Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Ronde van Woensdrecht
21 Maart 2004


Uitslaglijst Elite/beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 47 Dennis Raadtgever Goes 1255
2 71 Jacques Schuit Arnemuiden 1257
3 80 Bert Dekker Lekkerkerk 1377
4 18 Francois Franse Kwadendamme 1185
5 4 Wilfried Bastiaanse Hoogerheide 1095
6 17 Edward Farenhout Zuidland 1456
7 14 Marcel van Dijk Spijkenisse 1215
8 36 Rob Koole Goes 1189
9 35 Patrick Koeman Nieuwegein 1195
10 33 Pieter Israel Kruiningen 5161
11 48 Gerwin de Regt Nispen 1505
12 75 Peter van Agtmaal Huijbergen 113
13 29 Bas van Hest Alphen 1520
14 76 Rik Dijkhuizen Scheveningen 1378
15 73 Norman Meerkerk Zuidland 5030
16 78 Jeroen Das Kapelle (Belgie) Bel19770122
17 46 RenÚ van Oord Hank 5432
18 55 John Sulkers Dinteloord 5093
19 12 Corne Castein Meerkerk 1127
20 70 Joost SpringintVeld Mijdrecht 5174
21 56 Roelof Tolman Heinkenszand 5251


Uitslaglijst Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 19 Erik Jan Kooiman Ammerstol 13060
2 25 Robin van der Lijn Vianen 13079
3 23 Yvo Kusters Simpelveld 13088
4 52 Martijn van Schaijk Helmond 13283
5 6 Giancarlo Brand Oud-Beijerland 13328
6 37 Mark Solberg Neerbeek 13120
7 22 Michel Kreder Zevenhuizen 13282
8 17 Luc Hagenaars Bergen op Zoom 13203
9 21 Dennis Kreder Zevenhuizen 13281
10 60 Evert van Bergen Zundert 13186
11 57 Jan Pruijn Schijf 13208
12 54 Jerry Kallenfels Breda 13190
13 8 Stijn de Bruijn Rijsbergen 13406
14 44 Lauran de Winter Oud-Vossemeer 13278
15 1 Thijs Akkermans Teteringen 13202
16 53 Ricardo van der Velde Breda 13285
17 7 Jimmy de Bruijn St. Jansteen 13193
18 12 Rik Goofers Baarlo 13105
19 51 Thomas de Gendt Belgie Bel 3003
20 33 Manman van Ruitenbeek Delft 13391
21 20 Mazid Kramers Ridderkerk 13077
22 16 Stefan Haast Rijsbergen 13241
23 55 Wouter van Maele Hulst 13196
24 46 Danny Janssen Hoeven 13188
25 13 Niels Goossens Zundert 13276


Uitslaglijst Nieuwelingen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 18 Stefan Limburg Witte Paarden 15117
2 27 Harm Steijn Ermelo 15098
3 23 Jelle Schouten Vlaardingen 15156
4 16 Peter Kort Yerseke 15379
5 17 Michael Leyte Oudewater 15191
6 29 Mathijs Timmer Emmen 15042
7 2 Luca Arts Amersfoort 15282
8 26 Gerd Steijn Ermelo 15097
9 11 Raymond Gaasbeek Veenendaal 15152
10 22 Niels Rullens Wouw 15174
11 1 Kees van der Ark Oosterhout 15058
12 5 Jordy Beuker Huizen 15001
13 40 Hugo Sijm Wieringerwaard 15006
14 42 Tom Sterrenburg Echteld 15068
15 37 Ramon Windt Schagen 15009
16 3 Pim van Baardewijk Roosendaal 15171
17 36 Brian Weeda Zuidland 15197
18 28 Bob St÷pler Woerden 15362
19 38 Marco Minnaard Wemeldinge 15264
20 21 Bryan van Rijswijk Kampen 15072
21 25 DamiŰn Spierings Zoetermeer 15157
22 20 Steven Oomen Oosterhout 15062
23 15 Mark Jeremiasse Wemeldinge 15225
24 39 Dimitri Sijnesael Hellevoetsluis 15028
25 35 Arnout Van Wanrooij Dordrecht 15095

Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans