Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Ronde van Wernhout
26 September 2004

Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 30 Dennis Luyt Haarlem 13169
2 63 Erik Jan Kooiman Ammerstol 13060
3 52 Douwe Schouten Vlaardingen 13164
4 56 Peter van Dijk Ter Aar 13168
5 1 Evert van Bergen Zundert 13186
6 57 Stefan Haast Rijsbergen 13241
7 9 Wesley van Dongen Made 13409
8 36 Jan Pruijn Schijf 13208
9 6 Stijn de Bruijn Rijsbergen 13406
10 62 Addy van Stiphout Helmond 13030
11 15 Luc Hagenaars Bergen op Zoom 13203
12 60 Daan Boeijen Haarsteeg 13442
13 5 Giancarlo Brand Oud Beijerland 13328
14 33 Pim Oome Lexmond 13081
15 44 Robert Berk Koudekerk a/d Rijn 13161
16 26 Mazid Kramers Ridderkerk 13077
17 37 Jamie van Rijswijk Waalwijk 13242
18 28 Jasper de Lange Bussum 13389
19 48 Rob Zwekars Tilburg 13420
20 61 Floris Pennings Geldrop 13333


Amateurs A
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 53 Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek 10761
2 1 Rinus Ansems Chaam 11195
3 5 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel 11028
4 22 Johan Pemen Rijsbergen 10369
5 11 Eddy Hermsen Ochten 10186
6 38 Jan Verschuren Waspik 10457
7 45 John Akkermans Rilland 10769
8 33 Stefan Slager Rhenoy 11412
9 47 Pol Nabben St. Anthonis 10441
10 20 Roger Oomen Etten-Leur 92514
11 29 Martin Schouten Schiedam 10687
12 49 Kris Aernouts Minderhout (Blg) 19760125
13 57 Martijn Simons Roosendaal 11400
14 42 John van de Korput Made 10250
15 54 Jan van Noort Roosendaal 92123
16 56 Jeroen Rovers Breda 10607
17 39 Rene Vrins Made 10251
18 50 Jeroen Verwolf Arkel 10927
19 27 Lars Rietveld Oudewater 10102
20 19 Jurgen Nooren Achtmaal 10394
21 7 Walter Geurts Teteringen 10150
22 30 Bas de Schrijver Oosterhout 10155
23 24 Dennis de Poorter Breda 10265
24 41 Ron Wouters Zundert 11138
25 51 Tjeerd Dudok Wagenberg 11036
26 31 Rik de Schrijver Oosterhout 10156
27 2 Richard Balemans Oud Gastel 10264


Elite / Beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 74 Raynold Smith Zuid Africa 1444
2 67 Sander Oostlander Heerjansdam 5461
3 69 Boudewijn de Graaff Ridderkerk 5077
4 5 Wilfried Bastiaanse Hoogerheide 1095
5 70 Jean-Pierre Verstraten Roosendaal 1325
6 46 Gerwin de Regt Nispen 1505
7 68 Dave Helmink Dordrecht 5078
8 60 Bart Wolthuis Hank 1386
9 21 Marco van Haaften Stavenisse 1186
10 39 Marco Luyten Meerkerk 1231
11 55 Bart Vendrig Driebergen 5080
12 47 Roland Rozenveld Numansdorp 1298
13 28 Pieter Israel Kruiningen 5161
14 6 Odwin Bink Amsterdam 1083
15 54 Wim Stroetinga Oldeberkoop 5429
16 20 Wouter de Groot Hillegom 5017
17 73 Patrick van Loon 's-Gravenmoer 5004
18 37 Martijn Kromdijk Wouw 1017
19 11 Bart Brouwers Eindhoven 5020
20 3 Erik Averesch Elspeet 1088

Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans