Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

49e Raboronde van Zevenbergen
8 Augustus 2004

Nieuweling-meisjes
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 8 Maxime Groenewegen Amsterdam 16068
2 25 Elise van Hage Noordwijkerhout 16046
3 20 Hannah Welter Loosdrecht 16005
4 2 Amanda Bongaards De Lier 16036
5 23 Leonie Timmer Gasselte 16045
6 16 Denise van Pierre Wilnis 19067
7 17 Chantal van Pinxten St. Michielsgestel 16031
8 7 Anne Eversdijk Kapelle 16051
9 26 Monique van de Ree Willemstad 16039
10 11 Silke Kogelman Lemelerveld 16030
11 4 Lucinda Brand Oud-Beijerland 16087
12 14 Esther Lommers Dordrecht 16021
13 21 Anouk Ligthart Twisk 16047
14 19 Nina Roelofs Berghem 16033
15 13 Tessa Kortekaas Voorhout 16081
16 9 Alike Haanstra Waskemeer 16008
17 3 Sanne Bosman Groningen 16061
18 24 Nienke Kloeze Assen 16060


Junior-vrouwen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 60 Roxane Knetemann Krommenie 14004
2 68 Suzanne van Veen Naaldwijk 14035
3 64 Moniek Rotmensen Steenbergen 14036
4 51 Liesbeth Bakker Wieringerwerf 14049
5 52 Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude 14002
6 75 Linda Kroes Raalte 14023
7 66 Jennifer van Staten Rotterdam 14074
8 74 Linda Ter Beek Hengelo ov 14019
9 63 DaniŽlle van Pinxten St. Michielsgestel 14026
10 67 Sylvia Strik Honselersdijk 14060
11 54 Renske Doedeť Kloosterzande 14039
12 62 Suzanne Panjer Rhoon 14034
13 53 Wietske Bol Avenhorn 14071
14 71 Josine van Agtmaal Huijbergen 14038
15 57 Lotte Egberts Borger 14007
16 59 Annelies IsraŽl Kruiningen 14030
17 78 Janden Gofan Israel ISR19861028
18 69 Angela van der Velde Wernhout 14005
19 55 Sandra van Dorp Hoogmade 14028
20 70 Anita Waslander Oosterhout 14041
21 76 Suzan Lavooy Hansweert 14045
22 61 Denise de Kraker Goes 14044


Amateurs-A
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 58 Ronald Roos Hoogstraten B BEL22002
2 14 Andrť Grootveld Zoetermeer 92160
3 4 John Brand Vlaardingen 10362
4 1 John Akkermans Rilland 10769
5 29 Dennis de Poorter Breda 10265
6 23 John van Nistelrooij Berlicum 10190
7 33 Lars Rietveld Oudewater 10102
8 31 Gerben van de Reep Hillegom 10042
9 27 Mark van Oostrum IJsselstein 10742
10 36 Jeroen Rovers Breda 10607
11 55 Peter van de Reep Hillegom 10043
12 6 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel 11028
13 42 Jacco Spithoven IJsselstein 10743
14 10 Ron van Eck Woerden 11029
15 26 Sander Oostlander Heerjansdam 10142
16 15 Eddy Hermsen Ochten 92148
17 47 Rene Vrins Made 10251
18 38 Martin Schouten Schiedam 10687
19 9 Alex Duijnisveld Zoetermeer 92106
20 46 Tony Verschuuren Fijnaart 10345


Elite/beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 4 Wilfried Bastiaanse Hoogerheide 1095
2 49 Bart Arnouts Schijndel BEL19820623
3 56 Lex Nederlof Oostvoorne 1532
4 47 Bert Dekker Lekkerkerk 1377
5 41 Richard Slabbekoorn Kapelle 1258
6 55 Bob Rasenberg Terheijden 1530
7 20 John Leijs Standdaarbuiten 1506
8 22 Rob Meiland Hoogerheide 1100
9 31 Werner van Zimmeren Kruisland 1101
10 19 Martijn Kromdijk Wouw 1017
11 28 Gerwin de Regt Nispen 1505
12 59 Raphael Gabriels Roosendaal 1531
13 45 Bob Verkooijen Chaam 5307
14 24 Peter Metske Poortvliet 1534
15 40 Guus Magielse Est 5187
16 18 Ronald Krijnen Hank 1230
17 44 Pieter Israel Kruiningen 5161
18 51 Peter van Agtmaal Huijbergen 113
19 53 Maarten Lenferink Tubbergen 1201
20 11 Eric-Jan Hagedoorn Gouderak 1382
21 34 Vincent Geluwie Huizen 5049
22 2 Lennard van Anrooij Nieuwendijk 1229
23 21 Nard Louws Gilze 1099
24 48 Mark den Daas Oosterhout 5083
25 27 Martijn Oors Langeweg 1190


Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans