Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

BMV Ronde van Veldhoven
5 September 2004

Amateurs A / Masters A
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 33 Werner Altewischer Amsterdam 10561
2 2 Steijn van den Boom Son 10568
3 5 Peter van Dam Eindhoven 10746
4 35 Lars Weijers Bemmel 92158
5 10 Eddy Hermsen Ochten 10186
6 19 John van Nistelrooij Berlicum 10190
7 22 Thomas Rabou Schijndel 10271
8 36 Hans van Eijk Nieuw-Vennep 11193
9 12 Dion Koch Overpelt 10294
10 32 Stan Janssen Siebengewald 10546
11 7 Ron Graat Overloon 10211
12 3 Mark van den Boomen Bladel 10273
13 34 Erik Keeris Veldhoven 11095
14 30 Gerald Scheffer Renkum 11367
15 13 Marcel Kock Almelo 10667
16 26 Ronnie van de Ven Helmond 10983
17 27 Gert Verdijk Heijen 10808
18 18 Eric Nagtzaam Roosendaal 10048
19 20 Mark Peters Boxmeer 10631
20 8 Joost Hectors Utrecht 10477
21 24 Gerwin Schalk Gameren 10431


Amateurs B / Masters B
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 30 Peter Witlox Eindhoven 20299
2 29 Frank Witlox Eindhoven 20670
3 26 Ruud Verhagen Veldhoven 20392
4 19 Kees Kosterman Leersum 20963
5 35 Anco Verstegen Oosterhout NB 21319
6 27 Christian Wagemakers Sprang Capelle 21250
7 34 Patrick Houthooft Hemond 90099
8 7 Tonnie Gijsbers Helmond 21436
9 4 Leo Bruijstens Schijndel 20389
10 38 Geert Wiendels Uden 20448
11 10 Ruud van Herp Eindhoven 20435
12 15 Ruud Jacobs Veldhoven 21700
13 11 Ton van den Heuvel Schijndel 21652
14 17 Geert-Jan Joris Valkenswaard 90016
15 3 Geert Brienen St. Anthonis 20680
16 2 Theo van Berlo Beek en Donk 20125
17 33 Cees Smetsers Helmond 90017
18 13 Jeroen van der Honing Lommel (België) 21586
19 31 René van der Velden Veldhoven 21242
20 9 Bart van der Heijden Vessem 20886
21 32 Peter Bierens Eidhoven 21734
22 14 Jan van Hout Hapert 20701
23 23 Henri Spijkerboer Leiden 21517
24 6 Bennie Eeftink Veldhoven 21016
25 39 Tom Deiling Deurne 21662
26 5 Boudewijn Driessen Rosmalen 21004
27 37 Gerard Horstink Groningen 42856
28 20 Rene Oudshoorn Mijdrecht 20856


Nieuwelingen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 13 David Raaijmakers Oosteind 15063
2 21 Nicky Verdaasdonk Chaam 15433
3 4 Bas van Gerwen Duizel 15077
4 5 Savié van Horik Lierop 15017
5 1 Dennis Andriessen Ouderkerk a/d Amstel 15010
6 14 Wouter van Roosmalen St. Oedenrode 15125
7 19 Ralf Verhoeven Bergeijk 15079
8 30 Bjorn Kerssenberg Tegelen 15388
9 22 Jimmy Pluimakers Waalwijk 15322
10 10 Andreas Ponten Veldhoven 15323
11 7 Marcel Kamsma Gerwen 15143
12 28 Twan van den Brand Volkel 15148
13 24 Jan Coolen Geldrop 15142
14 20 Sonny Steenbakkers Schijndel 15218
15 6 Yorick van Horik Deurne 15018
16 18 Dirk-Jan Verberne Eindhoven 15032
17 9 Remco Peters Grave 15436
18 8 Mike Kersten Valkenswaard 15418
19 26 Ricardo Robben Vught 15217
20 11 Pieter Poppeliers Hapert 15271
21 12 Sten Prins Mierlo 15227
22 17 Martijn Valks Sint-Oedenrode 15335
23 15 Patrick Rückert Volendam 15024
24 3 Danny Boelens Maarheeze 15076


Elite / Beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 33 Jurgen van Pelt Gerwen 1359
2 2 Odwin Bink Amsterdam 1083
3 64 Kenny van Hummel Elden 5320
4 61 Tom Cordes Baarle Nassau 1423
5 68 Paul van den Akker Eindhoven 1457
6 46 Jos van Veldhoven Dommelen 5438
7 54 Roy de Waal Westerhoven 5266
8 25 Frank Kwanten Nuenen 5156
9 16 Niels Hamers Weert 1390
10 69 Wouter Mol Cadier en Keer 5280
11 28 Rob Meiland Hoogerheide 1100
12 7 Bart Dirkx Reusel 5244
13 48 Bob Verkooijen Chaam 5307
14 60 Cees Jeurissen Deurne 1462
15 22 Ferdi van Katwijk Oploo 1281
16 63 Ronald Krijnen Hank 1230
17 71 Niek Basten Hapert 5425
18 36 Bram van Rijswijk Hapert 1433
19 20 Pieter Israel Kruiningen 5161
20 24 Robert Klijs Waalre 1217
21 26 Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek 5139
22 17 Thijs van der Heijden Boxtel 1145
23 65 Guus Schoth St-Michielsgestel 5134
24 45 Erik Van Stratum Geldrop 5380
25 11 Detlef La Grand Eindhoven 1148
26 35 Sjoerd van Raak Amstelveen 1443
27 27 Jean-Pierre Leijten Bladel 1151
28 50 Nick Vermeulen Best 5160
29 18 Richard Hoeben Deurne 5207
30 72 Martijn Alberts Breda 1492
31 49 Tom Vermeer Leusden 5053
32 1 Léon van Berlo Beek en Donk 1338
33 15 Bernt Hamers Schijndel 5371
34 13 Rob van der Ham Vlijmen 5154
35 23 Willem Klerkx Erp 1409
36 5 Dennis van Dijken Dodewaard 1497
37 58 Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther 5137
38 4 Bart Brouwers Eindhoven 5020

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen