Bron: Franklin van Rooy met Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

3e Zeskamp Ronde van Vught
13 Juni 2004

Masters 40+
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 6 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel 11028
2 9 Ton van Eijk Hillegom 10401
3 40 Hans Voorn sr. Hilversum 10004
4 2 Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel 20601
5 30 Lars Rietveld Oudewater 10102
6 38 Wim van Tuyl Gameren 20434
7 12 Eddy Gevers Schijndel 21095
8 15 Johan Hendriks Hilversum 10001
9 25 Rene Markus Nes aan de Amstel 20768
10 11 Harrie Geeris Geldrop 10822
11 5 Richard Buyvoets Helvoirt 10112
12 43 Matti de Baat Nieuw Vossemeer 91003
13 23 Hans Lap Hendrik Ido Ambacht 20806
14 45 Martie Fransen Andelst 21627
15 50 Ton Vrolijk Schipluiden 92171
16 31 John van Rullen Schijndel 20700
17 34 Theo Schlijper Linschoten 20738
18 47 Gijs van Tuijl Bruchem 21667
19 1 Christiaan Lentz Rijswijk ZWE19581106
20 27 Martin Opdam Liessel 20128
21 19 Ton van Korven Diessen 10113
22 36 Marcel Slijpen Groenekan 21103
23 35 Rene van Seumeren Utrecht 10767
24 48 Bert Rijks Vreden 10069
25 3 Kees Barendregt Rhoon 20144
26 22 Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam 10141
27 42 Martien van Zijl Houten 20418
28 20 Joop Kosters Zaltbommel 20323
29 39 Jos Verhagen Bemmel 21679
30 24 Adriaan van Londen Tiel 10719
31 4 Theo van Berlo Beek en Donk 20125
32 41 Frank Witlox Eindhoven 20670
33 7 Jack van Dalen Made 10249
34 26 Maarten Nederveen Den Bosch 21201
35 37 Marcel Spierings Vught 20850


Masters 50+
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 36 Barend Verhagen Woerden 10491
2 33 Ron Smit Haarlem 20667
3 26 Fred de Kinkelder Groenlo 10583
4 25 Dirk Keynemans Nieuwaal 20821
5 21 Hay Kellenaers Siebengewald 10899
6 27 Louis de Lange Arnhem 21123
7 42 Guus Zantingh Mijdrecht 20718
8 12 Tonnie Gijsbers Helmond 21436
9 14 Johan Goes Noorden 20542
10 13 Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam 20282
11 7 Hans van Dijk Nieuwegein 20398
12 3 Hans van Bavel Sint Anthonis 21104
13 41 Geert Wiendels Uden 20448
14 29 Herman Mittertreiner Rotterdam 20597
15 44 Hans Verbeek Lelystad 20238
16 49 Jac van Kessel Deurne 20849
17 46 Kees van Wijk Nieuwegein 20415
18 11 Willem van Gameren Zaltbommel 20321
19 48 Jan Hamstra Ermelo 21287
20 20 Peter de Jong Hilversum 20008
21 6 Jan Brander Ureterp 21533
22 5 Ger Bongers Wijchen 20848
23 39 Ruud Waanders Lichtenvoorde 20167
24 31 Ben Pouwels Cuyk 10191
25 35 Wim van Tilborg Kampen 21465
26 38 Jan Vlastuin Scherpenzeel 20633
27 47 Jan Schouwenaar Velp 11033
28 22 Anton van Kessel Rosmalen 20403
29 32 Dirk Sassen Uithoorn 20462
30 15 Piet Grüteke Rotterdam 20595
31 34 Jan van der Tang Voorhout 20446
32 8 Arie van Dijk Rijswijk 21077
33 43 Peter Bemelman Lisse 20608
34 2 Rene Balm Vught 20428
35 16 Henny Hoevers Utrecht 20543
36 37 Ton Verheij Arnhem 20591
37 45 Joop Scherrenberg Schoonhoven 20513


Elite + Beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 66 Matthijs Delen Rotterdam 1207
2 27 Patrick Koeman Nieuwegein 1195
3 1 Marcel Alma Harskamp 1033
4 11 Wilant van Gils Schijndel 1194
5 15 Niels Hamers Weert 1390
6 16 Ralf Hamers Schijndel 1108
7 65 Bart Aernouts Essen (Belgie) 0/2004
8 41 Dirk van Schalen Helmond 1360
9 5 Marcel Boudewijns Gerwen 1339
10 51 Marco Wesseling 's-Hertogenbosch 5103
11 21 Eddy van IJzendoorn Tiel 5095
12 24 Chris Kerkdijk Tilburg 1216
13 59 Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther 5137
14 68 Jos van Veldhoven Dommelen 5438
15 32 Erwin van Leijen Ewijk 5157
16 34 Guido Mutsaars Den Bosch 1147
17 67 Rob van den Brand Volkel 1383
18 64 Paul van den Akker Eindhoven 1457
19 61 Job Vissers Erp 5023
20 12 Maikel Groffen Tilburg 1340
21 54 Ronny Housen Bocholt (Belgie) 20003
22 33 Nard Louws Gilze 1099
23 9 Roy Elias Tilburg 1097
24 56 Jasper van Heeswijk Vught 5448
25 49 Hans Vorselaars Tilburg 1234
26 19 Thijs van der Heijden Boxtel 1145
27 50 Francis Vos Best 1458
28 6 Maarten Bremer Dodewaard 5374
29 57 Dennie Hulsen Schijndel 5378
30 14 Robert Klijs Waalre 1217
31 40 Leon Rooyakkers Gerwen 1341

Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooy