, Yondi           RWC Ahoy 2                   3:20:05     2:06
 52   27 Broks, Mark              WV Schijndel                 3:21:38     3:39
 53   57 Oosterhoff, Kenny        Westland Wil Vooruit         3:23:12     5:13
 54   68 Limburg, Theo            WRV De Peddelaars 2          3:23:32     5:33
 55   38 Dekker, Arjan            UW en TC De Volharding 2     3:23:35     5:36
 56   54 Vroome, Nicky            RWV De Spartaan 2            3:23:37     5:38
 57   37 Brouwer, Gijs            UW en TC De Volharding 2      z.t.
 58   39 Kloppenburg, Sil         UW en TC De Volharding 2      z.t.
 59  100 Deekens, Gerke           WSV Emmen 2                  3:24:39     6:40
 60    1 Kramers, Mazid           RC Jan van Arckel 1           z.t.
 61    8 Kers, Koos Jeroen        District Noord-Holland        z.t.
 62   64 Bisschop, Jelle          WRV De Peddelaars 1           z.t.
 63  102 Naber, Arent             WSV Emmen 2                   z.t.
 64  116 Lotz, Ruud               WV Het Stadion 2              z.t.
 65   47 Veenhuizen, Kevin        ARTV De Adelaar               z.t.
 66   87 van der Woerdt, Rik      GRTC Exelcior 2               z.t.
 67   65 Bleuming, Raymon         WRV De Peddelaars 1           z.t.
 68  109 Gmelich Meijling, Sven   Flevorenners-De Adelaar      3:24:43     6:44
 69  101 Koote, Tim               WSV Emmen 2                   z.t.
 70  126 Postma, Fokke            WV Olympia-WV Drachten        z.t.
 71   43 de Graaf, Rob            RWC Ahoy 2                    z.t.
 72   96 van IJzendoorn, Rik      WV Zeeuws-Vlaanderen          z.t.
 73  125 van Nuil, Hidde          WV Olympia-WV Drachten        z.t.
 74    7 Bos, Patrick             District Noord-Holland        z.t.
 75   62 KleinJan, Giel           CC'75                        3:25:00     7:01
 76   61 Brok, DaniŽl             CC'75                         z.t.
 77  143 Lollesgaard, Martin      Odder Cyk Klub Denmark 2      z.t.
 78   56 van Ruitenbeek, Manman   Westland Wil Vooruit          z.t.
 79   33 Moek, Johan              WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 80   73 Essink, Leon             Achterhoek 2000               z.t.
 81   13 Buermans, Stijn          Willebrord Wil Vooruit        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.125 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten