Bron: Franklin van Rooy met Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Wielerronde van Eindhoven Noord
2 Mei 2004

Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 19 Tom Relou Rijswijk 13331
2 13 Rob Looymans Geldrop 13043
3 6 Mattijs Ernes Eindhoven 13321
4 18 Jeroen Poppe Nijverdal 13295
5 21 Rob Zwekars Tilburg 13420
6 8 Rob van Gerwen Duizel 13104
7 2 Daniël Brok Nijverdal 13034
8 10 Ivar Hartogs Amersfoort 13042
9 22 Jochem Verschoor Terwispel 13251
10 4 Rene Bunnik Berkel en Rodenrijs 13003
11 3 Mark de Bruijn Dongen 13083
12 14 Tom Marcelis Eindhoven 13044
13 23 Djuri van Rijbroek Uden 13368


Amateurs-B
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 45 Frank Witlox Eindhoven 20670
2 38 Wim van Tuyl Gameren 20434
3 32 René Rotscheid Kockengen 20548
4 27 Ab Nederlof Maarssen 20407
5 46 Peter Witlox Eindhoven 20299
6 34 Theo Schlijper Linschoten 20738
7 55 Stephan van Hoof Mierlo 90102
8 1 René Alblas De Meern 20493
9 15 Gerrie Glas Eindhoven 90132
10 50 Hans Lap Hendrik Ido Ambacht 20806
11 30 Dennis Rijkers St. Michielsgestel 20838
12 37 Joost Sterk Nieuwegein 20412
13 41 Christian Wagemakers Sprang Capelle 21250
14 31 Erwin Rijnders Nieuwegein 20410
15 25 Marco Lahr Den Bosch 21215
16 8 Johan Dingemans Lage Zwaluwe 20528
17 20 Jan van Hout Hapert 20701
18 14 Tonnie Gijsbers Helmond 21436
19 9 Roland van Erp Best 20959
20 22 Ruud Jacobs Veldhoven 21700
21 6 Leo Bruijstens Schijndel 20389
22 2 Johnny van den Berg Beuningen 20647
23 52 Bart van der Heijden Vessem 20886
24 49 Jac van Herel Oisterwijk 91015
25 18 Ton van den Heuvel Schijndel 21652
26 53 Mark Geraerts Reusel 20887
27 48 Tonny van der Sanden Eindhoven 90100
28 5 Dolf Brok Nijverdal 20136
29 21 Arie van Ingen Haaften 20674
30 10 Stephan Franken ‘s-Hertogenbosch 20429
31 12 Frank Giesbers Helmond 20984
32 19 Jeroen van der Honing Bergeijk 21586
33 16 Kurt Haine Beek 20685
34 35 Henri Spijkerboer Leiden 21517
35 29 Patrick Peters Beek en Donk 90135
36 54 Minne Cuperus Veldhoven 20851
37 28 Geert Oosterbosch Eindhoven 20173
38 7 Remko Campagne Odijk 20843
39 51 Jacko Jurriaans Amsterdam 20722
40 47 Eric van Zantvoort Maarheeze 20818
41 17 Ruud van Herp Eindhoven 20435
42 3 Theo van Berlo Beek en Donk 20125


Elite / Beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 29 Jurgen van Pelt Gerwen 1359
2 20 Jeroen de Joode Rotterdam 1318
3 49 Frank Kwanten Nuenen 5156
4 50 Dennis van Dijken Dodewaard 1497
5 11 Niels Hamers Weert 1390
6 41 Jos van Veldhoven Valkenswaard 5438
7 23 Chris Kerkdijk Tilburg 1216
8 43 Erik Verboven Made 5042
9 15 Ferry van Heesewijk Schijndel 1465
10 1 Paul van den Akker Eindhoven 1457
11 21 Ferdi van Katwijk Oploo 1281
12 34 Dirk van Schalen Helmond 1360
13 14 Joram Hartogs Amersfoort 1026
14 22 Bart Kerkdijk Apeldoorn 5259
15 18 Richard Hoeben Deurne 5207
16 12 Ralf Hamers Schijndel 1108
17 3 Léon van Berlo Beek en Donk 1338
18 44 Nick Vermeulen Best 5160
19 6 Bart Brouwers Eindhoven 5020
20 39 Mark Spierings Den Dungen 5135
21 30 Jochem Ponten Veldhoven 5294
22 2 Erik van Bekkum Alphen 5039
23 47 Francis Vos Best 1458
24 5 Bastiaan Brok Nijverdal 5025
25 24 Willem Klerkx Erp 1409
26 31 Nick Riddy Liempde 5131
27 51 Patrick Snijders Haarsteeg 1500
28 33 Leon Rooyakkers Gerwen 1341


Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooy