Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

21e OMLOOP ALBLASSERWAARD - BELOFTEN

                        Uitslag Rit in lijn over 159 km

     GROTE PRIJS RABOBANKEN ALBLASSERWAARD-VIJFHEERENLANDEN op 12 Juni 2004
                Org: RC JvA - St. Wielerevenementen Groot-Ammers

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  144 Soepenberg, Ger          Lowik Meubelen-Tegeltoko     3:40:42
  2  139 Beima, Marcel            Lowik Meubelen-Tegeltoko     3:40:54     0:12
  3   71 Kompier, Edwin           NPG Het Stadion              3:40:56     0:14
  4  142 Timmer, Albert           Lowik Meubelen-Tegeltoko     3:41:00     0:18
  5  132 Timmermans, Hans         WV De Jonge Renner           3:41:19     0:37
  6  143 Oegema, Bart             Lowik Meubelen-Tegeltoko     3:41:47     1:05
  7  116 Berkhout, Thomas         van Vliet-EBH Advocaten      3:41:48     1:06
  8  119 van IJzendoorn, Eddy     van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
  9   48 van Zandbeek, Mart       Heeswijk- Broer Manders       z.t.
 10  115 Bellemakers, Dirk        van Vliet-EBH Advocaten      3:42:27     1:45
 11   19 Berk, Johan              Trias-Het Witte Kruis         z.t.
 12  150 Zanders, Koen            Peddelaars-WSV Emmen          z.t.
 13  120 Wesseling, Marco         van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 14   42 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 15  131 Verstegen, Erik          WV De Jonge Renner           3:42:48     2:06
 16   79 Konijnenburg, Paul       PRC Delta                    3:49:07     8:25
 17   45 van Uden, Dennis         Heeswijk- Broer Manders       z.t.
 18   35 van Veldhoven, Jos       Tempo BMV                     z.t.
 19   89 Steenbergen, Kor         Palmans Collsrop Davo         z.t.
 20   53 Weening, Vincent         Flevorenners-De Adelaar       z.t.
 21   82 Walgien, Jorrit          PRC Delta                     z.t.
 22   11 Poelstra, Thijs          Team de Zwaluwen - CC'75      z.t.
 23   41 Langenkamp, Koen         WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 24   87 van Kessel, Egon jr      Palmans Collsrop Davo         z.t.
 25    4 Schouten, John           J v Arckel/IJsselstreek       z.t.
 26  137 Verbist, Jos             Middelkamp-Buitenlust         z.t.
 27   21 Freije, Maarten          Trias-Het Witte Kruis         z.t.
 28  111 van Ruitenbeek, Malaya   Westland Wil Vooruit          z.t.
 29  102 Verboven, Erik           Dommelstreek-Nrd Holland      z.t.
 30  133 van Dam, Dirk            Middelkamp-Buitenlust         z.t.
 31   97 van Bekkum, Erik         Dommelstreek-Nrd Holland      z.t.
 32    6 Vendrig, Bart            J v Arckel/IJsselstreek       z.t.
 33   96 van Lakerveld, Erik      Hoekse Renners-De Mol         z.t.
 34    1 Helmink, Dave            J v Arckel/IJsselstreek       z.t.
 35   57 Magielse, Guus           Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 36   15 van Leeuwen, Patrick     Het Snelle Wiel               z.t.
 37  138 van de Vreede, John      Middelkamp-Buitenlust        3:49:13     8:31
 38   86 Duyn, Huub               Palmans Collsrop Davo         z.t.
 39   88 Harms, Jos               Palmans Collsrop Davo         z.t.
 40   47 de Voogd, Rik            Heeswijk- Broer Manders      3:49:25     8:43
 41   23 Pronk, Olivier           Trias-Het Witte Kruis        3:50:48    10:06

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.226 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten