Steensel
Steensel  9-8-2004
  Elite/Beloften
1 Kenny van Hummel Elden 
2 Roy de Waal Westerhoven
3 Joost van Leijen Ewijk
4 Paul van de Akker Eindhoven
5 Jurgen van Pelt Gerwen
6 Ralf Hamers Schijndel
7 Niels Hamers Weert
8 Dirk Bellemakers Luijksgestel
9 Pieter Israel Kruiningen
10 Bob Verkooijen Chaam
11 Piet Rooyakkers Gerwen
12 Michiel Bleyen Belgie
13 Ferdi van Katwijk Oploo
14 Marc van Grinsven Deurne 
15 Hans Bloks Helmond
16 Robert Klijs Waalre 
17 Bram van Rijswijk Hapert
18 Dirk van Schalen Helmond
19 Joram Hartogs Amersfoort
20 Bart Dirkx Reusel
21 Bernt Hamers Schijndel
22 Stefan van Dorresteijn Zeist
23 Dennie Hulsen Schijndel
24 Robert van Erp Oss
25 Erik van Stratum Geldrop
26 Thijs van der Heijden Boxtel 
27 Stefan Hoeks Eersel
   Junioren
1 Jan Mikkers Uden
2 Rob Zwekars Tilburg
3 Raitis Koroleus Letland
4 Marco Brus Schijndel
5 Patrick Kos Zuid Scharwoude
6 Steven Kruijswijk Nuenen
7 Daniels Ernestovskis Letland
8 Giancarlo Brand Oud-Beijerland
9 Rik Goofers Baarlo
10 Rairis Ritums Letland
11 Maik van Ballekom Rosmalen
12 Gatis Smukulis Letland
13 Herberts Pudans Letland
14 Thijs van de Berg Uden
15 Jannis Ozols Letland
16 Dennis Kivits Vlijmen
17 Daan Boeijen Haarsteeg
18 Stefan Doensen Nederweert
19 Rob Looymans Geldrop
20 Mike Feys Geldrop
     Nieuwelingen
1 Remco Broers Maartensdijk
2 Pim Ligthart Twisk
3 Patrick Ruckert Volendam
4 Glenn van Gool Ridderkerk
5 Jeff Vermeulen Rotterdam
6 Dennis van Gaveren Nijverdal
7 Jan v Veen Naaldwijk
8 Peter Vissers Hooge Zwaluwe
9 Tim Aalders Dordtrecht
10 Norbert Van Hoof Eersel
11 Michiel Groeneveld Heinenoord
12 Bas van Gerwen Duizel
13 Twan van den Brand Volkel
14 Ramon Windt Schagen
15 Ruud van Wel Schagerburg
16 Jack Simons Steenbergen
17 Arnout van Wanrooij Dordrecht
18 Frank de Reus Strijen
19 Jeroen Claessen Hoeven
   Amateur-A
1 Jeroen Rovers Breda
2 John van Nistelrooij Berlicum (Nbr)
3 Harrie Geeris Geldrop
4 Peter van Dam Veldhoven
5 Joost van Hest s-Gravenmoer
6 Ronald Roos Hoogstraten (B)
7 Eddy Hermsen Ochten
8 Wim van Tuil Gameren
9 Mark van den Boomen Bladel (Nbr)
10 Willy van Gestel Veldhoven
11 Patrick Speijer Helmond
12 Christian Bosch Bocholtz
13 Dion Koch Overpelt B
14 Rene Vrins Made
15 Ronny Graat Overloon
16 Dennis Timmermans s Gravenmoer
17 Walter Geurts Teteringen
18 Martin Kortlever Zevenhuizen
19 Jos Reinders Helden
20 Eric Nagtzaam Roosendaal
   Junior-Dame
1 Roxane Knetemann Krommenie
2 Maxime Groenewegen Amsterdam
3 Elisabeth Bakker Wieringerwerf
4 Esther Lommers Dordrecht
5 Silke Kogelman Lemelerveld
6 Susanne van Veen Naaldwijk
7 Berdienke Paus Haaksbergen
8 Hannah Welter Loosdrecht
9 Anoek Ligthart Twisk
10 Sofie van Horik Heukelum
11 Nina Roelofs Berghem
12 Eefje Tabak Bergeijk
13 Alike Haanstra Waskemeer
14 Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel
15 Linda van Rijen Veghel
16 Lucinda Brand Oud-Beijerland
17 Annelies Israel Kruiningen
18 Yarden Golan Israel
19 Denise de Kraker Goes
Uitslag beschikbaar gesteld door Jan Dorussen