Bron: Edwin Cruijssen met Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

4e Wielerronde van Tilburg-Reeshof
29 Mei 2004

Nieuwelingen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 28 Boy van Poppel Moergestel 15213
2 47 Ronan van Zandbeek Schijndel 15319
3 23 Stefan Limburg Witte Paarden 15117
4 41 Ralf Verhoeven Bergeijk 15079
5 2 Umberto Atzori Zorgvlied 15114
6 38 Niek Tielemans Maren-kessel 15139
7 20 Marcel Kamsma Gerwen 15143
8 1 Kees van der Ark Oosterhout 15058
9 12 Roel Commandeur Raamsdonk 15059
10 5 Maurice de Bekker Rosmalen 15260
11 39 Dimitri Veerman Huizen 15002
12 27 Jimmy Pluimakers Waalwijk 15322
13 60 Stijn Braspennincx Ulvenhout 15014
14 17 Tommy Groffen Baarle Nassau 15257
15 3 Benny Banen Zoetermeer 15128
16 40 Paul van der Ven Tilburg 15258
17 18 Savié van Horik Lierop 15017
18 13 Jan Coolen Geldrop 15142
19 42 Coen Vermeltfoort Schuinesloot 15256
20 4 Maurits Bekkema Waalwijk 15262


Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 29 Germon Peeters Tilburg 13304
2 31 Jan Pruijn Schijf 13208
3 9 Marco Brus Schijndel 13364
4 18 Diego Gulpers Landgraaf 13376
5 1 Maik van Ballekom Rosmalen 13144
6 52 Jasper de Lange Bussum 13389
7 27 Bert van Nielen St. Michielsgestel 13365
8 42 Luc Hagenaars Bergen op Zoom 13203
9 15 Glenn Fürst Heerlen 13116
10 37 Niels de Boo Nieuwegein 13259
11 51 Frank Sikking Driebergen 13390
12 46 Michiel Bekker Apeldoorn 13218
13 3 Thijs van den Berg Uden 13270
14 50 Vincent Hinssen Rijen 13298
15 6 Bob Broekmeulen Wijk bij Duurstede 13453
16 41 Lauran de Winter Oud-Vossemeer 13278
17 5 Sebastiaan Boerlage Hoogvliet 13229
18 16 Rik Goofers Baarlo 13105
19 35 Rob Zwekars Tilburg 13420
20 11 Arjan Dekker Hilversum 13175


Amateurs B
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 37 Peter Witlox Eindhoven 20299
2 6 Willem Buitendijk Lekkerkerk 20729
3 10 Dirk Jan Engelen Nijmegen 20801
4 45 Leonard van der Laan Bruchem 21675
5 28 Tonny van der Sanden Eindhoven 90100
6 1 Johnny van den Berg Beuningen 20647
7 12 Stephan Franken ‘s-Hertogenbosch 20429
8 29 Jolon van der Schuit Den Bosch 21368
9 25 Patrick Peters Beek en Donk 90135
10 43 Anco Verstegen Oosterhout NB 21319
11 46 Jurgen van Grinsven Amsterdam 21705
12 41 Cor Gerritsen Middelbeers 21770
13 23 Marino Marlisa Wijchen 20802
14 27 Dennis Rijkers St. Michielsgestel 20838
15 22 Marco Lahr Den Bosch 21215
16 15 Tonnie Gijsbers Helmond 21436
17 18 Jan van Hout Hapert 20701
18 33 Ruud Verhagen Veldhoven 20392
19 21 Ron Kums Nederweert 20298
20 26 Cornelis van Putten Utrecht 21014


Amateurs A
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 9 Pol Nabben St. Anthonis 10441
2 27 Martin de Kok Tilburg 92510
3 5 Ferdi Frijters Udenhout 10555
4 28 Harold van Gerven Eersel 10816
5 19 Dion Koch Overpelt 10294
6 11 Henry Schut Zeeland 10637
7 13 Stefano Secci Tilburg 10260
8 26 Corne Lepoeter Breda 92145
9 3 Jack van Dalen Made 10249
10 24 Raoul Liebregts Oisterwijk 10878
11 6 Rens Franken Den Bosch 10564
12 23 Menno Grootjans Tilburg 91044
13 22 Bram Janssen Enschede 10459
14 4 Michel Drijvers Haaren 10422
15 20 Michiel Janssen Tilburg 10151
16 2 Frank van den Corput Riel 10554
17 18 Sven Weertman Berkel-Enschot 10397
18 12 Roberto Secci Tilburg 10259
19 10 John van Nistelrooij Berlicum 10190

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen