wijkbijduurstede
Wijk bij Duurstede   12-6-2004
        Elite/Beloften
1ste Marcel Alma Harskamp
2de Arno Hartog Giessenburg
3de Ralf Hamers Schijndel
4de Patrick Koeman Nieuwegein
5de Arnoud Witsenburg Driebergen
6de Ronald Schur Alkmaar
7de Arjan Ribbers Groenlo
8ste Marco Luyten Meerkerk
9de Martin Vrij Hellevoetsluis
10de Stefan Slager Rhenoy
11de Jeroen de Joode Rotterdam
12de Florian Smits Amsterdam
13de Niels Hamers Weert
14de Chris Kerkdijk Tilburg
15de Wilfred Verhagen Woerden
16de Camiel van den Bergh Beesd
17de Erwin van Leijen Ewijk
18de Johnny Brouwer Moordrecht
19de Bob Verkooijen Chaam
20ste Patrick Kops Heiloo
21ste Erik Averesch Elspeet
22ste Roland Rozenveld Numansdorp
23ste David Fictoor Wijk bij Duurstede
24ste Hendrik Visser Krimpen a/d IJssel
25ste Sander van der Sloot Benschop
26ste Klaas-Roel Koelewijn Hoogland
27ste Dennis van Dijken Dodewaard
28ste Andy Knijpinga Utrecht
29ste Bart Wolthuis Hank (Nbr)
30ste David Bakker Utrecht
          Dames
1ste Sissy van Alebeek Schijndel
2de Esther van der Helm Moordrecht
3de Claudia Witteveen Teuge
4de Eyelien Bekkering Den Ham
5de Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel
6de Josephine Groenveld Folsgare
7de Henriet Kuijt Hoogland
8ste Eefje Ottevanger Eindhoven
9de Daphne Hoeve Oisterwijk
10de Marieke van Wanroy Nijmegen
11de Danielle Jansen Tiel
12de Patrica Hermes Liempde (Nbr)
13de Dorothee Grun Duitsland
14de Pauline van Bennekom Ermelo
15de Abke Francissen Vught
16de Rian Nijmeijer Utrecht
17de Monique Verstraten Roosendaal
18de Kristel Verkooijen Chaam
19de Mirjam van Dijk Pijnacker
20ste Kate Cullen Groot-Brittannie
21ste Louise Bremer Steenwijk
            Amateur-A
1ste Herman Reessink Stokkum
2de Pol Nabben Sint Anthonis
3de Wilfred Veldkamp Woerden
4de Ronald Roos Hoogstraten (B)
5de Maas van Schoonhoven Ede
6de Eddy Hermsen Ochten
7de Vincent van Rijsewijk Renkum
8ste Emiel Borsboom Woerden
9de Edwin Commandeur Amsterdam
10de Dennis Hakvoort Wageningen
11de Harrie van Putten Hagestein
12de Ron van Eck Woerden
13de Arno van der Veen Meerkerk
14de John van Nistelrooij Berlicum 
15de Emiel Vos Berghem
16de Maarten Westland Huizen
17de Lars Weijers Bemmel
18de Arjan Rebel Velserbroek
19de Rogier Pos Loosdrecht
20ste Patrick Derks Nijmegen
    Amateur-B
1ste Marino Marlisa Wijchen
2de Kees Kosterman Leersum
3de Richard Beumer Ede
4de Martin de Jong Vianen (Utr)
5de Ab Nederlof Maarssen
6de Benno Pauw Nieuwegein
7de Bas de Vaan Druten
8ste Marcel Roseboom Ede
9de Erwin Roubal Mijdrecht
10de Dirk-Jan Lankhof Aalten
11de Eibert Reyerse Harderwijk
12de Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel
13de Luuk van Vliet Linschoten
14de Sicco de Vos Arnhem
15de Peter van Dijk IJsselstein
16de Rene Wiebes Mijdrecht
17de Dirk Jan Engelen Nijmegen
18de Michel Alberts Ankeveen
19de Paul Bijkerk Houten
20ste Maurice Zwarter Arnhem
     
          Wijk bij Duurstede Derny      12-6-2004
1ste Lennart van Drimmelen Haastrecht
2de Camiel van den Bergh Beesd
3de Florian Smits Amsterdam
4de Roland Rozenveld Numansdorp
5de Ronald Schur Alkmaar
6de Marco Luyten Meerkerk
7de David Fictoor Wijk bij Duurstede
8ste Stefan Slager Rhenoy
9de Erwin van Leijen Ewijk
10de Patrick Kops Heiloo
Uitslag beschikbaar gesteld door Jan Dorussen