Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Ronde van Werkendam
12 April 2004

Junior-dames Nwl-meisjes
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 36 Moniek Rotmensen Steenbergen 14036
2 23 Roxane Knetemann Krommenie 14004
3 11 Maxime Groenewegen Amsterdam 16068
4 56 Yvonne Leezer 's-Gravenzande 14047
5 10 Marjolijn GŲdde H.I. Ambacht 14057
6 34 Monique van de Ree Willemstad 16039
7 55 Suzanne van Veen Naaldwijk 14035
8 31 Kirsten Peetoom Badhoevedorp 16009
9 49 Sylvia Strik Honselersdijk 14060
10 47 Hannah Welter Loosdrecht 16005
11 33 DaniŽlle van Pinxten St. Michiels Gestel 14026
12 9 Carola Groeneveld Werkendam 14014
13 7 Renske Doedeť Kloosterzande 14039
14 51 Joukje Braam Warmenhuizen 14003
15 58 Rebecca Verhey Groot-Ammers 14079
16 37 Linda van Rijen Veghel 16032
17 40 Samantha van Steenis Hoogland 16004
18 26 Esther Lommers Dordrecht 16021
19 61 Anne Eversdijk Kapelle 16051
20 32 Chantal van Pinxten St. Michielsgestel 16031


A-amateurs
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 107 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel 11028
2 63 Johan Pemen Rijsbergen 10369
3 105 Ruddi van Vlimmeren St. Willebrord 92528
4 103 Jaco Tettelaar Maassluis 10745
5 97 Ton Vrolijk Schipluiden 92171
6 69 Herman Reessink Stokkum 92531
7 4 Ronald Barzilaij Vlaardingen 10054
8 62 Sander Oostlander Heerjansdam 10142
9 79 Maas van Schoonhoven Ede 10084
10 71 Berry Roelofs Groesbeek 10204
11 73 Ronald Roos Hoogstraten B 301 B
12 14 Jean-Pierre van Dongen Made 10456
13 10 Jack Broeren St. Willebrord 10679
14 67 Harry van Putten Hagestein 10490
15 87 Arnaud Stoffels Amersfoort 10089
16 66 Rogier Pos Loosdrecht 10003
17 26 Martijn Harteloh Dordrecht 10333
18 46 John van de Korput Made 10250
19 1 John Akkermans Rilland 10769
20 33 Arthur v d Hudding Ede 11076


Elite/belofte
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 80 Mike Alloo Roosendaal 5384
2 83 Louis de Koning Zwartewaal 1419
3 79 Martijn Stougje Hellevoetsluis 1314
4 31 Patrick Koeman Nieuwegein 1195
5 71 Marco Luyten Meerkerk 1231
6 85 Dennis van Uden Heeswijk-Dinter 5136
7 44 Gerwin de Regt Nispen 1505
8 64 Stein Posthuma Vlijmen 5318
9 101 John Sulkers Dinteloord 5093
10 91 Jean-Pierre Verstraten Roosendaal 1325
11 95 Godert de Leeuw Ermelo 1278
12 45 Jeroen Schmitz Utrecht 5188
13 12 Joris van Dongen Gimolenschot 1334
14 97 Dennis Raadtgever Goes 1255
15 3 Ant. di Battista Dordrecht Aus 302810 Aus
16 102 Richard Slabbekoorn Kapelle 1258
17 89 Jan Grit Nieuwegein 1154
18 35 Bram van der Leij Meerkerk 5229
19 16 David Fictoor Wijk bij Duurstede 1450
20 54 Nico Vuurens Meerkerk 1330
Uitslag beschikbaar gesteld door Ineke van Leest