Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

1e Lippe Lap Drachten A-Zeven classic

                        Uitslag Rit in lijn over 165 km

      Wedstrijd in het kader van de clubcompetitie - regio 1 op 1 Mei 2004

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   73 Luppes, Marcel           WRV de Peddelaars            3:45:34
  2   55 Straathof, Jeroen        Swift/Avanti/Bollenstr       3:45:52     0:18
  3  123 Huizenga, Jenning        WV Otto Ebbens                z.t.
  4   19 Kooijman, Richard        BRC Kennemerland             3:46:24     0:50
  5  112 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
  6    7 Slippens, Ton            Alcmaria Victrix              z.t.
  7  109 de Leeuw, Godert         WV Eemland                    z.t.
  8   92 Broekhuizen, Wilbert     WV de IJsselstreek            z.t.
  9   93 Westerbos, Bas           WV de IJsselstreek            z.t.
 10  111 de Leeuw, Jan            WV Eemland                    z.t.
 11   23 Windhouwer, Gerard       BRC Kennemerland              z.t.
 12   99 Bijlsma, Jelle-Coen      WV de Kannibaal               z.t.
 13   86 Langenkamp, Koen         WV Assen-Roden                z.t.
 14   65 Weijers, Frank           Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
 15   16 Smits, Florian           Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 16    5 Reuling, Dirk            Achterhoek 2000               z.t.
 17  102 van der Veen, Anne       WV de Kannibaal               z.t.
 18   18 van der Woerd, Heike     Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 19  104 Krans, Bert              WV Drachten e.o.              z.t.
 20  121 Steigenga, Sierd         WV Otto Ebbens                z.t.
 21   44 van Leeuwen, Cor         NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 22   43 Groeneveld, Mathijs      NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 23   25 van Drimmelen, Lennart   GRTC Excelsior                z.t.
 24  105 Wierstra, Ronald         WV Drachten e.o.              z.t.
 25   41 Sipkema, Willem-Sytse    LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 26   97 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 27   22 Maas, Co                 BRC Kennemerland              z.t.
 28    8 Peetoom, Dirk            Alcmaria Victrix              z.t.
 29    4 Versteege, Martijn       Achterhoek 2000               z.t.
 30    6 Gal, Martijn             Achterhoek 2000               z.t.
 31   83 Timmermans, Ben          WSV Emmen/Sanders             z.t.
 32   47 Nijman, Thomas           NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 33   80 Hup, Sander              WSV Emmen/Sanders             z.t.
 34   74 Nagengast, Marcel        WRV de Peddelaars             z.t.
 35  131 Botter, Arne             WV Stedendriehoek             z.t.
 36  127 Botter, Sjoerd           WV Stedendriehoek             z.t.
 37  101 van der Veen, Johan      WV de Kannibaal               z.t.
 38  113 Kok, Dennis              WV Eemland                    z.t.
 39   82 van der Weerd, Henry     WSV Emmen/Sanders             z.t.
 40   57 van Hage, Klaas          Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
 41   56 van der Straaten,Norbert Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
 42   62 van Emden, Jos           Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
 43   96 Schouten, John           WV de IJsselstreek            z.t.
 44  108 Smid, Wiebe              WV Drachten e.o.              z.t.
 45   68 van Dijk, Bert           WV WestFrisia/WV Olympia      z.t.
 46   94 Hagen, Kees              WV de IJsselstreek            z.t.
 47   14 Burger, Leon             Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 48   51 Mengels, Steven          RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 49   78 Zanders, Koen            WRV de Peddelaars             z.t.
 50  106 Dijkhuis, Atze           WV Drachten e.o.              z.t.
 51   15 Hoogzaad, Seppe          Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 52   33 Euren, Arno              L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 53   54 Ypenburg, Renger         RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 54   95 Schreurs, Leander        WV de IJsselstreek            z.t.
 55   17 SpringintVeld, Joost     Olympia/Ulysses/UWTC/Ams      z.t.
 56   21 Lormans, Sander          BRC Kennemerland              z.t.
 57   45 Procee, Johan            NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 58   46 van den Berg, Pim        NVGroningen/DeHypotheker      z.t.
 59   77 Dunning, Edwin           WRV de Peddelaars             z.t.
 60   76 Tissingh, Henk           WRV de Peddelaars             z.t.
 61  122 Westra, Jan-Hendrik      WV Otto Ebbens                z.t.
 62   34 de Jonge, Richard        L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 63   39 Lootsma, Nathan          LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 64   59 Went, Marijn             Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
 65   85 de Blaauw, Niels         WV Assen-Roden                z.t.
 66   81 Knol, Anne               WSV Emmen/Sanders            3:46:29     0:55
 67   20 Lute, Jeroen             BRC Kennemerland              z.t.
 68  107 Dalstra, Johan           WV Drachten e.o.              z.t.
 69   91 de Boer, Warner          WV de IJsselstreek            z.t.
 70    2 Ribbers, Arjan           Achterhoek 2000              3:46:38     1:04
 71   64 de Dreu, Rinze           Wilton Snel/DeVolharding     3:46:56     1:22
 72   48 Fledderus, Herman        NVGroningen/DeHypotheker     3:47:01     1:27
 73    3 Houweling, Arjen         Achterhoek 2000              3:49:50     4:16
 74   32 Jansman, Dave            L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 75   69 Wobma, Thomas            WV WestFrisia/WV Olympia      z.t.
 76   53 Strohm, Frank            RTV Oldenzaalse Wielercl      z.t.
 77   89 Timmermans, Ronnie       WV Assen-Roden                z.t.
 78   24 Koopmans, Ivor           BRC Kennemerland              z.t.
 79  100 Kerstholt, John          WV de Kannibaal               z.t.
 80   90 Geijsel, Bart            WV Assen-Roden                z.t.
 81   75 v.d. Sande, Eljakim      WRV de Peddelaars             z.t.
 82    1 Waanders, Daan           Achterhoek 2000               z.t.
 83   36 Kelder, Jesper           L÷wik Meubelen/Rabobank       z.t.
 84   61 Stajkovac, Bozidar       Wilton Snel/DeVolharding      z.t.
 85   79 Lindeman, Adrie          WSV Emmen/Sanders             z.t.
 86   29 Stolk, Jeroen            GRTC Excelsior                z.t.
 87  138 Smit, Pieter             WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 88   67 Ozinga, Tsjamme          WV WestFrisia/WV Olympia      z.t.
 89   88 Takens, Ronnie           WV Assen-Roden                z.t.
 90   84 Wielink, Edwin           WSV Emmen/Sanders            3:49:59     4:25
 91   11 Hopman, Erik             Alcmaria Victrix             3:50:03     4:29
 92  130 Pelgrim, Koen            WV Stedendriehoek            3:51:09     5:35
 93   60 Ritzervelt, Erwin        Swift/Avanti/Bollenstr        z.t.
 94   30 Slaman, Jorrit           GRTC Excelsior                z.t.
 95   87 Drent, Frans             WV Assen-Roden                z.t.
 96   28 van Duuren, Jurien       GRTC Excelsior                z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.889 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders